هیجان زده در مورد سفر به ادمونتون? صادق شعله های آتش به سختی می تواند صبر کنید

بدون چک کردن آرشیو Glenbow موزه ما با خیال راحت می توانید فرض کنیم که هیچ سفر از اطراف این قطعات تا به حال شده است بسیار هیجان زده در مورد شبح از یک اقامت طولانی در ادمونتون.

شعله کلگری هستند و در نهایت حباب محدود.

پس از روز شنبه اسکیت در Saddledome این شعله های بسته بندی شده خود را به دنده خود را بسته بندی شده لباس و بسته بندی شده خود را به کنسول های بازی است.

روز یکشنبه آنها را از هیئت مدیره یک اتوبوس و سر سه دقیقه شمالی برای بررسی به NHL به اصطلاح ” منطقه امن.’

اگر همه می رود و آنها وجود دارد به صورت دو به علاوه ماه. بدون چک کردن آرشیو Glenbow موزه ما با خیال راحت می توانید فرض کنیم که هیچ سفر از اطراف این قطعات تا به حال شده است بسیار هیجان زده در مورد شبح از یک اقامت طولانی در ادمونتون.

“از آنجا که شما خود را برای اولین بار پا در کلگری … شما فقط می خواهید برای رسیدن به پلی آف” اعلام شعله های آتش defenceman Rasmus اندرسون قبلا در این هفته است. “به من گفت: Looch (میلان Lucic) این —” من فقط می خواهم برای رفتن به ادمونتون در حال حاضر و دریافت آن رفتن.’

“در حال حاضر ما خیلی نزدیک است. شما فقط می خواهید آن بود Aug. 1 و آن رفتن.”

درست است که جن نمی رسما قطره تا Aug. 1 — که شنبه آینده با شعله های آتش و Winnipeg Jets مجموعه ای برای باز کردن یک رابطه از پنج بازی در سری در 8:30 p. m. MT — اما زمان آن رسیده است که به حل و فصل به تابستان خود را حفاری.

از یکشنبه تا زمانی که می داند وقتی که شعله های آتش خواهد بود توفنده در ساتون هتل حدود پنج دقیقه قدم زدن از طریق یک حصار-در گردشگاه برای سلامت و دلایل امنیتی — از راجرز محل.

آنها غذای خود اتاق و اتاق جلسه و اتاق آموزش و مربیان’ دفاتر در هتل به همراه یک تیم سوئیت و سالن در عرصه اگر آنها می خواهند برای تماشای بازی های دیگر است.

بازیکنان و کارکنان مجاز به ترک حباب اما NHL برنج در حال انجام خود را darnedest برای اطمینان از آنها نیست حوصله در حالی که آنها وجود دارد. وجود طیف گسترده ای از فعالیت های هر دو در داخل خانه و خارج از منزل, همه چیز از فیلم و تئاتر و در دادگاه های بسکتبال پینگ پنگ میز و پاسیو پاتوق مناطق.

وجود دارد و در مجموع از 14 رستوران گزینه های داخل ادمونتون را منطقه امن. آیا اسکیت ستاره ولع مصرف استیک, سوشی, tacos و یا یک دو دو از Tim Hortons, این همه در دسترس است.

وجود دارد, البته, مرکز آزمون برای همه بازیکنان و کارکنان و مقامات لیگ و…. به swabbed روزانه برای COVID-19.

“شما تقریبا احساس می کنم مثل یک بچه کوچک رفتن به مسابقات هاکی گفت: شعله های آتش خط اول مرکز و جایگزین کاپیتان شان موناهان شنبه پس از عمل در Saddledome خود را نهایی چرخش در خانه خود انبار به احتمال زیاد تا مدتی در نوامبر است.

“زمانی که شما رفتن به یک تورنمنت به عنوان یک بچه شما در هتل را با تیم مینی-چوب و چیزهای شبیه به آن. و من مطمئن هستم که ما در حال رفتن به بازی بازی های هیئت مدیره و فلان چیز را به نگه داشتن مشغول زمانی که ما هنوز در میدان یخ بازی.

