دانشکده پرداخت تغییرات پیش بینی شده در UVM جرقه واکنش: در اینجا به همین دلیل برخی از آنها را در نظر بگیرید ناعادلانه

دانشکده در دانشگاه ورمونت در صورت پیش بینی پرداخت تغییرات برای سال آینده یک حرکت بود که در دیدار با مقاومت مواجه ،

یک ایمیل به بیرون رفت و به UVM ارومیه در تشریح انتظار پرداخت کاهش با توجه به یک پست در محيط جوانا گراسمن که شوهرش یک مدرس دانشگاه ، ایمیل مورخ مارس 27 و خطاب به دانشگاه هنر و علوم بخش نشان می دهد غیر تصدی مسیر ارومیه به معنای کار در سه چهارم از وقت معادل کاهش دوره خود بارهای خود و پرداخت 25٪.

در مقایسه با رؤسای انتظار می رود به 8.3 درصد کاهش حقوق و دستمزد.

“من می خواهم برای دیدن معاون رئیس جمهور و مدیران در UVM بود که برای اولین بار به قطع پرداخت” گفت: گراسمن که مشغول به کار در کارکنان تحقیق در دانشگاه و همچنین تدریس در کلاس در گروه جغرافيا.

این اداره از دین خطاب نامه و اشاره کرد: “بودجه عدم قطعیت” با توجه به همه گیر و همچنین به عنوان “دیگر در جریان چالش های مالی.”

چرا مردم ناراحت UVM پیش بینی پرداخت تغییرات ؟

در این نامه جزئیات نگرانی ها در مورد هزینه های پیش بینی نشده و ضرر و زیان درآمد انتظار می رود با COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

این اداره از دین حاکی از آن اجرای اقدامات برای 2020-2021 سال تحصیلی. اقدامات برای سال مالی 2021 شامل موارد زیر است:

  • رؤسای نگاهی به 8.3 درصد کاهش حقوق و دستمزد (15.2% در غیر پایه حقوق و دستمزد).
  • دانشیار رؤسای موافقت خود را کاهش اداری و حق الزحمه 25٪. بخش صندلی موافق به انجام همان 15 درصد است.
  • عدم تصدی آهنگ ارومیه کار در .75 تمام وقت معادل.

استادان سقوط به غیر تصدی آهنگ دسته به گفته جولی رابرتز رئیس جمهور ایالات دانشگاهیان یک اتحادیه به نمایندگی از UVM دانشکده.

“این بوده است که احتمالا یکی از سخت ترین هفته پس از من شده است در UVM,” او گفت:, توصیف ویرانی به مردم یاد بگیرند که آنها ممکن است از دست دادن یک چهارم از درآمد خود را.

گذشته از افراد مشغول به کار پاره وقت, او توضیح داد که این گروه به عنوان بالاترین پرداخت می شود و حداقل امن دانشکده.

برخی از آنها زندگی چک چک برخی از آنها تنها پدر و مادر او گفت:. رابرتز استدلال برای ضرر و زیان بالقوه آمده باید از آسیب پذیر ترین.

“همه این کارها انجام شده است با کمی و یا بدون ارومیه ورودی,” او گفت:.

بالاترین پرداخت مدرس ارشد در UVM ذکر شده است در $123,987 در تلفیقی از پایه پرداخت منتشر شد Nov. 2019. اما اکثریت سقوط به پنج رقم محدوده.

در مقایسه با اولین جستجو برای “دین” و “دانشیار ” دین” در فهرست عملکرد به ترتيب:

  • $206,467.
  • $156, 989.

UVM عموم معاملات با امور مالی در طول coronavirus

دانشگاه وضعیت مالی تبدیل به یک نقطه کانونی در هفته های اخیر با توجه به COVID-19.

رئيس دانشگاه Suresh Garimella گذراند نامه در اواسط ماه آوریل به رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات درخواست 25 میلیون دلار در امداد با توجه به VTDigger. چند روز بعد دانشجویان واصل مارس 21 دعوی علیه این دانشگاه به دنبال بالاتر بازپرداخت برای ترم بعد از تعویض به کلاس های آنلاین با توجه به مدت هفت روز.

Garimella گفت که او تا به حال دریافت نکرده پاسخ در $25 میلیون درخواست در طول یک مطبوعات آزاد مصاحبه در 29 آوریل.

“دانشگاه است و نه تحمیل هر گونه پرداخت کاهش در هر دانشکده,” او گفت: توضیح این که زمان از سال که هر دانشگاهی اختصاص حجم کار بر اساس نیاز پیش بینی شده. “این یک سوال از تغییر در FTE (تمام وقت معادل) است که شما می دانید مقدار زمان آنها آموزش دهد. این حجم کار خود را و آن را قطع پرداخت.”

Garimella اشاره کرد که او اجازه رفتن از حقوق و دستمزد خود برای مارس به عنوان بسیاری از رهبران ارشد. با این حال او اذعان کرد کاهش حجم کار مرتبط خواهد با پرداخت کمتر.

“آن را نادرست واقع نادرست به تماس با آن قطع پرداخت,” او گفت که شاغل ارومیه هنوز منصوب در 100 ٪ از وقت خود را و می رود به انجام برخی از وظایف خود را در هر چانه زنی جمعی قرارداد. “عدم تصدی آهنگ استادان و چنین باید شرایط خود را. ما به سادگی زیر نظر.”

استادان مانند گراسمن است و در حال دریافت پشتیبانی آنلاین.

“من فقط واقعا امیدوارم که یک دانشگاه می آموزد که آن نوع از ارزش خواهد راه رفتن, راه رفتن,” او گفت:. “نه فقط بحث بحث.”

یک درخواست آنلاین در Change.org خواستار این دانشگاه برای معکوس کردن این تغییرات گفتن این دانشگاه به “پیدا کردن راه های دیگر به تعادل کسری بودجه است که آنها ایجاد کرده اند را از طریق تلاش های تجاری و اداری خود در خدمت.”

درخواست رسیده بیش از 1,400 امضا شد و 5.

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>