طرفداران در غرفه دولت تصویب کلید WHL بازگشت-به-بازی, برنامه

غربی لیگ برتر هاکی روشن ساخته است روز شنبه که آن را نمی خواهد قرار داده و محصول خود را به عقب بر روی یخ داخل خالی عرصه داده است که آن را دروازه-رانده لیگ.

وجود خواهد داشت طرفداران در می ایستد در Saddledome که Calgary Hitmen سر بازی هاکی … هر زمان که ممکن است.

غربی لیگ برتر هاکی روشن ساخته است روز شنبه که آن را نمی خواهد قرار داده و محصول خود را به عقب بر روی یخ داخل خالی عرصه داده است که آن را دروازه-رانده لیگ.

بدون عظیم تلویزیون, درآمد, راهنمایی مدار همواره banked در داشتن ته در صندلی و حتی بیشتر از آن در حال حاضر را برای سالم بازگشت مالی از این بیماری همه گیر کوروناویروس که کوتاه 2019-20 WHL فصل بازگشت در اواسط ماه مارس و پس از مدت کوتاهی لغو آن برگشتی.

“ما احساس می کنیم ما نیاز به تماشاگران آن را کار” گفت: WHL کمیسر ران Robison که مشخص شده لیگ برتر بازگشت-به-بازی بازی های پروتکل در یک کنفرانس تماس بگیرید. “ما به شدت تکیه بر تماشاگران.

“است که یک معیار کلیدی.”

به ویژه در لیگ معتقد است حدود 50 درصد ظرفیت مورد نیاز در این عرصه از روز 1 — برای قرار دادن تاریخ و هاکی در عمل است.

“هدف ما این است که 50 درصد ظرفیت حداقل” Robison گفت. “در صورتی که ما نمی توانیم به برخی از تماشاگر سطح است که اجازه خواهد داد که تیم ما به کار پس از آن ما نمی خواهد در یک موقعیت برای شروع بازی. اما ما با اعتماد به نفس است که ما را دریافت کنید وجود دارد.”

البته تایید بسیاری از مقامات بهداشتی باید در محل را که اتفاق می افتد.

با تیم مستقر در چهار استان — B. C., آلبرتا, مانیتوبا و ساسکاچوان و دو ایالات آمریکا — اورگن و واشنگتن — لیگ است و در انتظار تصویب از شش دولت برای تایید تاریخ شروع برای فصل آینده است.

به علاوه WHL نیاز به چراغ سبز از هر دو ایالات متحده و کانادا دولت با عبور از مرز یک مانع عمده.

“ما همه کار با هم در این زمینه گفت:” قاتل معاون رئیس جمهور و جایگزین فرماندار مایک مور. “هیچ کس واقعا دید کامل بر آنچه که در آینده خواهد بود. ما در حال برنامه ریزی با هم را امتحان کنید و ببینید چه چیزی آن را مانند به نظر می رسد در طرف دیگر.

“ما در یک ساختمان بزرگتر برای مطمئن” ادامه مور گنبد است که باعث می شود آن را آسان تر به خانه طرفداران بیشتری در اجتماعی فاصله دستورالعمل های بیشتر در هر WHL بازار است. “اما (50% ظرفیت) در حال رفتن به تحت تاثیر قرار همه از لحاظ اقتصادی. اما ما می خواهم به بازی با خیال راحت و به درستی و به دنبال دستورالعمل ها و پروتکل ها و دریافت بر روی یخ.”

لیگ منصوب ویژه نیروهای وظیفه در هر یک از شش حوزه های قضایی به کار به طور مستقیم با دولت و مقامات بهداشتی برای اطمینان از سلامت و ایمنی WHL بازیکنان و کارکنان و مقامات و طرفداران یک اولویت در بازگشت به بازی پروتکل.

“ما انتظار داریم به برخی از پاسخ احتمالا ظرف 30 روز آینده به عنوان به آنچه که آن را شبیه به” Robison گفت. “ما بسیار بیمار است. ما درک می کنیم که این بار به چالش کشیدن برای دولت و مقامات بهداشتی بنابراین ما احترام خود را به جدول زمانی.

“و از سلامت و ایمنی بازیکنان ما در اولویت اول است.”

این WHL هدف این است که برای بازگشت به بازی در اکتبر. 2 اردوگاه های آموزشی مجموعه ای برای باز کردن سپتامبر. 15.

اما Robison اذعان می کند آن را به سادگی یک هدف تاریخ در این زمان به منظور تنظیم چرخ در حال حرکت به امید ارائه یک فصل کامل با تمام 22 عضو باشگاه گنجانده شده است — خروج هیچ یک پشت سر گذاشت.

“قصد ما این است که ما می خواهیم به ما 68-بازی برنامه ریزی در این جهت روشن است که ما می خواهیم برای رسیدن به” Robison گفت. “ما اعتقاد داریم یک راه وجود دارد ما می توانیم ارائه ما می توانیم ما برگشتی و همچنین همکاری از کانادا هاکی لیگ برای تنظیم تاریخ یادبود جام.

“اما اگر ما به یک ژانویه تاریخ شروع که می تواند دشوار است برای به انجام رساندن. اما ما فکر می کنم ما می توانیم به این است که اگر ما در حال شروع به عنوان اوایل به عنوان در اوایل ماه دسامبر است.”

Robison بر نیاز به صبر و شکیبایی از تیم, بازیکنان, پدر و مادر و طرفداران در قرار دادن این طرح در حال حرکت است.

این کس مسن انتظار دارد مذاکرات خود با مقامات بهداشتی به خوبی به اوت — و احتمالا سپتامبر — برای نهایی کردن یک برنامه.

انعطاف پذیری نیز ممکن است مورد نیاز بسته در گفتگو با حوزه های قضایی و وضعیت COVID-19 بحران است.

یعنی ممکن است کمتر سفر و افزایش بخشی بازی در حال حرکت به دور از سنتی برنامه است که تلاش می کند برای رسیدن به حد تعادل به عنوان ممکن است به یکی که نیاز به مقدار بیشتر در خارج از جعبه پذیرش.

“هر چیزی امکان پذیر است” Robison گفت. “برنامه های ما خواهد بود دیکته تا حد زیادی توسط چه نتیجه ای از بحث های ما خواهد بود با مقامات بهداشتی و چه محدودیت های ما در حال کار با. ما صحبت کردیم در مورد گذرگاه های مرزی و قرنطینه شرایط و محدودیت هایی که ممکن است منحصر به یک استان خاص و یا دولت است. بنابراین ما باید به همه که به در نظر گرفتن.

“ما فقط متعهد به بازی به عنوان به زودی به عنوان ما می تواند و ممکن است در یک محیط امن و مسئول راه است. اما ما قطعا می رویم به نیاز به انعطاف پذیر از یک برنامه ریزی نقطه نظر.

“در ارتباط باشید.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>