‘هر کس می تواند آن را’: UVM, دکتر, ایجاد یک ” پل ” برای کسانی که در نیاز ناامید از ونتيلاتور

دکتر Borzoo فرهنگ یک متخصص بیهوشی در دانشگاه ورمونت مرکز پزشکی پس از 2015 وحشت زده شد توسط چه او جلسه از همکاران خود در شهر نیویورک که coronavirus همه گیر رخ داد.

فرهنگ در حال حاضر به حال شده فکر کردن در مورد آنچه که ما را در ورمونت اگر ما زد هواکش. به عنوان یک متخصص بیهوشی او در فکر این بود که یک فرد ایستاده بیمار و تهویه او را با دست و با یک به اصطلاح Ambu کیسه نوعی شما را در تلویزیون نشان می دهد مورد اتاق اورژانس.

بر اساس صحبت های او را با خود به نیویورک با همتایان او به زودی متوجه شد که نمی خواهد کار.

“آنها اجرا از یک اتاق به اتاق تهویه مردم” فرهنگ گفت. “آنها نمی توانند در یک مکان ایستاده اند.”

فرهنگ به خانه رفت که شب و شروع به کار بر روی آنچه که او پس از نام پل یک, یک, ارزان, اصل, صفحه اصلی ساخته شده در دستگاه است که می تواند بیماران را از طریق تا زمانی پیچیده تر از گزینه های در دسترس است. به زودی او تا به حال یک زن و شوهر از همکاران او ملاقات آنلاین.

“این منبع باز ارزان و مدولار” فرهنگ گفت. “تنها دو بخش باید 3D چاپ شده است. اگر شما یک چاپگر 3D شما می توانید سفارش قطعات از یک چاپگر 3D فروشگاه و یا قطعات را می توان ساخته شده با چوب است.”

چگونه ارزان است ؟ فرهنگ برآورد $100 به $150, از جمله ابزار را به آن و چاپ 3D.

“هر کس می تواند آن را,” او گفت:. “شما می توانید صدها نفر شبانه.”

فرهنگ تاکید می کند که پل است نه “واقعی” ونتیلاتور اما آن را به ارائه یک استاندارد مقدار اکسیژن به طور خودکار و بدون کسی ایستاده وجود دارد.

“من فکر کردم من می خواهم این را به خاطر کسی زنده نیست تصمیم گیری در مورد که باید زندگی می کنند و کسی که باید بمیرد” او گفت:. “هیچ کس باید تصمیم می گرفتم.”

فرهنگ کاربردی برای اورژانس مجوز از سازمان غذا و دارو اداره برای پل اما هنوز شنیده می شود برگشت.

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>