احساس خالی: شعله های آتش آماده برای ‘جادویی’ و ‘وهم آور’ جو بدون طرفداران در پیست

شعله کلگری هستند نه صرفا تصور چگونه عجیب و غریب آن را به نظر می رسد بازی ورزشی حرفه ای در داخل خالی ورزشگاه.

بسیاری از Calgary Flames حداقل flicked در تخت خود را-صفحه نمایش بیش از چند ماه گذشته.

بنابراین آنها نه صرفا تصور چگونه عجیب و غریب آن را به نظر می رسد بازی ورزشی حرفه ای در داخل خالی ورزشگاه.

آن را از جلو سام بنت طرفدار و پیرو UFC: “این نیمه دیوانه که وجود دارد این است که یک حذفی و وجود فریاد یا بدون فریاد. من مطمئن هستم که وجود دارد هدف ما در بازی ها و یا یک ضربه بزرگ و یا چیزی از آن خواهد شد کمی متفاوت بدون که جمعیت سر و صدا.”

آن را از آبی-بوش TJ برودی که گاهی اوقات پارک روی نیمکت به تماشای مرغک ماشین آلات در تور PGA: “این قطعا یک کمی عجیب و غریب که در آنها تخلیه یک توپ و هیچ کس تشویق می کند. اما در همان زمان آنها ممکن است آن را دوست دارم چرا که آن را بسیار آرام است.”

آن را از شعله های آتش’ جلال گلزن الیاس Lindholm که دوست دارد به لحن در به عمل در زمین: “من یک فن فوتبال و من فکر نمی کنم آن را به عنوان سرگرم کننده به تماشای آن را در حال حاضر بدون طرفداران. من سعی کردم به تماشای چند بازی اما آن را به همان — که برای اطمینان حاصل کنید.”

اگر چه او نمی باید یک تن از اوقات فراغت به عنوان او preps برای این بی سابقه حذفی مسابقات شعله های موقت سر مربی جف وارد پمپ می شود در مورد شروع یک فصل بیس بال.

او را تماشا حاکم سری جهانی-قهرمان اتباع واشنگتن شروع به عنوان خود دفاع بدون ستاره outfielder ژوئن صوت اواخر ابتدا در روز افتتاحیه با توجه به گزارش مثبت تست برای COVID-19.

او گرفتار برخی از روز جمعه کوزه دوئل بین بریوز آتلانتا و نیویورک متس با کلگری مطرح مایک Soroka رفتن strike-برای-اعتصاب ملی در لیگ حاکم Cy جوان برنده یعقوب deGrom.


میلان Lucic کشی به عنوان شعله های آتش ترک Saddledome در اتوبوس در کلگری در پنج شنبه, جولای 26, 2020. جیم ولز/Postmedia

جیم ولز/Postmedia

پسران تابستان در حال بازی در خالی ballparks اما آن را همیشه به نظر نمی آید که در راه پخش از آنجا که تیم پر نخست املاک و مستغلات راست پشت صفحه خانه با مقوا خلاقیت که ایجاد کرده اند کاملا وزوز.

“من فکر می کنم برش مقوا-یو پی اس انجام دهید اضافه کردن چیزی با پمپ در جمعیت سر و صدا” بخش گفت: در مورد به مرجع مشهور شخصیت های از هر دو پای آمریکا و غریبه کامل. “من فکر می کنم آن چیزی اضافه می کند اما من خودم در این زمینه به ببینید که چه کسی وجود دارد. شما ببینید Kenny Chesney وجود دارد. شما ببینید تامی Lasorda. من فکر می کنم من تو را دیدم Stifler بچه صادقانه با شما راست در ردیف جلو در جایی. من فکر می کنم حتی Balki بود جایی.”

شعله های آتش طرفداران خواهد شد و در نهایت دیدن برخی از چهره های آشنا در تلویزیون این هفته است.

مانند علامت جوردانو.

مانند جانی Gaudreau.

