فینالیست برای بیلد کلگری منطقه جوایز اعلام

پس از سه ماه تاخیر فینالیست برای 2019 بیلد کلگری منطقه جوایز اعلام شده است. جوایز خود را جشن 33 سالگرد این سال ارائه یک فرصت برای مردم و شرکت ها در کلگری مسکونی در صنعت ساخت و ساز به نمایش گذاشتن بهترین کار خود را.

“این بیلد جوایز یک فرصت فوق العاده برای جشن تعالی و نوآوری در کلگری منطقه Homebuilding صنعت می گوید:” برایان هان مدیر عامل شرکت بیلد کلگری منطقه است. “منطقه ما یک مکان فوق العاده برای زندگی و من هیچ شکی نیست که این کار که اعضای ما انجام نقش مهمی در آن تجربه است.

“به این می گویند نهایی و خود مقاله قابل توجه هستند کتمان حقیقت است. اعضای ما در ادامه به طرح توسعه و بازسازی و نوسازی استثنایی خانه در کلگری منطقه است. خلاقیت و توجه به جزئیات صنعتگری و محصولات نهایی نشان دادن سطح بالایی از حرفه ای اعضای ما ارائه به مشتریان خود و جامعه است. من می خواهم به گسترش درک من به همه کسانی که وارد پروژه های خود را و برنامه ای برای در نظر گرفتن. تبریک به همه کسانی که به نام فینالیست — شما در میان نخبگان شرکت است.”

در سال های گذشته این بیلد جوایز برندگان اعلام شد در طول یک شب جشن اخیرا در TELUS مرکز کنوانسیون. مانند بسیاری از چیزهای COVID-19 اتحادش را تغییر این برنامه می گوید: هان.

“ما مشتاقانه منتظر اعلام و تجلیل از برندگان و همچنین به عنوان قدرت کلی این صنعت در آنلاین ما BILD جشن و سرور در آگوست 13,” او می گوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>