خودرو الکتریکی ایستگاه های شارژ در حال بالا رفتن در Goleta

ده براق قرمز و سفید تسلا سوپر ایستگاه به نظر می رسد در پارکینگ در Goleta را Camino Real, بازار, بخشی از کالیفرنیا مداوم سبز اقتصادی موج. همه ماشین های الکتریکی تولید کننده است که کار را از طریق محیط های برقی برای نهایی کردن سیستم عامل و یک دیوار برای نصب و راه اندازی. دقیق تاریخ اتمام ناشناخته است گفت: Goleta سخنگوی کلی هوور اما انتظار می رود به زودی. تنها تسلا وسایل نقلیه شارژ می شود در این ویژه سوپر ایستگاه; آنها به سرعت ریختن مقدار زیادی از قدرت به وسایل نقلیه سیستم های باتری که سفارشی برای رسیدگی به چنین یک بار. یک سوپر شارژر در حدود 50 دقیقه به طور کامل شارژ باتری اتومبیل با توجه به تسلا.

اکثر برقی-رانندگان وسایل نقلیه شارژ در خانه, اما در سال 2018 ایالت کالیفرنیا قرار داده و به قانون یک برنامه ریزی برای اضافه کردن ایستگاه های شارژ برای تشویق بالاتر تعداد کربن-رایگان وسایل نقلیه در جاده ها. به گزارش باشگاه سیرا بیش از 1000 عمومی ایستگاه های شارژ دات سانتا باربارا, San Luis Obispo و ونتورا شهرستان, و می تواند به صورت آنلاین از طریق نقشه های نرم افزار و وب سایت.

برای تشویق بیشتر شارژ ایستگاه Goleta را در شورای شهر رای به ساده کردن فرایند صدور مجوز برای EV شارژر. حدود 4 میلیون نفر در دسترس است به سانتا باربارا کانتی منطقه تحت مونتاژ لایحه 1236 به راه اندازی ایستگاه های شارژ در هر کجا که اتومبیل های برقی در حال هدایت می شود. به عنوان شهرستان و شهر سانتا باربارا و همچنین کارپینتریا, Goleta خواهد بود اجرای یک مجوز نرم افزار چک لیست قبل از آخرین مهلت برای تسریع شارژر نصب و راه اندازی و شیر را به پول موجود در زیر آب 1236.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>