نمایشگاه دست دادن به Oilers می تواند کمک به حل شعله های آتش’ چین معمای

33-دوم span ممکن است حل این بحث که شروع خواهد شد در هدف برای شعله کلگری در پلی آف.

ادمونتون — آن بوده است بزرگترین علامت سوال داغترین موضوع در اطراف Calgary Flames — چه کسی خواهد بود جدولبندیشده به عنوان شروع دروازه بان برای اولین بار از این از نوع خود پس از فصل بزم?

33-دوم span ممکن حل شد بحث.

در صورتی که مورد طب تالبوت خواهد بود رفتن به پسر.

در اواخر مرحله از روز سه شنبه نمایشگاه از دست دادن به Edmonton Oilers the lone tuneup برای هر دو تیم توپی-شهر حباب شعله های آتش netminder دیوید Rittich بود دست به دستبند با یک کمپرسی-در آن زمان بد بو گزاف گویی. او موفق به دریافت یک پد که جن, اما یکی از Edmonton Oilers’ چکش — پاتریک راسل به طور خاص — وارد صحنه سپرده به دوباره بجای اول برگشتن.

سی و سه کنه بعد Oilers سوپراستار کانر McDavid, فروش, احتمال تصویب یک فرد-مرد عجله sizzled پایین شات گذشته او.

مطمئن McDavid یکی از بهترین بازیکنان در این سیاره اما یک دروازه بان هرگز دوست دارد به تسلیم یک طرف ادم احمق.

به خصوص یک پسر که نیست مطمئن باشید از شروع کار.

تالبوت نیز مجاز یک جفت در این 4-1 از دست دادن به Oilers اما یکی ارتجاعی و عقب-درب بده. شما نمی توانید گسل مرد نقاب دار در دو.

“نکته خوب این است که ما باید کردن روز (چهارشنبه) بنابراین ما می تواند برخی از زمان و در آن نگاه کنید. ما می خواهیم به انجام علت سعی و کوشش به آنچه که ما دیدم امشب” گفت: شعله های آتش مربی موقت Geoff بخش پس از روز سه شنبه نمایشگاه در داخل خالی راجرز محل در ادمونتون. “اما بدیهی است که پازل است که شروع به تبدیل شدن به بیشتر روشن است. ما در این نقطه در حال حاضر که در آن ما در حال رفتن به نشستن در یک تصمیم گیری.

“که سومین هدف این بد گزاف گویی. بدیهی است که این مایه تاسف است. و سپس یک چهارم ما ایجاد یک گردش مالی در تهاجمی آبی-خط و بهترین بازیکن در جهان است که به تنهایی با ما goaltender 1-در 0. بعضی از شب ها او را میخوام نمره. او می داند که چگونه به انجام این کار است.

“پس از آن مایه تاسف است اما دلایلی وجود دارد که چرا کسانی که همه چیز اتفاق می افتد. ما را به آنچه ما باید از آن حرکت می کند.”

بخش & Co. باید انتخاب کنید یک جن-چوب پنبه به زودی.

در روز شنبه آنها باز بهترین-از-پنج برنده-یا-سری انجام می شود در برابر Winnipeg Jets.

Rittich نشان داده و شعله های آتش در سال 2020 NHL All-Star Game, اما تالبوت بهتر از کلگری دو پیچ-مراقبین در هفته قبل از همه گیر قابل تامل است. این چین معمای شده است طولانی پس از آن.

32-ماه-پیر تالبوت صید یک زن و شوهر از شبکه خود در روز سه شنبه اول دوره — Kailer Yamamoto به خاک سپرده شد ارتجاعی فقط 64 ثانیه بعد از باز کردن faceoff سپس McDavid به ثمر رساند خاموش شیرین خوراک از لئون Draisaitl در بازی قدرت — اما نمی باز کردن و در نهایت به پایان رسید با 19 صرفه جویی در 21 عکس.

Rittich که رها رفیق در میدوی علامت کمتر مشغول است. 27-year-old متوقف هفت نه.


شعله کلگری’ علامت جوردانو و Edmonton Oilers’ زاک Kassian جنگ ارتجاعی به عنوان شعله های آتش دروازه بان دیوید Rittich باعث صرفه جویی در NHL نمایشگاه بازی با راجرز در محل در ادمونتون در دوشنبه 28 ژوئیه سال 2020 است. Jason Franson/کانادا مطبوعات

JASON FRANSON / کانادا پرس

بنابراین?

“ما ساخته نشده تا ذهن ما هنوز” بخش اصرار داشت.

نمایشگاه به اندازه کافی.

و چه در مورد دیگر biggie?

به عنوان روز رسمی تیم در خانه حتی اگر این دشمن عرصه شعله های آتش وارد به صدای آشنا از Beesley استاندارد Saddledome intro — “Arrrrrrre شما آماده است؟”

اتصالات سوال در حال حاضر ،

و ؟

این دلالت در درهم و برهم بودند اما تیز به عنوان شب عینک. توسط زنگ اخبار نهایی وجود دارد مقدار زیادی از مثبت.

