رو بزرگ مالی زیان UVM شبکه بهداشت و درمان کاهش حقوق, انجماد, استخدام

دانشگاه ورمونت شبکه بهداشت و درمان جمعه اعلام کرد آن مواجه است “سرسام آور درآمد از ضرر و زیان” از حدود 152 میلیون در سال به دلیل COVID-19 همه گیر باعث کاهش حقوق و دستمزد و استخدام یخ.

زیان های جبران تا حدودی توسط $37.9 میلیون دلار بودجه فدرال است که به شبکه بهداشت و درمان.

دکتر جان Brumsted, رئيس جمهور و مدیر عامل شبکه بهداشت و درمان گفت: در بیانیه ای که COVID-19 مجبور بیمارستان ها در شبکه به طور کامل تغییر دهید که چگونه آنها تحویل مراقبت “در یک ماده از روز” به ارائه بهترین مراقبت برای بیماران.

“در حال حاضر ما باید مقابله با شرایط سخت مالی واقعیت است که این وضعیت تا به حال در سازمان ما که به معنی وحشتناکی دشوار است تصمیم گیری است که تاثیر مستقیم بر ما همکاران و خانواده های آنان” Brumsted گفت.

کسانی که تصمیم گیری عبارتند از: بلافاصله کاهش حقوق و دستمزد پایه از “رهبران” از بین بردن کارفرما مزایای بازنشستگی کمک به آن دسته از رهبران و قرار دادن یک استخدام یخ در محل در تمام شبکه ها وابسته است.

این UVM شبکه بهداشت و درمان شامل UVM مرکز پزشکی در برلینگتون و همچنین UVM شبکه بهداشت و درمان پزشکی ، این همچنین شامل:

  • آلیس هاید مرکز پزشکی در Malone, New York.
  • ورمونت مرکزی مرکز پزشکی در برلین.
  • چاپلین ولی پزشکان بیمارستان در پلاتس بورگ, New York.
  • الیزابت جامعه بیمارستان در Elizabethtown, New York.
  • پورتر مرکز پزشکی در Middlebury.
  • صفحه اصلی بهداشت و خانقاه مستقر در کولچستر.

300 از 14,000 تحت تاثیر قرار

کاهش در حقوق پایه را تحت تاثیر قرار حدود 300 نفر از مجموع نیروی کار حدود 14,000 کارکنان. مدیران ” حقوق خواهد بود کاهش 5 ٪ در حالی که معاون رئیس جمهور و بالاتر خواهد شد که حقوق خود را 10 درصد کاهش می یابد.

وجود خواهد داشت یک توقف در هر بیشتر هزینه های سرمایه در سال مالی سال 2020 به جز چند استثنا برای کسانی که با تمرکز بر مراقبت از بیمار مانند اجرای حماسه الکترونیکی مراقبت های بهداشتی ،

در علاوه بر این به برش پایه حقوق از رهبران شبکه بهداشت و درمان نیز از بین بردن هر گونه عملکرد مبتنی بر جبران خسارت برای مدیران و بالاتر. در نهایت مدیران در حال بررسی و کاهش هزینه های مربوط به پرسنل و مراقبت از بیمار است.

هم هزینه کاهش انتظار می رود به صرفه جویی در حدود 25 میلیون دلار در سال مالی جاری. امید است که پس انداز همراه با کمک های مالی از دولت فدرال و افزایش درآمد به عنوان خدمات بیمار دوباره در خط آغاز خواهد شد بهبود مالی شبکه بهداشت و درمان.

شبکه بهداشت لغو اعمال جراحی الکتیو و روش در 17 مارس که کمک به آن ضرر و زیان مالی. عوامل دیگر که منجر به ضرر و زیان هستند:

  • ایجاد ایستاده COVID-19 واحد و موقت تست امکانات.
  • کار قابل توجهی برای افزایش خدمات پزشکی از راه دور.
  • تعلیق از مجموعه بيماران گذشته به علت حساب.
  • صدور یک هفته اضافی را پرداخت کارکنان درآمد کمتر از $99,000 در هر سال است.

کل ضرر و زیان از این عوامل است که تخمین زده می شود بیش از 20 میلیون دلار با هزینه های جدید در حال اضافه در هر روز است. یک شیب افت در مراقبت از بیمار ربطی به COVID-19 منجر به از دست دادن و از آنجا که 50 درصد از نرمال درآمد که برای مراقبت از. در ماه مارس به شبکه بهداشت و درمان از دست داد $44 میلیون.

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>