فرار از واقعیات صرفا یک صفحه نمایش و سفارش غذا دور

به عنوان ما به اسلاید هفته پنج از شرکت-همیشگی پناه در محل این روز به نظر می رسد به پشته یکی بر دیگری مثل Mark Rothko, نقاشی مبهم و تک رنگ به عنوان یکشنبه تراوش زحمت به سه شنبه. فعالیت توسط تضاد کامل مطلب مانند جکسون پولاک بوم: نامنظم و ضربه ای به عنوان قلبی جمعه نوسانات شدید به پیژامه پنج شنبه. وقتی که من برای رسیدن به این کنترل از راه دور حتی من مشاهده انتخاب جالب خود به خود pinballing از بین المللی فیلم های مستند به کمدی بزن و بکوب کمدی توجه به خلق و خوی حاکم; قافیه و دلیل به عنوان کمیاب به عنوان کاغذ توالت این روز است.

اما در هفته گذشته زمانی که من reflexively ظهور باز کردن یک بطری Cabernet فرانک و به حفر یک گوه از خامه Brillat-Savarin در حالی که حل و فصل را به یک تریلر از transportive اثر خیلی لذت بخش آن را پس از برانگیخته جدید آیین روزانه است که من تبدیل نیمکت جلسات مجازی به تعطیلات.

جفت من “به تماشای” لیست مطابق با مقررات بوده است, بهترین چیز بعدی به سفر جهان — نه به ذکر است امن تر و saner و من حتی نمی باید برای تغییر از راحت عرق برای امتیاز. هفته گذشته من تا به حال tapas و G&T را در 1950s مادرید; nibbled در tarralli و آرانچینو در حالی که حل رمز و راز قتل در سیسیل و سوگواری عشق نا فرجام در جنگل های بتنی در حالی که پرداخت کردن نیویورک-سبک پای. چه تر است, من هستم, حمایت از مورد علاقه من در منطقه کسب و کار در فرآیند ایم که راه اندازی نوآورانه منظقه وانت و یا تحویل خدمات را برنامه ریزی وعده های غذایی یک نسیم است.

فرار از واقعیات, من خوشحالم به گزارش صرفا یک غذا سفارش و یک صفحه نمایش دور, با ده ها تن از آشپزی/سینمایی ترکیبات به خلق و خوی اختصاصی مسافرتی سودای سفر به خارج. در اینجا من به اشتراک گذاشتن برخی از جفت مورد علاقه به تاریخ.

من قلب نیویورک

با الهام از حساب واقعی از نیویورک تایمز‘ ستون هفتگی به همین نام عشق مدرن (Amazon Prime) است که پر از انواع شگفت ناقص رابطه داستان که تعریف نسل جدیدی از آشنایی در حالی که نیویورکر. مجموعه ای در برابر دستگیری یک چشم انداز شهری که حواله بیننده در سراسر یاد لکه های از روستای غرب به hipsterville ویلیامزبرگ هر یک از هشت قسمت های فردی سرود به متصديان عشق در حالی که بصورتی پایدار و محکم قرار دادن شما در یک امپراتوری دولت از ذهن است.

جفت با یک کلاسیک Margherita پیتزا از نیویورک پیوند برندان اسمیت از Bettina و شش رقیق هفت شب مه آلود IPA از سوم پنجره دم کردن شرکت

A La Moda

Fashionistas و telenovela طرفداران شادی! از ذهن خلاق نویسندگان اسپانیایی’ Gema نیرا و رامون کامپوس می آید مخملی (Netflix) و کشید اعتیاد آور چهار فصل سری متمرکز لوکس فروشگاه در 1950s مادرید. نخ ریسی با achingly زیبا شیرینی تافته ابریشم و دست دوخته توری — نه به ذکر است برخی از اسپانیا ظالمانه ترین و جذاب بازیگران — هنر دکو سالن از Galerías مخملی خر خر کردن با ملودرام قدرت مبارزات اواسط روز کوکتل و جاذب B-side پاپ آمریکایی.

جفت با bravas patatas و manchego membrillo tapas از شیر و عسل و کوکتل های کلاسیک به رفتن از افتخار نوار

انگور رپ

با یک عفونی soundtrack composed by هنرمند/تهیه کننده Hit-Boy و بصری خیره کننده معرفی که juxtaposes یک خانواده کباب مشترک در ممفیس با شراب برداشت در فرانسه Uncorked (Netflix) به طور متوسط شما نیست شراب تلنگر. در فیلمساز Prentice پنی جهان, انگور, انواع تشبیه به معروف هنرمندان رپ رویاها و سرخوردگی بازی در سینمایی خیابان های پاریس و کلاسیک پدر و پسر طرح می شود و طراوت مجدد است که مطمئن شوید که شما حسرت برای یک بطری دریک شراب سفید. (دریک هنرمند است.)

جفت با ابریشمی Brebirousse d’Argental پنیر و یک ترد باگت از c’est پنیر و یک بطری والنتین مورل Savagnin از راج پار را مستند لیست در بی بی جی.

ادبی Gaucho

اگر دمدمی فیلم خانه هنری بیشتر سرعت خود را بیشتر از هیچ نگاه آرژانتینی افسونگر برجسته شهروند (Netflix) یک حقیقت-که-غریبه-از داستانی درام در مورد یک برنده جایزه نوبل نویسنده, که برمی گرداند به زادگاه خود در روستا آرژانتین پس از 40 سال تبعید. پر از شور تاب طرح و absurdist شخصیت های فیلمنامه آندرس Duprat ثابت می کند شما می توانید در واقع رفتن به خانه دوباره به خود شما peril و ضعف.

جفت با خامه سویزا empanadas از بونا Onda و آرژانتین ملی, نوشیدنی, همسر, از, Brasil, کافه هنر (سنتی کدو و فلزی نی شامل نمی شود)


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>