الیاس Lindholm, که به خاک سپرده شد یک تیم بالا 29 گل در این فصل قبل از عمل متوقف شد با توجه به COVID-19 بحران تا به حال تنها نشانگر برای خدمه از Calgary, جمع آوری دوباره بجای اول برگشتن در حافظه و آرامش slinging یک شات گذشته دوست قدیمی مایک اسمیت در اواخر وسط بند. آنها پایان با 37-30 لبه در عکس.

“من فکر می کنم تیم ما واقعا یک کار خوب” گفت: شعله های آتش رو به جلو سام بنت. “ما تا به حال کمی از یک شروع کند اما من فکر می کنم در دوم و سوم ما تحت سلطه بازی. بنابراین من فکر می کنم تیم ما نگاه بسیار خوب است بسیار آگاه و من فکر می کنم همه ما احساس می کنید آماده برای چیزی که واقعی به گرفتن آغاز شده است.”

کل این شب هاکی در توپی چیزی که در نهایت احساس واقعی است. این شعله های آتش-Oilers نمایشگاه برای اولین بار از برخورد در یک جمعیت کمتر راجرز محل.

با طرفداران آن در داخل پیست می توانید تقریبا همه چیز.

شما می توانید از گوش بنت grousing به ref پس از او گران برای اتصال Yamamoto — چیزی در امتداد خطوط از “او frickin’ برگزار می شود!”

شما می توانید از گوش مقامات در بیش از یک مناسبت شفاعت با متی Tkachuk به اقامت در خارج از آبی رنگ است.

شما می توانید از شنیدن این هشدار زمانی که یک هم تیمی بود در مورد حفر هر چند که متوقف نمی شعله های آتش’ تجارت-مهلت خرید اریک Gustafsson — در اولین قرار گرفتن در معرض به نبرد آلبرتا — از بودن با سنجش زمان توسط زاک Kassian همراه تخته. (ساخت بدتر Gustafsson خود را از دست داد درب و فقط لحظه بعد به نام برای شرکت بدون کلاه ایمنی.)

شما می توانید همیشه پر انرژی زک رینالدو جیغ در یک جفت از Oilers در گناه-bin و سپس کلگری کل نیمکت غوغای Gaetan هاس پس از او از دست داده و تعادل خود را در حالی که dipsy-doodled توسط جانی Gaudreau. در دوره سوم که Kassian متهم TJ برودی از شیرجه شما می توانید از گوش کسی داد “را در جعبه و بسته دهان خود را.”

“هنگامی که بازی در جریان بود شما حتی نمی واقعا متوجه وجود ندارد طرفداران” بنت گفت: پس از آن. “شما فقط در گرما از بازی. من فکر کردم آن را به خوبی قادر به شنیدن بچه ها از روی نیمکت و حتی بیشتر از شما معمولا انجام دهد.”

“من فکر می کردم انرژی خوب بود در این بازی” اضافه شده شعله های آتش جناح میلان Lucic. “وجود فیزیکی scrums. صادقانه بگویم برای من شخصا و از صحبت کردن با برخی از هم تیمی های پس از بازی آن را احساس مانند یک به طور منظم فصل بازی در حال حاضر بود که برای اولین بار ما می خواهم با بازی در حدود پنج ماه است.

“هنگامی که شما در بازی و هنگامی که شما در جریان بازی و خون خود را روان است و همه آن نوع از مسائل … آیا من اشتباه نمی کنید شما انرژی و حرکت است که طرفداران را به بازی آورد. و شما آنها را از دست ندهید. اما زمانی که شما در حال تلاش برای ایجاد نقش و شما در حال گرفتن در forecheck و همه آن نوع از مسائل شما در خود منطقه و شما متمرکز بر همه است که خارج از مسائل است. تا کنون من دوست دارم آنچه که من دیدم از تیم ما.”

بخش بیش از حد تحت تاثیر قرار گرفته بود گفت: “ما احساس خوبی در مورد بازی ما و آنچه ما قادر به انجام امشب پس از شروع کند.”

“من فکر می کردم ما خیلی بهتر همانطور که در بازی رفت و در” بخش گفت. “من فکر می کنم یکی از مهم ترین چیزهایی است که ما نیاز به درک در مورد بازی امشب و درس است که در حذفی زمان آن همیشه آنچه شما را از آن چیزی است که شما را ترک کنند. ما در سمت چپ یک زن و شوهر از چیزهایی که آنها قادر به نقدی که راه برگشتی برو. ما باید به یاد بگیرند که شکل آن را بهتر از آن.

“اما همه چیز را ما می خواستیم به نگاهی ما را دیدم. من فکر کردم بچه ها ما به یک واقعی حسابداری خوب از خود به خصوص در دوره دوم و سوم. در یکی دیگر از شب ما تا به حال به اندازه کافی شانس من احساس را به منجر شود. خود را به دروازه بان ساخته شده متوقف می شود زمانی که او تا به حال به. که دوباره این زمان از سال است.”

شعله های آتش را نیاز کسانی که به موقع موجب صرفه جویی در برابر جتز به خصوص پس از وینیپگ را کانر Hellebuyck است Vezina جایزه frontrunner.

به طوری که آن را برای رفتن به — Rittich یا تالبوت?

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>