پدر جان هجز تست منفی برای COVID مثبت برای پنومونی

زمانی که پدر جان هجز شد چرخ دور در آمبولانس دو شب پیش به کلبه اتاق اورژانس بیمارستان پس از گزارش علائم به شدت شبیه COVID-19 بود که جدی شود. هجز توابع به عنوان یک انسان اجتماعی-عدالت موج جزر و مدی و یک فرد عام شدند.

هجز در خدمت افراد بی خانمان و طرفداران بی وقفه از طرف آنها. او تمایل دارد به روح در ایسلا ویستا, جایی که او در عمل از خیابان Athanasius محله. هجز نگهداری دفاتر در ایسلا ویستا Pescadero Lofts 36-واحد خانه برای کسانی که قبلا بی خانمان و ساخت راه خود را از خیابان است. او همچنین به عنوان یک روحانی در شهرستان سانتا باربارا زندان است.

صریح ناهنجار, جذاب, و, دعوت, هجز واجد شرایط به عنوان یکی از شهرستان سانتا باربارا بالاترین مشخصات روحانیت اعضای. در واقع پنج شنبه گذشته او یکی از سخنرانان برجسته در روزانه COVID-19 جلسات مطبوعاتی به میزبانی شهرستان عمومی وزارت بهداشت. اگر هجز بودند به توان و حذف بسیاری از مردم را به دلیل تعجب اگر آنها بعد.

آن هجز دختر سارا کلر Brasel که برای اولین بار از هشدار جامعه از طریق Facebook پست که پدر او گرفته شده بود به ER چهارشنبه شب برای چه شبیه COVID-19. آن خواهد بود Brasel که اطلاع جامعه یک روز بعد از آن که هجز تا به حال در واقع آزمایش منفی برای COVID اما تا به حال قرارداد ذات الریه و باقی خواهد ماند بستری در انتظار درمان بیشتر. “این خنده دار است که می گویند ما خوشحال هستیم آن را ذات الریه اما در زمینه فعلی ما هستند” Brasel گفت.

اواخر شنبه شب هجز در بازگشت از پیاده روی به ساحل در ایسلا ویستا و نشستم به انجام برخی از کار بر روی کامپیوتر خود را هنگامی که او تجربه یک افزایش ناگهانی در درجه حرارت کنگره برای اولین بار به 100 درجه و سپس به 103. وجود دارد هیچ کمبود نفس و یا هر گونه علائم دیگر. اما به دلیل سن و سال او — هجز است که در دهه هفتاد و قبل از تاریخچه سلامتی خود با پزشک آنها هجز به نام بود دستور هجز به آمبولانس تماس بگیرید. او در ابتدا به COVID واحد است اما از آنجا منتشر شده است به تله متری ward, که در آن او را برای درمان پنومونی باکتریایی و نگهداری در زیر مشاهده است.

“ما نمی خواهید برای دریافت بیش از حد هیجان زده چرا که ما البته فکر منفی کاذب” گفت: Brasel “اما ما بسیار تشویق کرد.” پس از به تازگی صحبت به پدر او گفت که او “در ارواح خوب و ترک خوردگی جوک” و دریافت مراقبت های عالی.

تا به حال هجز آزمایش مثبت شهرستان کنترل بیماری محققان را به حال دست خود را کامل ردیابی کردن هر کسی که با آنها او می خواهم به تماس طولانی مدت. که تعریف شده به عنوان یک تعامل از 10 دقیقه یا بیشتر طول می کشد که از شش فوت دور یا کمتر بدون ماسک استفاده می شود. با توجه به نحوه فعال هجز است — و تماس خود را با مردم در زندان و یا در خیابان ها — که می تواند شامل بسیاری از مردم است.

در مورد Pescadero Lofts است که می تواند به اثبات رسانده اند به خصوص مشکل ساز است. ساکنان آنجا در حال گذار از زندگی در خیابان ها و دیگر مکان های که در آن آنها می توانند قرنطینه خود و نیاز به نقل مکان به اتاق متل اگر تلقی presumptive مثبت است. با توجه به شهرستان پروتکل همه زندگی lofts نخواهد بود فرض مثبت فقط کسانی که در آمد قابل توجهی تماس بگیرید.

برای زمان حال هجز تجربه شده است — شکر خدا — یک هشدار اشتباه است. “او بهترین مراقبت ممکن است در حال حاضر گفت:” دختر خود را. “ما برای پرسیدن ادامه داد: نماز از خانواده و دوستان است. ما فقط سپاسگزار آن را تنها ذات الریه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>