مانند شان موناهان متی Tkachuk و شاید حتی حذفی سام بنت معمولا مطرح کردن چند شکاف از به طور منظم فصل نسخه.

شعله های آتش bused شمالی در روز یکشنبه برای بررسی به NHL hub-شهر حباب در ادمونتون. آنها را در لوله برای روز سه شنبه نمایشگاه در برابر Oilers و سپس باز کردن یک رابطه از پنج بازی در سری برابر Winnipeg Jets در اوت آخر هفته طولانی.

میلیون ها نفر از هاکی-گرسنگی طرفداران همانا غرق شدن بود خود را به La-Z-Boys.

جز این که راجرز جای centrepiece از NHL منطقه امن در ادمونتون خواهد بود در واقع خالی است. ممکن است وجود دارد یک زن و شوهر از صد نفر در ساختمان است. که شامل اسکیت ستاره به همراه مربیان و تیم دیگر کارکنان, امنیتی, دوربین, خدمه, در – و دفتر مقامات تعداد کمی از خبرنگاران و Zamboni راننده.

تماشاگران? هیچ کدام. که واقعیت بازی در طول یک بیماری همه گیر.

“این فقط رفتن به نوع بی دست و پا” پیش بینی شعله های آتش netminder کم تالبوت. “طرفداران آوردن مقدار بسیار زیادی از فضای برای کل بازی و شما قادر خواهید بود برای تغذیه کردن این که آیا شما در خانه یا دور. گاهی اوقات شما حتی می توانید خوراک یک دور جمعیت اگر شما را به صرفه جویی و یا چیزی شبیه به آن.


متی Tkachuk ورزشی یک ماسک به عنوان شعله های آتش ترک Saddledome در روز یکشنبه. جیم ولز/Postmedia

جیم ولز/Postmedia

“این فقط برای رفتن به یک عجیب و غریب, وهم آور, احساس, پژواک در سراسر ساختمان هر زمان جن بازدید تخته یا پد یا یک shin-پد. شما در حال رفتن به قادر به شنیدن تمام کسانی که چیزهای کوچک.”

خود را viewings تقویت آن است.

را UFC مبارزه برای مثال معمولا با خشن و بی ادب و خون تشنه جمعیت.

“این قطعا متفاوت, اما من فکر می کنم آن را بسیار سرد است که شما را وادار به شنیدن آنچه که خود مربیان و مربیان گفت:” بنت گفت. “قطعا آن را ندارد که همان انرژی است که آن را با طرفداران اما این یک نگاه متفاوت برای طرفداران برای تجربه آن را بیشتر شخصی است. و من فکر می کنم حتی در هاکی آنها بیشتر نگاه شخصی در آنچه آن را مانند به عنوان به خوبی.”

امیدوارم بیش از حد شخصی.

برای اطمینان بالا-def بینندگان نمی شنوند چیزی که کانادا استانداردهای پخش شورا خواهد اخم بر NHL در تابستان راه اندازی مجدد برگزار خواهد شد در پنج ثانیه تاخیر. آنها تا به حال هیچ bleeping انتخاب واقعا.

بنت خندید وقتی پرسیده شد که هم تیمی باید بیشتر مراقب باشید در اطراف زندگی می کنند میکروفون.

“من فکر می کنم Chucky ممکن است مجبور به تن کردن آن کمی” او پاسخ داد. “او می گوید: برخی از مسائل که خنده دار است برای ما اما من نمی دانم اگر او می خواهم می خواهم همه از شنیدن آن است.”

قطعا chirps متوقف نخواهد شد به خصوص که دشمنی ایجاد بیش از یک ویدئو از پنج یا بهترین هفت سری است. (و هر چند روز سه شنبه tuneup فقط یک نمایشگاه وجود ندارد و عشق از دست رفته میان شعله های آتش و روغن صنعتی.)

چه بازیکن نمی خواهد از شنیدن سر و صدا از حامیان وفادار یا بوس و توهین از کسانی که ریشه برای بچه های دیگر.

پس از ورزش شروع به بالا جوردانو انجام داده است یک مقدار مناسب و معقول از کانال گشت و گذار.

