خانواده ترک کار حمایت گسترده در لایحه حمایت Newsom

توسط لورل ROSENHALL, CalMatters

کالیفرنیا به رهبری این کشور در زمانی که در سال 2004 آن را به حالت اول تبدیل شد به بخش خصوصی کارگران شش هفته با مشتقات جزئی پرداخت برای مراقبت از یک نوزاد جدید و یا بیمار و عضو خانواده است. اما بر خلاف کشورهای دیگر که به دنبال کالیفرنیا هرگز مورد نیاز است که بسیاری از کارفرمایان تضمین کارگران شغل خود را به عقب پس از گرفتن مرخصی خانواده — پیشرو میلیون ها نفر از کالیفرنیا به پرداخت به یک سیستم آنها می تواند از کار اخراج شده برای استفاده از.

که تغییر و تحت قانون حرکت را از طریق کنگره که اطمینان بیشتر کارگران مشاغل محافظت می شود اگر آنها را پرداخت خانواده را ترک کنند. با بسیاری از کسب و کار لابی گری در برابر چنین تضمین طرح های مشابه در گذشته شکست خورده اند. این بار این ایده را به یک قدرتمند قهرمان: رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که ساختمان در نذر او ساخته شده در سال گذشته برای گسترش کالیفرنیا خانواده ترک برنامه.

“من باور دارم که ما ملت و دولت ما نامتعادل است و از نظر مراقبت از نیروی کار ما و مراقبت از خانواده” Newsom گفت: هفته گذشته هنگامی که پرسیده شد که چرا او را هل دادن به گسترش کار حمایت بیش از اعتراض کسب و کار در حال حاضر در وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر ناشی از رکود اقتصادی است.

“به طوری که اغلب این مورد است که مردم با توجه به نیازهای خود و اعضای خانواده است که تأثیر جامعه در یک راه بسیار عمیق است. وجود دارد هیچ جایگزینی برای مراقبت, برای, برجسته پدر و مادر.”

قانون فعلی گسترش کار حفاظت از کارگران که در مرخصی برای مراقبت از یک بیمار و عضو خانواده اگر خود شرکت حداقل 50 کارمندان و کارگران در پیوند با یک نوزاد جدید اگر شرکت خود را حداقل 20 کارمند. لایحه Newsom است که پشتوانه گسترش آن حمایت بیشتر از کارگران با استفاده از آنها به شرکت حداقل پنج کارمند است.

به عنوان آنها افزایش چهار کودک Newsom و همسرش, جنیفر Siebel Newsom را تحت فشار قرار دادند آنچه که آنها را “پدر و مادر “دستور کار” برای دولت است که شامل گسترش مراقبت از کودک و لغو مالیات بر پوشک, در علاوه بر این به یک قوی تر پرداخت می شود خانواده ترک برنامه. این فرماندار دموکرات اعتبار همسرش که کار به عنوان یک فیلمساز با تمرکز بر برابری جنسیتی و رئیس ستاد ان اولری برای تصمیم خود به مرخصی خانواده یک اولویت در دوران اخیر بودجه مذاکرات است. اولری — که سیاست مشاور هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری — تحقیق خانواده ترک سیستم برای سال های بسیاری است. Newsom گفته او ساخته شده و در حال گسترش این برنامه در کالیفرنیا شرط در نظر گرفتن شغل با او با استناد به “عزم و اراده خود را به انجام, به خصوص برای مادران شاغل, بلکه در سراسر طیف برای کارگران به طور کلی.”

و به این ترتیب برای سال دوم در یک ردیف Newsom استفاده کرده است روند مذاکره دولت بودجه برای گسترش خانواده ترک مزایای کالیفرنیا. بودجه سال گذشته به کارگران اضافی دو هفته از خانواده ترک آوردن آن تا هشت هفته. در این سال بودجه توافق خواستار عبور از یک قانون جدید برای تضمین حق کارگران برای بازگشت به شغل خود را پس از مصرف خانواده را ترک کنند.

آن را قرار داده کالیفرنیا در خط با اکثر متحده است که در ارائه مرخصی خانواده — پنج که تضمین کارگران شغل خود را به عقب با توجه به یک تعادل بهتر مرکز حقوقی.

Newsom تمرکز نشانه یک تغییر بزرگ از گذشته گفت: دولت بهداشت ، هانا-بث جکسون سانتا باربارا دموکرات است که تلاش برای گسترش کار حمایت برای چندین سال. قدرتمند با منافع کسب و کار مبارزه با او تلاش آنها منجر به نتایج متفاوتی تحت سابق رژیم صهیونیستی. جری براون که هرگز کودکان و شناخته شده بود برای نگه داشتن یک لیست از اولویت های خود را در مذاکرات با قوه مقننه است.

