“همه چیز وارونه است” در شعله های آتش جهان به عنوان NHL روش فاز 3

مانند هر جنبه ای از زندگی این روزها طبیعی جدید برای شعله کلگری به عنوان آنها را وارد کنید مرحله 3 از لیگ ملی هاکی را “بازگشت به بازی’ برنامه ویژگی های بسیاری از مراحل قبل از این بازیکنان در واقع بر روی یخ و شروع به تیراندازی pucks.

بر هر فرد فاصله ورود به Scotiabank Saddledome خود را در دماهای گرفته شده است. آنها در حال آزمایش برای COVID-19. آنها نقاب. آنها از لحاظ فیزیکی فاصله فاصله دو متر از هم جدا هنگامی که آنها در حال کار کردن و در اتاق پانسمان. ساختمان تمیز قبل و بعد آنها را ترک.

این یک تضاد کامل از آخرین باری که بازیکنان همه با هم بودند پشت در مارس 12, زمانی که آنها آماده شده بود به میزبان New York Islanders زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس قرار داده NHL — همراه با کل جهان در مکث.

“همه چیز وارونه است آن را احساس می کند مانند” گفت: شعله های آتش رو به جلو Mikael Backlund. “من احتمالا استفاده می شود همه از تست و با پوشیدن ماسک و تمام اقدامات احتیاطی هنگامی که ما شروع شد. همه شما را به صحبت شما از آنها بپرسید که چگونه آنها در حال انجام — آن را یک دیوانه در جهان در حال حاضر.

“هر کس تحت تاثیر قرار است. این یک راه خوب است چرا که هر کس می داند آنچه که همه در حال رفتن را از طریق, اما آن را قطعا یک دنیای عجیب و غریب.”

برای ماه های تیم پزشکی کارکنان مشغول به کار در قرار دادن پروتکل های در محل برای بازیکنان و مدیریت برای اطمینان از آنها در زیر NHL و آلبرتا خدمات بهداشتی و مقررات.

اما در خارج از خود را بررسی حباب آنها ایجاد کرده اید — که در نهایت حرکت به ادمونتون و تنها شامل مجموع 31 بازیکنان مجاز در NHL ‘هاب’ — شعله مدیر کل براد Treliving کمی کنترل چه اتفاقی می افتد.

“این چیزی است که من نگه داشته تا در شب از ما پیدا کنند ما در بازگشت به بازی” Treliving گفت: روز یکشنبه طی یک کنفرانس تلفنی جلوتر از اردوگاه های آموزشی. “از لحاظ تئوری زمانی که شما وارد در ‘هاب’ پاک شما باید پاک بین در حال حاضر و پس از آن. اما آنچه که ما آموخته ایم در مورد این ویروس این است که این یک راز کوچک کثیف; شما لازم نیست که به انجام کاری اشتباه به جذب آن است. این چیزی است که این است که در مورد … که در آن شما مستعد این است که هنگامی که شما را ترک میدان یخ بازی.”

مدیریت و مربیان, مربیان و کادر پزشکی تلاش کرده اند برای آماده سازی بازیکنان با عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است به منظور کمک به آنها در تصمیم گیری های خوب زمانی که آنها را ترک میدان یخ بازی. آنها آماده به صورت جداگانه بسته بندی مواد غذایی به گرفتن و رفتن و سعی کنید برای کمک به تحویل مواد غذایی به طوری که بازیکن می تواند به صرف زمان به عنوان کوچک که ممکن است ،

اما او اذعان کرد که COVID-19 است که هنوز هم در حال حاضر در جامعه و شمار یک خطر واقعی برای همه.

“به عنوان یک لیگ امیدوارم که شما و شما دعا کنید و آن را نگه می دارد شما را در شب بیدار است که شما نمی خواهید را به هر گونه مسائل” Treliving گفت. “اما شما نگاه کنید به گزارشهای هفتگی و ما تا به حال موارد در سراسر لیگ. امیدوارم که شما آن را برای رسیدن به یک نقطه که در آن اثرات توانایی بازگشت به بازی.’ بنابراین ما هر احتیاط ما می توانیم.”

و که شامل خودداری از آغوش, دست دادن یا بالا سپاس ها بین هم تیمی.

“این بدیهی است که متفاوت بوده است و من فکر می کنم من صحبت می کنند برای همه بدون در نظر گرفتن خود را در چه شغل و یا حرفه ای است” گفت: شعله های آتش رو به جلو میلان Lucic. “عجیب ترین چیز برای من این است که زمانی که شما دیدار با کسی یا دیدن کسی که شما دیده نمی شود در یک مدت زمان طولانی من همیشه آموزش داده شده است به لرزش دست کسی را. که خود را برداشت اول شما نگاه کنید آنها را در چشم و همه آن نوع از مسائل. در حال حاضر آن را مانند, ” هی, چگونه شما انجام می دهند؟’ حتی اگر آن را به یک دوست و یا دوستان شما را دیده اند در حالی که, و یا یک عضو خانواده است. شما انتظار می رود به در آغوش گرفتن. شما در میان نمی دانستند چه باید بکنید. که عجیب و غریب برای من.”

در عین حال این رویکرد لازم است و Lucic اضافه شدن او به انجام آنچه در آن طول می کشد و اگر آن را به معنی شعله می توانید یک شات در سال 2020 جام استنلی.

اگر او را به شستن دست های خود را 15 بار در روز و پوشیدن یک ماسک و از این پیست پس از آن می شود.

“من واقعا می خواهم این (بازگشت به بازی) به اتفاق می افتد بنابراین من مهم نیست که از آن آگاه است و همه را به طوری که ما می تواند به عنوان یک لیگ نگه دارید در حال حرکت رو به جلو در مسیر درست” او گفت:.

Treliving گفت: همانطور که از روز شنبه کل تیم و کارکنان به طور کامل قفل کردن حالت.

“ما در حال زندگی در یک حالت عادی جهان یک بار ما را به اردوگاه های آموزشی,” او گفت:. “وجود دارد یک قیمت به پرداخت هزینه برای موفقیت وجود دارد قیمت به پرداخت هزینه برای بهبود این گروه است. شما فقط مجبور به استفاده از حس مشترک و حد خارج (تماس با ما) از آنجا که شما فقط نمی دانم. شما لازم نیست که به رقص در جدول در یک کلوپ شبانه در 4 صبح به این بیماری است. این چیزی است که آن را در مورد شما فقط باید هوشمند باشد. ما مکرر این موضوع از گرفتن بروید و آن را قطعا نه در کل خیلی متفاوت تر از بسیاری از ما در زندگی شده اند.

“شما سعی می کنید به آن را انجام دهد زیرا هنگامی که شما در حال گرفتن نزدیک به شما آن را دریافت کنید در گروه خود را و آن را تبدیل به یک موضوع است.”

[email protected]
www.twitter.com/KDotAnderson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de