همکار ورمونت نوازندگان به یاد بیاورید گوردون سنگ اواخر بانجو و پدال-جراحی-نوازنده گیتار

نوازندگان در دوشنبه مشترک افکار خود را در مورد گوردون سنگ, اواخر, بانجو, بازیکنی که در نیم قرن زندگی حرفه ای نقش کلیدی در ساخت ورمونت صحنه موسیقی به عنوان پر جنب و جوش به آن است.

سنگ 70 شروع به ترک علامت خود را بر روی صحنه در دهه 1970 زمانی که او به ورمونت و با بلوگرس گروه کاج جزیره است. در سال 1980 او انجام شده با سبک پاپ-راک گروه Decentz و آفریقایی-گروه فیوژن Zzebra به عنوان برلینگتون صحنه موسیقی واقعا شروع به گرفتن ریشه. سنگ صرف بیشتر از بقیه کار خود را در بلوگراس, زمینه, بازی, بانجو و پدال-جراحی گیتار با خود و دیگران است.

سنگ و همسر جنیفر هارود سنگ اعلام کرد مرگ او روز شنبه در Facebook.

“(کسانی) که می دانستند او به بازی کردن با او و یا فقط لذت بردم از موسیقی خود را درک چگونه واقعا با استعداد و با استعداد او بود” هارود سنگ نوشت یکشنبه در Facebook. “او در سمت چپ ما یک هدیه زیبا را در فرم از موسیقی خود را. همه ما این احساس دست دادن عمیقا اما امیدوارم ما همچنین می توانید احساس راحتی در دانستن او در حال حاضر در صلح است.”

او نوشت که خصوصی, دعوت-تنها یادبود برگزار خواهد شد در یک تاریخ مشخص شود.

سنگ تاثیر حتی می توان به ترین-گروه معروف به بیرون آمدن از Burlington, به عنوان او انجام چند بار با جم-گروه راک Phish. با توجه به فن رانده سایت phish.net سنگ را کنسرتهایی با Phish شامل نشستن روی پدال جراحی در کالج سنت مایکل در کولچستر در سال 1992 و در بازی بانجو در Phish فرفره در استو سال بعد.

مایک گوردون باس بازیکن برای Phish زندگی می کند که در ورمونت گفت: Burlington رایگان مطبوعاتی در روز دوشنبه که سنگ شد بخش عمده ای از صحنه موسیقی محلی هنگامی که گروه متولد در دانشگاه ورمونت بود فقط شروع در اوایل تا اواسط 1980s.

“وجود دارد برخی از نوازندگان در اطراف شهر بودند که فقط افسانه ای آنهایی که از آنجا که آنها قادر به الهام بخشی و آموزش ما در سطح عمیق تر گفت:” گوردون که بعدها در زمان بانجو درس هایی از سنگ. “این فقط الهام بخش, چرا که او تا به حال یک حس عمیق تر. او یکی از این افراد در شهر است که تا به حال فقط به مطالعه هنر و صنعت خود و فقط تحویل داده است.”

سرانجام سنگ و گوردون را در سمت پروژه ها و سنگ بازی پدال-جراحی گیتار 12 سال پیش در Gordon عروسی. سنگ در Gordon آلبوم “داخل در” و در اولین تور انفرادی.

برلینگتون باس بازیکن Aram Bedrosian انجام شده با سنگ و کمانچه بازیکن Mike Barnett در Gordon سنگ Band, از جمله در سال 2005 آلبوم “قافیه با رنگ نارنجی.”

“او درخشان نوازنده و یک دوست خوب است و آن را یک افتخار برای بازی در گروه خود را برای سال های بسیاری از” Bedrosian نوشت یکشنبه در Facebook. “من اولین فرفره با او زندگی من را تغییر زمانی که من حدود 20 سال است. خود را به ظاهر گردیده مهارت و نوازندگی و سطح آن را با الهام از دیگران برای رسیدن به, برای, باقی مانده است, شگفت انگیز است.”

تماس برنت Hallenbeck در (802) 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im