FAVE شعله تا کنون: چه کسی را انتخاب کنم ؟

ما احساس می شود آن را سرگرم کننده خواهد بود برای پیدا کردن که از شعله های آتش است که در تمام زمان های مورد علاقه در میان این شهر را ملتهب طرفداران با ایجاد تعاملی نظر سنجی آنلاین.

در نور از روز چهارشنبه خبر جشن Jarome Iginla در آینده القایی به سالن هاکی از شهرت ما در اینجا در Postmedia می خواهید به افتخار ستاره و شعله کلگری در راه خود ما.

به طور خاص ما احساس می شود آن را سرگرم کننده خواهد بود برای پیدا کردن که از شعله های آتش است که در تمام زمان های مورد علاقه در میان این شهر را ملتهب طرفداران با ایجاد تعاملی نظر سنجی آنلاین.

آن است Iggy?

چگونه در مورد دوست داشتنی لانی?

و فراموش نکنید که در مورد تئو.

MacInnis که با نسل?

یا زمان hot-shot جانی هاکی ؟

وجود دارد سروان ، جیو ،

ما با دقت ایجاد یک جنون مارس-esque براکت 64 شعله های آتش faves قدمت آن از طریق تاریخ است.

هر سه ماهه از براکت تشکیل شده از 16 نام شما را بدانند و به یاد داشته باشید از ویژه دهه است. از آنجا ما را در حرکت به دور 2 شامل هشت برندگان دور 1 و به همین ترتیب … تا ما رو یکی از مورد علاقه از هر دهه رقابت در چهار نهایی از مورد علاقه ما شعله همیشه در حال نبرد است.

ما شروع با شکستن 1980s. براکت برای 1990s 2000s و 2010s به دنبال خواهد داشت در هفته آینده — یک شنبه یک شنبه و یک شنبه — در وب سایت ما.

ما پنل تنظیم چند پارامتر در تشکیل براکت — با مهم ترین بودن که یک بازیکن خواهد بود به چاک دار دهه است که در طی آن او با بازی اکثر بازی ها با شعله های آتش.

ما همچنین تصمیم گرفت که بدون توجه به محبوبیت خود او تا به حال به بازی بیش از فقط یک چند به طور منظم فصل بازی و برگشتی اینجا در کلگری (ببخشید ویل Nieminen و مایک ناخدا).

وجود دارد تعداد کمی از faves خود را از دست رفته بدون شک.

سپس ما دقت رتبه 16 بازیکن از هر دهه است.

اما در گراند روح حذفی, هاکی, ما به امید ناراحتی یا دو در طول راه.

بنابراین ما باید …

بازیگران خود را در رای گیری زیر به عنوان ما سعی می کنیم به مسیر درست است که علاقه ترین شعله های آتش از همه.

Iggy فقط با سر اشاره از هاکی تجارت به سر مقدس برشمرد.

آن نوبت خود را برای رای دادن در حال حاضر کلگری. (فراموش نکنید که به کلیک بر روی “ارسال” را فشار دهید در پایین به ثبت نام خود رای.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>