Ex-صاحب بلند, ساحل اقیانوس آرام در بیمارستان محکوم به پس زدن طرح اولیه را تکذیب کرد آزادی از زندان

مایکل Drobot سابق مالک در حال حاضر از بین رفته بلند, ساحل اقیانوس آرام در بیمارستان که به اعدام محکوم شد عامل بازخوردی طرح شده است که به نام یکی از ایالت موارد تقلب شد, تکذیب آزادی شهرستان سانتا آنا زندان این هفته است.

وکلای Drobot, 75, خواسته دادگاه را در نظر بگیرید, مهربان, آزادی های اولیه برای مشتری خود را به دلیل نگرانی از coronavirus اما حرکت بود را تکذیب کرد روز سه شنبه اسناد دادگاه نشان می دهد.

خود نسخه اصلی تاریخ تنظیم شده در مارس 4, 2023, اما ممکن است تمدید شود پس از او pled گناه به جنایت های اضافی و برنامه ریزی شده است به اعدام محکوم شد که مورد ماه آینده.

Drobot از Corona del Mar عمل این طرح از سال 1998 تا 2013. پزشکان کایروپراکتیک بازاریابان و دیگران که بیماران مراجعه کننده به بیمارستان برای عمل جراحی ستون فقرات دریافت رشوه از Drobot پزشکی شرکت سخت افزار. این عملیات شامل بیش از 500 میلیون دلار در صورتحساب ارائه شده و پرداخت شده توسط کالیفرنیا غرامت کارگران سیستم از سال 2008 تا 2013.

برخی از بیماران درگیر باید گفت که خود را جراحی ممکن است لازم است با برخی از این ادعا سخت افزار مورد استفاده در این جراحی ممکن است تقلبی و منجر به مزمن مسائل مربوط به سلامت.

Drobot pled گناه به این طرح در سال 2014 بود و محکوم به پنج سال زندان در ژانویه 2018 در علاوه بر این به بخشش 10 میلیون دلار به دولت است. Drobot دستور داده شد به فروش سه از اتومبیل های خود را به عنوان بخشی از جریمه به ایالات متحده – اما در عوض قریب پول خود را هزینه های شخصی و به دوست دختر خود را. او pled گناه به کسانی که آخرین جنایات در ماه سپتامبر و صدور حکم برای برنامه ریزی Aug. 21.

“شیوع این ویروس در سراسر جمعیت زندان در ایالت کالیفرنیا کافی است تا نشان دهد که آقای Drobot است در قابل توجهی خطر ابتلا به ویروس” وکلای او گفت: در این حرکت برای آزادی های اولیه. “هر آنچه که ممکن است گفت: آقای Drobot را رفتار مجرمانه او باید موضوع را به ترس مداوم و عدم اطمینان و همچنین احتمال عقد قرارداد یک بیماری جدی است.”

دادستان این استدلال که Drobot بود پرواز خطر در اسناد دادگاه مخالفت با آزادی های اولیه. ایالات متحده منطقه قاضی ژوزفین Staton حکم داد که اگر چه نگرانی از coronavirus نیست بی اساس Drobot شد واجد شرایط برای آزادی های اولیه تا حدودی به این دلیل خود را “حرص و طمع منجر به نا معلوم آسیب های متعدد قربانیان است.”

“حتی رو قابل توجهی حکم زندان برای او در گذشته تقلب متهم (Drobot) بود منصرف از بیشتر جعلی رفتار” Staton نوشت: در روز شنبه حکم. “این نوع رفتار است که به خودی خود یک خطر برای جامعه ارائه متهم فاقد شرایط لازم برای امداد به دنبال.”

Drobot است که در میان 15 که به اعدام محکوم شده است در اقیانوس آرام بیمارستان طرح از جمله Drobot پسر. اقیانوس آرام در بیمارستان خریداری شده توسط پزشکی و زنجیره ای و تغییر نام داد و در سال 2014 به کالج پزشکی مرکز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im