فیرفکس برنامه های برج سلولی خود را برای شهر و ساکنان نزدیک نیست در مورد آن خوشحال

فیرفکس – یکی از نقاط فروش برای خانه که اوان و نیکول هیکس خریداری در اینجا در ژانویه 2019 شد که این حمایت بر روی شهر جنگل انبوه با درختان سر به فلک کشیده 100 فوت یا بیشتر به آسمان.

“ما خوش شانس, خوش شانس واقعی,” اوان هیکس گفت.

در حال حاضر زن و شوهر احساس نه چندان خوش شانس به عنوان شهر حرکت رو به جلو با یک برنامه اجازه می دهد تا Verizon برای ساخت یک 135-پا برج های سلولی در آن جنگل یک پیاده روی کوتاه از هیکس’ خانه.

“آنها در حال رفتن به, متاسفانه نابود طبیعی حفظ کند که در این شهر برنامه ریزی می رود در برابر آن, بنابراین ما نوع اشتباه” اوان هیکس گفت.

فیرفکس شهر طرح آدرس شهر جنگل به دو روش:

  • برای بهبود دسترسی به جنگل های بهبود دسترسی به جاده از ورمونت مسیر 104 و نصب یک منطقه پارکینگ مشخص شده.
  • برای بهبود مسیرهای پیاده روی در جنگل با انجام یک دنباله ارزیابی طراحی و ساخت یک trailhead و نصب دنباله نشانه گذاری.

شهر طرح نیز اندیشد حفظ “طبیعی و فرهنگی و تاریخی ویژگی ها و فعالیت های که تعریف شخصیت روستایی و منظره زیبایی از شهرستان.” این طرح به وعده “حفظ و افزایش فرصت های تفریحی برای همه ساکنان.”

اوان هیکس گفت: وجود یک حلقه دنباله دار در حدود یک مایل در جنگل که او و همسرش با استفاده از هر روز خود را همراه با 18 ماه پسر و سگ خود را. بخشی از این دنباله را باید گسترده تر به طور قابل توجهی برای ارائه دسترسی لازم برای ساخت برج.

در هیکس’ نمایش که گسترش همراه با برج خود را می رود در برابر این دستور برای حفاظت از منظره زیبایی از فیرفکس.

که در آن دیگری را به شما نگاه?

نیکول هیکس گفت که او و شوهرش مخالف نیست به گسترش خدمات تلفن همراه در شهرستان و فراتر از آن. مانند بسیاری از شهرهای کوچک در ورمونت پوشش هماهنگ در شهرستان و هیکس می داند ساکنان که نیاز به خدمات بهتر به خصوص به دلیل بیماری همه گیر.

“من فقط فکر نمی کنم آنها خود علت سعی و کوشش برای کشف گزینه های دیگر” او گفت:.

در یک جلسه در ماه نوامبر Selectboard گفت: مکان های دیگر در نظر گرفته شد اما اوان هیکس گفت: هیچ یک از کسانی که مکان فاش شد. هیکس پرسید که آیا مالکان خصوصی در نظر گرفته شده و او گفت: Verizon پاسخ داده که آن را ترجیح می داری آن برج در مالکیت خصوصی.

“ما گفت:” خوب پس برو نگاه,'” اوان هیکس گفت. “آنها هرگز گزارش شده است.”

استیو Cormier رئیس فیرفکس Selectboard تایید کرد که Verizon گفت: آنها ترجیح می دهند کار با فردی مالکان در مکان برج های سلولی چرا که “این روند بسیار سریعتر” از برخورد با یک شهر است.

اما Cormier گفت: Verizon بود “مصمم” است که این سایت در شهر جنگل بود یکی از بهترین های موجود در آن برج های سلولی.

“من که هستم به استدلال می کنند با آنها که Verizon می گوید این سایت؟” Cormier گفت.

‘شما هنوز هم می توانید پیاده روی مسیرهای پیاده روی’

Cormier عنوان تاثیر برج های سلولی در شهر جنگل. سایت اندازه گیری خواهد شد حدود 100 فوت 100 فوت حدود نیم مایل از مسیر 104 و قابل مشاهده خواهد بود از این موجود نوین.

“اگر شما راه رفتن در آن شهر جنگل — من در آنجا بوده ام چندین بار — 99% هنوز هم می تواند قابل استفاده” Cormier گفت. “شما هنوز هم می توانید پیاده روی مسیرهای پیاده روی. که نمی خواهید برای متوقف کردن شما. همه در همه ، محل برج در مسیر. آن را در وسط جنگل.”

که نتواند نقطه اوان هیکس گفت. او گفت: جنگل و محله خود نمی خواهد همان بعد از برج های سلولی ساخته شده است.

“حتی اگر شما از آنها بدم میاید طبیعت وجود دارد و خانواده ها و افرادی که در اینجا زندگی می کنند,” او گفت:. “این فقط معنی ندارد برای یک شهر کوچک است. این نیست شهر نیویورک و یا نیوجرسی. من همه برای یک برج. آن را فقط برای اکثر مردم آن حس را ندارد. من نمی دانم چرا آن را حس می کند به Selectboard. البته این پول است. همیشه پول است. آنها نمی خواهد در مورد آن صحبت پس از آن باید یک مقدار خوبی از پول است.”

Cormier گفت: Selectboard نمی خواهد فاش کردن این مقدار پول در این شهر در حال پرداخت توسط ورایزون به این دلیل که معامله انجام شده است. دولت ابزار عمومی کمیسیون هنوز به ثبت نام در قرارداد.

Cormier را آشکار اجاره شامل 25 سال’ ارزش پرداخت های ماهانه است که با این نسخهها کار به 300 پرداخت. او گفت: برخی از پول ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای بهبود به شهر جنگل و دیگر سایت تفریحی در فیرفاکس.

“این کاملا خوب برای تاون مالی” Cormier گفت. “فراتر از آن است که آن را خوب به همراه خدمات و داده ها. اگر شما صحبت کردن با Verizon مردم آنها دنبال آن هستید در این سایت به دلیل دو برج دیگر خسته شده اند. بیشتر و بیشتر مردم با استفاده از این (موجود) برج. آن را آهسته تر و کندتر است.”

Cormier گفت: آن را در حال حاضر به Verizon به درخواست دولت برای اجازه به ساخت برج های سلولی. این شهر را به اقامت در خارج از این روند است.

فروش

جیل دکر زندگی مجاور به جلو و بر روی فلچر جاده که در آن وجود دارد دسترسی به شهر جنگل.

“بسیاری از افرادی که استفاده از دنباله زندگی می کنند در اینجا و در مورد آن می دانیم” دکر گفت: از pull-off که می تواند به راحتی از دست رفته توسط non-آغاز شده است.

دکر گفت که او خواسته Selectboard اعضا در یک جلسه که چگونه آنها را احساس می کنید در مورد داشتن این برج در پشت حیاط خود را.

“شما فروش از ما برای خداوند دلار که چگونه احساس می کنم” دکر گفت. “من خیلی در برابر آن من بسته بندی و ترک. من قصد دارم برای قرار دادن خانه در بازار است.”

دکر گفت که او زندگی می کردند در خانه او در فیرفاکس برای 18 سال است.

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>