هشتم COVID-19 مرگ در شهرستان سانتا باربارا, اول, جامعه, تست سایت برای باز کردن

وجود اخبار خوب و اخبار بد گزارش شده از شهرستان سانتا باربارا مقامات چهارشنبه. در حالی که این شهرستان در حال ساخت پیشرفت های بسیار زیاد در حال گسترش COVID-19 تست قابلیت ها و مسکن بی خانمان افراد آسیب پذیر به ویروس را, آنها همچنین گزارش داد فرد دیگری از آن درگذشت.

“ما برای گسترش تسلیت به فرد عزیزان و هر کس که تحت تاثیر این مرگ” گفت: بهداشت عمومی مدیر ون فراموش-Reynoso. او گفت: این فرد زندگی در سانتا ماریا شد و در 60s خود را با موجود شرایط بهداشتی که آنها کشته شدند.

در علاوه بر این به هشتم مرگ او همچنین گزارش داد هشت مورد جدید شهرستان گسترده آوردن مجموع 485. یکی از آلوده افراد ساکن در سانتا باربارا; یک زندگی در سانتا ماریا دو زنده در لامپوک از جمله یک مورد از لامپوک زندان فدرال; یک زندگی در ارکوت; یک زندگی در مناطق unincorporated از Sisquoc, Casmalia, Garey, Cuyama جدید Cuyama و گوادلوپ; و دو هنوز هم در انتظار مکان های خود را.

از همه 485 موارد 360 به طور کامل بهبود یافتند. همانطور که برای کسانی که هنوز بیمار 81 نفر در حال نقاهت در خانه; 33 نقاهت در بیمارستان 11 نفر از آنها در بخش مراقبت ويژه; سه در انتظار به روز رسانی و هشت فوت کرده اند.


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


به ظاهر غیر ممکن است چالش این شهرستان مواجه شده است و پس از یک روز از این بیماری همه گیر است که آن لاشی COVID-19 تست ظرفیت که برگزار کرده است دولت و بقیه از شهرستان از بازگشایی به طور کامل. انجام Reynoso بدبختانه روشن است که روایت اعلام کرد که آغاز این هفته از آوریل 4 شهرستان آغاز خواهد شد و جامعه مبتنی بر تست.

“ما در حال حاضر در حال حرکت به مرحله بعدی افزایش تست در شهرستان” انجام Reynoso گفت. “ما را در گسترش دسترسی به بینی گرد و خاک تست جدید COVID-19 مبتنی بر جامعه, تست سایت در سانتا ماریا.”

سایت های اضافی باز خواهد شد در لامپوک و سانتا باربارا در هفته های آینده. حدود 135 آزمون اداره می شود در هر روز به پنج روز در هفته به مدت حداقل دو هفته یا بیشتر در صورت نیاز.

یک وب سایت و شماره تلفن در دسترس خواهد بود بعد از این هفته که در آن اعضای جامعه می توانید ببینید اگر آنها واجد شرایط. سلامت کارگران ضروری دیگر کارگران و اعضای جامعه با علائم می توانید تست تنها با وقت قبلی. زمان چرخش برای نتایج است حدود 48 ساعت است.

Kimberlee Albers این شهرستان را بی خانمان کمک مدیر برنامه همچنین بر پیشرفت خود گروه ساخته شده است.

بیش از 40 افراد بی خانمان در حال حاضر پناه در اتاق متل به عنوان بخشی از ابتکار به اتاق کلید جنوبی. این ابتکار با هدف به پناهگاه آسیب پذیر و بی خانمان شده اند و نه آزمایش مثبت برای این ویروس در صورت عدم جمع تنظیم به طوری که آنها می تواند پناهگاه در محل. شال خدمات ارائه شده با کارکنان 12 ساعت در روز.

او گفت: قدیمی ترین مهمان 77 ساله و یکی دیگر از مهمان در حال حرکت است به مسکن دائمی این هفته است. کسانی که 65 ساله و مسن تر با شرایط پزشکی زیر 65 با شرایط پزشکی و 65 ساله و مسن تر با شرایط بهداشتی اولویت دارد ،


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>