ایالتی و فدرال دادستان متهم مرد مشکوک در برلینگتون تیراندازی

یک مرد متهم به تلاش برای کشتن همسر سابق و فعلی او, شوهر نیز متهم به یک جرم فدرال در ارتباط با حادثه تیراندازی هفته گذشته است.

جاشوا Brissette, 35, از برلینگتون نیز محکوم شده است در انتظار یک وثیقه از شنیدن این هفته در ورمونت دادگاه عالی در برلینگتون. او به نظر نمی رسد برای تفهیم اتهام در هفته گذشته به دلیل او خیلی بد بود یک وکیل مدافع گفت: قاضی جان Pacht.

در عوض مدافع مارگارت Jansch وارد یک درخواست از گناه نیست به سه اتهام در Brissette غیاب. او متهم شده است توسط دولت دادستان با سرقت یک خودرو و دو فقره اقدام به قتل است.

Pacht مجموعه چند شرایط برای Brissette از جمله این که او هیچ ارتباطی با همسر سابق خود او شوهر فعلی و هم اتاقی خود را از او متهم به سرقت خودرو مدارک دادگاه نشان می دهد.

Coronavius: جامعه واکنش نشان می دهد پس از شوک اولیه بیش از COVID-19 خروش سایت برای زندانیان

دادستان فدرال نیز متهم Brissette از در اختیار داشتن یک اسلحه گرم با وجود این که غیر قانونی به دو دلیل: او محکوم شده است از چندین جنایت و بزه داخلی حمله سوابق دادگاه فدرال نشان می دهد. یک وکیل اختصاص داده نشده است به Brissette فدرال مورد.

پلیس بر این باورند Brissette در زمان تفنگ از همسر سابق خود و استفاده از آن علیه او و شوهر فعلی در آوریل 13. Brissette و همسر سابق خود شده بود تقویت رابطه خود را, اما همسر سابق خود به پلیس گفت که او به پایان رسید در این رابطه روز قبل از آن به دلیل Brissette را استفاده از مواد مخدر افزایش یافته بود.

تیراندازی رخ داد که در شمال خیابان اتحاد, زخمی Brissette همسر سابق. او تحت درمان قرار گرفت در دانشگاه ورمونت مرکز پزشکی برای او زخم گلوله کشته شده است.

Brissette بعد روشن خود را در برلینگتون اداره پلیس.

Brissette است که زندانی در شمال غربی دولت Correctional Facility در سنت آلبنز شهر.

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>