اورژانس مراقبت از کودک طرح گسترش خدمات رایگان

کمتر از یک ماه پیش یک جناح خیر و سلامت-مراقبت از کارفرمایان و ارائه دهندگان مراقبت از کودکان و رهبران پیوست و نیروهای خود را برای ایجاد مقرون به صرفه مراقبت از کودک به صورت خط مقدم بهداشت و درمان کارگران در طول COVID-19 همه گیر در شهرستان سانتا باربارا.

هرگز قبل مورد استفاده در مهد کودک مدل در زمان بلافاصله پس از همکاری آماده است تا به گسترش خدمات به دیگر کارگران ضروری از جمله کسانی که مشغول به کار در فروشگاه های مواد غذایی, مزرعه و کشاورزی, خانه های سالمندان, بهسازی, و بیشتر.


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


“رهبران در انسان دوستی در حال رانندگی این پروژه جامعه رو به جلو و به دیگران برای پیوستن به آنها را در حمایت از این تلاش گفت:” استیو Ortiz, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت راه متحده Santa Barbara County است. “این باید یک اولویت است که کودکان بی خطر هستند و به خوبی مراقبت در طول این بحران است.”

راه متحده یک شریک و عامل مالی اضطراری مراقبت از کودک ابتکار (ECCI). ابتکار ایجاد شد و با $500,000 پشتیبانی از جین و پل Orfalea با بی پروا بنیاد و ناتالی Orfalea بنیاد با لو Buglioli. در حال حاضر James S. باوئر بنیاد مونرو پایه و مرتبط با بنیاد نیز پیوست به عنوان شرکای این طرح است.

به جای پراکنده رایگان مهد کودک در سایت در سراسر منطقه پیشگام ابتکار قرار می دهد ضروری کارگران کودکان در مهد کودک در سایت بر پدر و مادر خود را’ کارفرمایان به طوری که آنها نمی خطر آلوده کردن فرزندان با پدر و مادر کار به کارفرما.

به تاریخ به 246 مقرون به صرفه فضاهای در چهار مهد کودک مراکز مختلف ایجاد شده است با ظرفیت اضافی در دسترس برای گسترش. ECCI خدمت است عمده ترین ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر شهرستان از جمله کلبه سلامت Sansum درمانگاه لامپوک دره پزشکی و مراکز بهداشتی و درمانی از ساحل مرکزی.

در حال حاضر که مراقبت های بهداشتی کارگران تحت پوشش ضروری دیگر کارمندان قادر به استفاده از ECCI بیش از حد. اگر شما یک کارفرما از کارگران ضروری و یا اگر شما یک ارائه دهنده مراقبت از کودکان است که می خواهد برای کمک به, لطفا تماس با آیلین موناهان در [email protected]. اگر شما می خواهم برای کمک به سمت اورژانس, مراقبت از کودک, صندوق, لطفا تماس با استیو در ارتیز [email protected].


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>