تخم مرغ بندیکت, نان تست فرانسوی و بیشتر از کفش اغذیه فروشی و مشروب فروشی به میز آشپزخانه خود را

به برلینگتون مطبوعات آزاد را منتشر هفتگی ویژگی در یک Chittenden County, eatery ارائه takeout مواد غذایی برای زمانی که COVID-19-مربوط به منع ناهار خوری داخل ورمونت رستوران باعث می شود takeout بعدی-بهترین گزینه است. در ضمن لذت بردن از هفتگی مواد غذایی برای فکر و مراقبت از خود!

چه محل ؟ کفش فروشی و مشروب فروشی 28 Main St., وینوسکی

چگونه آن را دستور داد ؟ آنلاین

چگونه شما می توانید مواد غذایی ؟ تماس بگیرید زمانی که شما رسیدن به کفش; سرور محل سفارش خود را در یک جدول از جلو

چه تجربه ای بود ؟ روند سفارش یکی از ساده ترین من انجام داده ام پس کل این رستوران-takeout پدیده آغاز شد و دو ماه پیش. فقط قبل از اینکه کفش اغذیه فروشی و مشروب فروشی را ساعت 8 صبح باز جمعه به وقت من قرار داده شده و منظور من در کاربر پسند فرم آنلاین. من کلیک روی کفش’ “معروف” تخم مرغ بندیکت (به حق من ممکن است اضافه کردن), kahlua و نان تست فرانسوی (باید معروف اگر آن را در حال حاضر نیست) که من و همسرم را تقسیم 50-50.

در حدود 8:20 a. m. I کشیده ماشین من به یک نقطه تقریبا به طور مستقیم در جلوی کفش – تقریبا غیر ممکن است در زمان عادی در محبوب صبحانه مقصد – و به نام شماره که دست نوشته در یک علامت بزرگ در درب جلو. یک سرور آورده سفارش من به سرعت و من سوار کردن با من صبحانه موضوعات است.

مطالعات نشان داده اند که تعدادی از چراغ قرمز و ساخت و ساز در مناطق شما روبرو می شوند در درایو خود را افزایش تصاعدی بیشتر شما خواب خود را takeout تخم مرغ بندیکت. من در نهایت و غافلگیر شده بود برای دیدن که این ظروف انجام یک کار عالی از نگه داشتن همه چیز گرم است.

سورپرایز شیرین و لذت بخش بخش دوم: تخم مرغ بندیکت به نظر می رسد به عنوان دوست داشتنی در takeout ظرف به عنوان بر روی یک صفحه در کفش. این hollandaise سس نشسته بود کاملا در بالای تخم مرغ آب پز. خانه سیب زمینی سرخ کرده نگاه مناسب ترد. این نان تست فرانسوی با فنجان کره و شربت افرا در کنار ارائه مقدار زیادی از آن را جذبه.

همسر من حفر شده در قبل از من نشستم به خوردن و من می دانستم که از او فراوان “Mm-mmm!” بود که من در برای درمان. تخم مرغ بندیکت والا بود – من را فراموش کرده بود کفش قرار می دهد کنگر فرنگی پستو در آن Bennies و تانگ با در حال حاضر با نشاط hollandaise سس ساخته شده من به “Mm-mmm!” بیش از حد. نور-و-کرکی نان تست فرانسوی خوب بود متعادل تر ناهموار بیکن کانادایی و انگلیسی مافین تخم مرغ بندیکت, با شیرین و خوشگوار از غذاهای دو جفت شدن زیبایی.

حتی در این دوران سخت به نظر می رسد ما هنوز هم می تواند همه چیز خوب است.

ساعت/تماس: 8 صبح-ظهر روز جمعه تا یکشنبه. (802) 655-9081, www.sneakersbistrovt.com.

بیشتر: پیتزا بر روی زمین در شارلوت ارائه می دهد پای از آن مزرعه به ارمغان می آورد به جدول خود را

نیاز به یک takeout طعم تابستان ؟ جو ساندویچ فروشی باز می شود برای فصل در جریچو

تماس برنت Hallenbeck در 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im