کلگری کاپیتان باشگاه است تماشا بیت, گلف, فوتبال و UFC. قبل از Toronto Blue Jays نیاز به رفتن به جستجو برای یک خانه موقت در جنوب مرز او گرفتار یک پخش یک intrasquad بازی از Rogers Centre.


شعله های آتش مربی Geoff بخش تخته اتوبوس به ترک Saddledome در روز یکشنبه. جیم ولز/Postmedia

جیم ولز/Postmedia

وقتی که می آید زمان برای ضربه زدن به یخ برای چه باید سریع و فیزیکی سری در برابر جت جوردانو فکر می کند نزدیک ترین و قابل مقایسه با رقابت در خالی یخ بازی را در واقع تجربه در مقابل شعله های آتش’ بزرگترین جمعیت این فصل است.

شنیدن او را در یکی از این …

“من صحبت کردن به بچه ها روز دیگر — آن را ممکن است کمی شبیه به بازی های ما بازی خارج از منزل” جوردانو گفت: با اشاره به 2019 میراث کلاسیک در موزاییک ورزشگاه در رجاینا. “من نمی خواهم هر چیزی را به دور از جمعیت به دلیل آن باور نکردنی بود که شب اما وجود چنین جدایی از شما و جمعیت در آن بازی در فضای باز. و تقریبا وجود دارد تاخیر در واکنش از جمعیت از یخ سطح.

“ادراک عمق را با هیچ کس در غرفه شما ممکن است از دست دادن جن کمی در شیشه ای بسته به رنگ صندلی. اما ما در حال رفتن به آن را به کار. در پلی آف وجود دارد هیچ چیز بهتر از راه رفتن و شنیدن تشویق جمعیت برای شما به خصوص در کلگری وقتی که همه در و آنها شعار ” برو شعله های آتش برو!’ آن را برای رفتن به راه های مختلف. اما زمانی که شما در واقع در این بازی و روی یخ سطح شدت در حال رفتن به آنجا برای اطمینان حاصل کنید.”

این به نوبه خود می تواند یک درمان برای خانه مخاطبان و نه فقط به دلیل آن بوده است چنین کشش طولانی — چهار و نیم ماه در حال حاضر — بدون هاکی.

وجود خواهد 32-35 دوربین ردیابی عمل راجرز در محل در ادمونتون و Scotiabank عرصه در تورنتو حدود ده بیش از حد معمول بازی.

استیو Mayer, NHL رئیس محتوای افسر وعده داده است “زاویه است که ما هرگز قبل از دیده می شود.” تولید خواهد شد همچنین دسترسی به EA Sports’ مجموعه ای از جمعیت واکنش های.

آن را نمی خواهد احساس کاملا مشابه اما اگر تیم های مورد علاقه خود می تواند عمیق شما را نمی شنوند و شعله وفادار شکایت.

“من فکر می کنم اگر بچه ها در نیمکت درگیر هستند و تشویق و مسائل خواهد شد که به اندازه کافی انرژی برای ما به اخراج کنید تا” بنت مطمئن باشید.

“من به تماشای کمی فوتبال در تلویزیون به خانه” اضافه شده شعله های آتش’ تجارت-مهلت کسب و برق-بازی بازی های کارفرمایی اریک Gustafsson. “و من فکر می کنم آنچه شما می بینید کسانی که بالای تیم آنها کار خود را حتی اگر هیچ طرفداران در می ایستد. من فکر می کنم که مهم ترین چیز برای ما بود. شما باید به بازی راه حق حتی اگر هیچ طرفداران در می ایستد. البته آن را برای رفتن به یک کمی عجیب و غریب به بازی بدون طرفداران. آنها را خیلی به بازی. اما ما در یک زمان در حال حاضر که همه سلامت چیزهای مهم تر است.

“این رفتن به یک کمی عجیب و غریب, اما شما نیاز دارید که برای دریافت ذهنیت به بازی بازی های مشابه راه یا راه است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>