“به عنوان یک بازیکن و به عنوان یک هم تیمی شما می خواهید به اطراف بچه ها به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید. در حال حاضر ما در واقع مجبور به انجام این کار است, بنابراین من بسیار خوشحال در مورد آن. ما خواهید بود با هر یک از دیگر در هر روز است. ما خواهید بود به خوردن همه از وعده های غذایی ما با هم و همه ما وقت آزاد احتمالا همراه با تیم ما. بچه ها به دنبال به جلو به آن است و بدیهی است که به دنبال به جلو به چالش کشیدن از مبارزه برای جام استنلی.”

همانطور که او پیش بینی زندگی در حباب متی Tkachuk نیز reminiscing در مورد جزئی-هاکی روز.

او ممکن است به دنبال در اطراف راجرز جایی برای قرعه کشی جدول.

“من حفظ گفتن مردم در آن مرا به یاد جوانی مسابقات هاکی در تابستان” Tkachuk با پوزخند گفت:. “شما رفتن به هتل شما ببینید هر کس در اطراف است که در این مسابقات است. شما رفتن به پیست شما دنبال آن هستید در نمرات از بازی های دیگر است. شما در حال دیدن مردم در آسانسور. شما در حال دیدن مردم در رستوران ها. آن را برای رفتن به دیوانه.

“من فکر می کنم هر کسی در خارج از حباب در حال رفتن به یک میلیون سوال برای ما هنگامی که ما دریافت کنید. آنها در حال رفتن به می خواهید به دانستن آنچه در آن بود چه می خواهم شما انجام دهد و تمام این مسائل. من فکر می کنم آن را به ما فقط به بهترین استفاده را از آن. آن را ایده آل حذفی سناریو — شما نه می خواهد به بازی در مقابل یک جمعیت فروخته شده در شهر خانه خود را — اما من فکر می کنم آنها انجام یک کار خوب از آن برای تلفن های موبایل مانند تحت شرایطی. آنها اجازه چیزهایی که ما را به انجام در حباب زمانی که ما در حال اسکیت جایی که شاید در ابتدا ما فکر کردیم که ما فقط رفتن به اتاق هتل, قفل-اتاق یخ و پس از آن که بیش از همه دوباره روز بعد.

“اما پس از آن دوباره برگشتی. من قصد دارم به در حال اجرا در اطراف در تمام طول روز انجام همه این فعالیت ها به هر حال … ما به دنبال به جلو به آن است. ما به دنبال به جلو به فقط صرف وقت با کیفیت با یکدیگر است. اما گفت که ما وجود دارد را به نفع خود. آن را نمی تواند سرگرم کننده اگر ما برنده نیست.”

توافق موناهان: “این یک شانس برای برنده جام استنلی و شما نمی خواهید به اجازه دهید که لغزش گذشته شما.”

امیدوار است که آنها خواهید بود حباب به صورت دو به علاوه ماه شعله های برنامه ریزی شده به بسته برخی از همینطور نوه ها از خانه.

دوم-خط مرکز Mikael Backlund ظاهرا نه Tim Hortons مرد را به ارمغان خواهد آورد خود دستگاه قهوه.

مربی موقت Geoff بخش تا به حال چندین کتاب را برداشت.

وجود خواهد داشت مقدار زیادی از PlayStations و ایکس باکس کنسول در چمدان پر کردن در حالی که iPads ها خواهد بود باید برای پدران خواهد شد که در برقراری ارتباط با خود kiddos توسط FaceTime.

تا زمانی که پدر و توان بازگشت به خانه ؟ که همه بستگی دارد چگونه خود را برای جام استنلی تلاش می رود.

شعله های آتش با وجود اینکه کشت به عنوان سگ در کنفرانس غرب برنده فقط یک حذفی تاریخ در بهار گذشته.

قبلی خود را پس از فصل ظاهر در سال 2017 به پایان رسید و در یک رفت و برگشت توسط بچه های دیگر.

تنها شش holdovers باقی می ماند از آخرین سری پیروزی در سال 2015.

“من بیمار از دست دادن. من بیمار از دست دادن در این دور گفت:” Tkachuk که 1-8 در نه حرفه ای بازی حذفی. “من می دانم که بسیاری از بچه ها در این اتاق احساس به همان شیوه و ما می خواهیم کمی از رستگاری پس از سال گذشته است.

“از آن زمان برای ما به اثبات ما نخبگان تیم هاکی.”

اگر آنها می توانید انجام دهید که آنها نمی خواهد ترک ادمونتون برای مدتی طولانی.

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im