‘Fab Five’ شعله های آتش نه بیمار از یکدیگر و در عین حال

روز بعد علامت جوردانو مایکل سنگ علامت Jankowski متی فیلیپس و دیلون Dube در حال رفتن به بیمار از هر یک از دیگر.

اما جمعه بود آن روز.

شنبه به احتمال زیاد نمی تواند یا.

پنج شعله کلگری هم تیمی هستند و به سادگی هیجان زده به خارج از خانه های خود را همراه با خدمه و عقب روی یخ در تلاش برای تزریق برخی از حالت عادی به زندگی روزمره خود را از آنجا شروع لیگ ملی هاکی را “بازگشت به” فاز 2 رسما لگد هفته گذشته است.

“این است آنچه در آن است در حال حاضر” Dube گفت: پس از این تیم دوشنبه یخ در Scotiabank Saddledome که باقی می ماند بسته به جز یک گروه را انتخاب کنید از تیم پرسنل. “بچه ها آماده هستند تا دوباره. ما فقط در حال انتظار برای دیدن بیشتر از یک طرح اما من فکر می کنم بچه ها در حال رفتن به در راه خود را به زودی. من دوست دارم این گروه در حال حاضر. اما آن را واقعا مهم نیست که تمام است که در اینجا همه ما فقط خوشحال به پشت بر روی یخ. من می دانم که نیست در اینجا انجام آنچه آنها می توانند به صورت آماده برای رفتن.
“ما در حال رفتن به گام و آماده برای رفتن بدون در نظر گرفتن. اما من قطعا فقط لذت بردن از بودن دوباره در حال حاضر.”

سه ماه پیش زمانی که COVID-19 شیوع قرار دادن کل جهان در مکث از جمله NHL بازیکنان و تیم ها — نه به ذکر است این شهر, استان, کشور و قاره — تا به حال هیچ ایده چه چیزی را باید انتظار داشت.

بسیاری از شعله های آتش’ بازیکنان گیر در اطراف شهر برای یک بیت تا در نهایت دریافت کلمه آنها می تواند سر خود را به زادگاه شهرها و کشورها. جوردانو که در تماس کلگری خانه در طول سال ماندم, به, با همسر لورن و دو جوان بچه ها جک و ریس. Jankowski دختر راشل و توله سگ لوسی به رهبری بازگشت به انتاریو تنها به تازگی از بازگشت هنگامی که NHL برنامه شروع به جامد و استان آلبرتا خود را آغاز کرد’ راهاندازی مجدد برنامه.

Dube و برادرش جیک مرتبا از خود کلگری آپارتمان خود را به خانه و خانواده خود را در کوکران که در آن آنها قادر به تمرین و دیدن پدر بزرگ.

در ضمن سنگ خانواده قرنطینه حباب شامل همسرش میشل دوقلوهای خود را وایات و جولی و پسر جوان Rhett همراه با میشل پدر و مادر.

“این طبیعی نیست متوقف شود ناگهان” سنگ گفت. “ما نمی گویند خداحافظی به هر کسی و واقعا پایان همه چیز به خاطر همه چیز نیست انجام می شود. که عجیب و غریب بود. بنابراین آن را به خوبی به عقب بر گردیم.”

اما در حال حاضر روال زندگی روزانه خود را شامل رفت و آمد به Saddledome که در آن آنها فقط شروع فاز 2 که شامل گروه کوچک اسکیت و تمرینات در تیم تاسیسات — بازگشت-به-عمل اسکیت-off-the-تابستان-زنگ بازگشت-از-خاموش-فصل سری از یخ بار.

به جز آن نبود خارج از فصل. و آن را تنها آغاز تابستان است.

“این متفاوت بودن اواسط ماه ژوئن و ما فقط شروع کار دوباره” سنگ گفت. “این زمانی است که من شروع به اسکیت به آماده شدن برای فصل آینده است. و آن را احساس نمی کند مانند نرمال خارج از فصل به خاطر ما نبوده است آموزش مانند یک نرمال خارج از فصل است.

“این کاملا متفاوت از حالت عادی است.”

شعله های آتش در حال انتظار بازیکنان به فیلتر به کلگری به عنوان روز رول در بخش بزرگی از آنها انتظار کانادا قرنطینه قوانین مربوط به مسافرت های بین المللی و جداسازی اجباری برای 14 روز. که می تواند تغییر باید NHL دریافت معافیت شامل امکانات خود را به عنوان بخشی از قرنطینه ‘حباب.’

بنابراین در حال حاضر آن است که فقط یک گروه کوچک است. از این رو کیفیت زمان بین ‘Fab Five.’ هیچ goalies.

“من فکر می کنم گرفتن روی یخ است و بهترین بخشی از آن بدون در نظر گرفتن اگر وجود دارد goalies یا نه” Dube گفت. “که دست کم از نگرانی های من. شما فقط می خواهید به لمس خود را به عقب. آن بوده است مدت دو روز در شاید اگر این دو هفته شما را اذیت توسط آن است. اما من فکر نمی کنم آن را از زحمت هر کس دیگری.”

خارج از عادی creakiness پس از خاموش بودن یخ به طور کامل برای سه ماه Dube گزارش شده است که آن را به عنوان بد به عنوان او فکر می کردم.

و که او به طور کامل در خارج از فصل mode; که در این فصل فقط آماده شدن برای گرم کردن دوباره.

“شما در حال رفتن به انتظار آن به خصوص چگونه فصل به پایان رسید فورا” او گفت:. “شما نمی باید یک فرصت به ذهنی خود را بازیابند و به حالت عادی تابستان حالت. هنگامی که شما به عقب بر روی یخ برای آن آماده هستید. تمام وقت (در طول مکث) شما فقط در حال انتظار. من مایل به عقب بر گردیم برای مدت طولانی.

“اما ذهنی آن تا حدی متفاوت بود … در واقع من احساس بهتر و جمعه از من (دوشنبه).”

زیرا در بسیاری از این واقعیت است که شروع به فرو رفتن در.

درست مثل هر روز از قرنطینه احساس کمی شبیه موش خرمای کوهی امریکا روز تکرار شعله های آتش خواهد بود شروع به احساس به همان شیوه در مورد یک ماه داوطلبانه تمرینات و اسکیت قبل از شروع به اردوگاه آموزش در جولای 10.

اما فاز 2 لازم است — به خصوص با توجه به مخاطرات در افق و با چه سرعتی همه چیز در حال رفتن به سطح شیب دار بالا, حتی اگر آن را در یک روش غیر معمول مد.

“من واقعا هیجان زده برای این مرحله” Dube گفت. “من قصد دارم به آن نیاز دارید. من فکر می کنم هر کس می گذرد به آن نیاز دارید. من فکر می کنم آن را واقعا بزرگ برای ما به این مرحله … من واقعا باید به خودم آماده به طوری که من نمی خواهم به پرش بیش از حد به مراتب جلوتر است. ما تا به حال دو اسکیت تا کنون. بدیهی است که ما واقعا هیجان زده به بازی اما من نیاز به بازی من را به جایی که آن را باید.

[email protected]

www.twitter.com/KDotAnderson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im