خانواده زندانیان در پایانه جزیره در اعتراض به تسهیلات

حدود 20 اعضای خانواده و دوستان از زندانیان در پایانه جزیره زندان سن پدرو نشان داده خارج از مرکز دروازه صبح روز یکشنبه به تقاضای درمان بهتر برای عزیزان خود.

بیش از نیمی از 1,050 زندانیان در فدرال correctional facility باید آزمایش مثبت برای coronvirus. یکشنبه, 620 زندانیان و شش کارکنان به دست آورد ویروس و پنج زندانی کشته شده اند.

“ما می خواهیم عدالت!” آنها فریاد زد: حمل علائم با پیام مانند “آنها را محکوم به مرگ از ویروس” “من پدرم را صدا” و “تغذیه زندانیان.”

کسانی که راهپیمایی برگزار شد و نشانه ها در خارج از دروازه یکشنبه مشترک چیزی است که آنها می دانستند در مورد شرایط داخل جایی که آنها می گویند زندانیان قفل شده را در سلول های خود را بدون قابلیت برقراری تماس تلفنی از اواسط ماه آوریل است. مسئولان زندان گفته اند که منع تلفن و اینترنت استفاده لازم بود برای جلوگیری از گسترش ویروس.

اعضای خانواده زندانیان در پایانه جزیره زندان سن پدرو نشان می دهد در خارج از تسهیلات یکشنبه, آوریل 3. (عکس از دیوید روزنفلد/SCNG)

چه اعضای خانواده می گویند آنها نمی دانند که می آید در صورت از دست نوشته های مانند به اشتراک گذاشته شده توسط Gracy زونیگا از 23 سال گفت: نگهبانان زندان تهدید برای قرار دادن زندانیان در سلول انفرادی برای درخواست کمک و یا امتناع از کار در آشپزخانه است.

“مردم سعی می کنید برای قرار دادن راهنما علائم, اما آنها گفت: آنها را پرتاب ما در کفش است که سوراخ… آنها نگه داشتن ما اطلاعات غلط!” اهل بیت نوشت. “من مانند آشپزخانه, اما خسته کننده است… من سعی به ترک اما آنها گفت: آنها را برای من ارسال به سوراخ زیرا هیچ کس می خواهد به کار و تمام زندان آلوده است.”

آنها همچنین گفته اند که زندانیان شکایت در مورد عدم دریافت کافی مواد غذایی است.

نا امید با فقدان اطلاعات زونیگا تبدیل به رسانه های اجتماعی و به سرعت سازماندهی یک گروه کوچک از اعضای خانواده به بیرون آمدن صبح روز یکشنبه و دریچه ناکامی های خود را. یک گروه از افسران پلیس نگاه کرد که نگهبانان مسلح در دروازه زندان نیز ایستاده بود با هشیاری. این گروه را در خود حفظ فاصله در حالی که با پوشیدن ماسک صورت و اعمال خود را متمم اول قانون اساسی حقوق.

مقامات زندان تا به حال هیچ اظهار نظر فوری در روز یکشنبه.

گروه دیگری از حدود ده نفر روز شنبه با شرکت در یک ماشین کاروان تظاهرات در پایانه جزیره زندان است. تظاهرکنندگان انجام نمادین bodybags به سمت زندان در اعتراض به شرایط وجود دارد.

شنبه تظاهرات برگزار شد Revcoms کوتاه برای انقلابی حزب کمونیست.

“در سراسر کشور در طول این COVID-19 گیر زندانیان مجبور بودن به شرایط بیماری و مرگ” Revcoms عضو Lucha روشن گفت. “این جرم حکم اعدام باید متوقف شود.”

خسته کننده ترین چیز برای ربکا رودریگز که 49 ساله پدر صرف 10 سال در زندان تسهیلات فقط دانستن نیست. او با این ویروس آلوده شده اما او و مادر خود را نگران است ،

“ما نگران و می ترسم” رودریگز گفت: در صبح روز یکشنبه در خارج از دروازه زندان. “همه ما در حال شنیدن است که در رسانه های اجتماعی و یا آنچه ما در اخبار خوانده شده. ما می خواهیم پاسخ به سوالات و ما در اینجا به طرف آنها صحبت می کنند. زندگی خود را از مادر به همان اندازه به عنوان هر کس دیگری می کند.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>