“این شده بود در مقابل سوز” جکسون گفت.

“اما ما باید یک مرد در حال حاضر که چهار بچه و یک زن که بسیار… های آن مسئولیت است. او فرماندار کالیفرنیا و او می داند که او نیز پدر” او گفت:. “او بسیار در حال حاضر در فرزندان خود زندگی می کند و این چیزی است که این لایحه مورد است.”

جکسون آخرین لایحه برای رای گیری در سنا در روز پنج شنبه — می گوید کارفرمایان با حداقل پنج کارگران باید در اعطای آنها به 12 هفته از مرخصی برای مراقبت از یک نوزاد جدید و یا بیماری اعضای خانواده و تضمین یک شغل “در همان یا یک مقایسه موقعیت” که خود را ترک انجام شده است. تحت کالیفرنیا مرخصی خانواده سیستم هشت نفر از کسانی که هفته پرداخت می شود در 60% یا 70% حقوق طبیعی بسته به درآمد خود را.

کمک های مالی به کارگران پرداخت در خانواده را ترک می آید از 1% مالیات بر ترین حقوق. در عین حال حتی اگر تقریبا همه کارگران به این سیستم پرداخت تنها نیمی از افراد واجد شرایط مادران و یک چهارم از افراد واجد شرایط پدران در زمان مرخصی خانواده در سال 2017, با توجه به قانونی تحلیلگر ، بسیاری از کارگران که واجد شرایط برای پرداخت را ترک نمی از آن استفاده کنید یا به این دلیل آنها نمی تواند استطاعت به در جزئی پرداخت و یا به دلیل آنها می تواند از دست دادن شغل خود را اگر آنها را ترک.

Manuel Villanueva مثلا گفت که او خواسته به زمان را از جداول انتظار در لس آنجلس رستوران هنگامی که پدرش بیمار شد با نارسایی کلیه و نیاز به کمک سفر به دیالیز درمان اما گفته شد هیچ.

“من واقعا می ترسم من از رفتن به از دست دادن کار من,” او گفت:. “من فقط نگه داشته و در کار است.”

که بود چند سال پیش. در حال حاضر بیانوبا با این نسخهها کار در رستوران فرصت های مرکز لس آنجلس, یک سازمان غیر انتفاعی است که به اطلاع کارگران رستوران مورد حقوق اشتغال و بخشی از جنبش هل دادن برای قوی تر کار حمایت.

“اگر یک فرد نمی تواند کار کند چرا که آنها باید مسئولیت برای مراقبت از کسی و آنها را مشغول به کار برای این شرکت حداقل چیزی که آنها می توانید انجام دهید این است نگه داشتن کار خود را,” او گفت:.

رستوران ها و بیمارستان ها و مزارع و کشاورزان در میان بسیاری از کسب و کار کالیفرنیا که امضا بر روی یک نامه در مخالفت با این لایحه و با این استدلال که گسترش کار حمایت “برگزار خواهد شد قابل توجه فشار بر کارفرمایان در زمانی که آنها می توانند حداقل آن را ندارند.”

اگر کارفرمایان نمی پرداخت حقوق و دستمزد به کارگران که در مرخصی جدید مورد نیاز خواهد بود برای کسانی که استخدام کارگران موقت برای پر کردن در برای آنها و یا در صورت دادخواهی در تلاش برای پیروی از قوانین جدید با توجه به کالیفرنیا اتاق بازرگانی و دیگر گروه های کسب و کار.

با بسیاری از شرکت های وضعیتی وخیم از تعطیل برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس “در حال حاضر است زمان برای قرار دادن چنین باری از دوش کارفرمایان که در حال تلاش برای بازگشایی و بازسازی” اتاق نوشت.

لابی های اتاق در حال حاضر منجر به یک تغییر قابل توجهی به لایحه اصل جکسون نوشت و آن را شامل تمام کارفرمایان است. اما پس از مجلسی استدلال کرد که این امر می تواند بیش از حد سنگین در کسب و کارهای کوچک این لایحه در حال حاضر تنها به کارفرمایان با پنج یا بیشتر از کارگران است.

که تغییر نشانه آن است که منافع کسب و کار باقی می ماند و با نفوذ در خانه ملت تحت سلطه دموکرات نیروی Newsom ادامه خواهد داد به گریبان اگر او با چوب به هدف خود برای تضمین این که هر کودک متولد شده در کالیفرنیا می تواند صرف شش ماه اول زندگی با خانواده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im