ترس نیست! خمیر سرخ شده و بیشتر در حال آمدن به دره چاپلین fairgrounds در جولای

دره چاپلین عادلانه نیست اتفاق می افتد — اما خمیر سرخ شده هنوز هم است.

دره چاپلین نمایشگاه جمعه اعلام کرد که باز کردن دروازه های خود را به مدت سه روز در ماه ژوئیه به میزبان “طعم نمایشگاه” رویداد در آن نیمه راه با بسیاری از کارناوال غذاهای اساسی در ارائه.

ده مواد غذایی و نوشیدنی فروشندگان متعهد به شرکت در این رویداد است که نیاز به هیچ هزینه اخذ پذیرش و و برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 24-26.

شرکت کنندگان قادر خواهد بود به درایو و پارک در fairgrounds خرید مواد غذایی خود را و لذت بردن از آن را در وسیله نقلیه خود را و یا با محدود صندلی در دسترس نمایشگاه جف Bartley گفت: در انتشار اخبار.

بیشتر: چاپلین ولی عادلانه لغو شد برای اولین بار در تقریبا یک قرن با توجه به کروناویروس

“البته ایمنی ما fairgoers داوطلبان و کارکنان میباشد” Bartley در بیانیه ای گفت. “ما خواهد بود با پیوستن به تمام CDC ایالتی و فدرال دستورالعمل. اطلاعات بیشتر در توزیع خواهد شد همانطور که ما حرکت و نزدیک به این رویداد است.

“دستورالعمل ممکن است شامل محدودیت در شرکت کنندگان مایع مورد نیاز و البته سخت اجتماعی فاصله.”

این نمایشگاه اعلام کرد در ماه گذشته که نمایشگاه امسال را نمی گیرد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. 10-روز واقعه که به تساوی بیش از 100 ، 000 به اسکس هر سال قرار بود برای شروع Aug. 28.

در “طعم عادلانه” را اجرا خواهد کرد از 4 بعد از ظهر تا 9 بعد از ظهر در جولای 24, 11 صبح تا 9 بعد از ظهر در جولای 25 و 11 صبح تا 6 بعد از ظهر در جولای 26.

موجود در مواد غذایی را شامل آل, فرانسوی, Frys, برگر سرخ شده با خمیر, گل, پیاز, آب نبات سیب سرخ شده tacos, لیموناد, ذرت, سگ, برزیلی, BBQ, بیکن بر روی چوب پنبه آب نبات fajitas لود tater tots, cheesesteaks, ایتالیایی, سوسیس, تراشیده یخ و سرخ شده oreos و همچنین به عنوان آبجو, شراب, شراب و آب معدنی.

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.