مربیان واکنش نشان می دهند به مدرسه جدید دستورالعمل برای بازگشایی در پاییز

در حال حاضر که ورمونت سازمان آموزش و پرورش منتشر کرده است سقوط آن بازگشایی دستورالعمل های قوی و سالم شروع: سلامت راهنمایی برای ورمونت, مدارس, مدارس محلی و مربیان در حال انجام روند اعمال سیاست ها به برنامه های خود را.

سند مایع است و به روز خواهد شد به عنوان توصیه های در حال توسعه یافته است. برخی از مناطق مانند آموزش و پرورش ویژه خواهد بیشتر رسیدگی شود.

هدایت امکانات سه مرحله سیستم از مقررات است که مدارس را اتخاذ مطابق با طبیعت و بهداشت عمومی سیاست در آن زمان است.

  • مرحله 1 بسته شدن مدارس و رفتن به کنترل از راه دور آموزش و پرورش است.
  • گام 2 تا مدارس باز اجتماعی فاصله و محدودیت در اندازه گروه اعمال می شود
  • مرحله 3 شامل اجتماعی فاصله اما مناطق بزرگتر مانند ورزشگاهها و سالن های غذاخوری استفاده شود می تواند دوباره. در طی سال در مدارس می تواند در نوسان بین مراحل.

پاسخ از مربیان شروع به ریختن در آنها نگاه کنید که چگونه به پیاده سازی پروتکل های خود را در مدارس است.

‘ریسک بیش از حد بالا’

همین Tinney رئیس ورمونت ملی آموزش و پرورش, انجمن صنفی معلمان گفت: این دستورالعمل ها از یک شروع خوب و آژانس مشغول به کار مجدانه با آموزش و پرورش بسیاری از سهامداران در سراسر کشور به توسعه آنها.

او خوشحال بود برای دیدن صورت پوشش های مورد نیاز کارکنان و دانش آموزان که خود را سازمان حمایت است. وقتی که می آید به اتخاذ سیاست هایی در سطح محلی او احساس می کند که آنها هنوز هم نیاز بیشتر راهنمایی های خاص.

بیشتر: بازگشت به مدرسه در یک بیماری همه گیر: چه ورمونت دانش آموزان و خانواده ها می توانند انتظار

این اتحادیه خواهد شد درخواست برای یک ایالت کمیسیون برنامه ریزی برای تشریح جزئیات. داشتن 53 مدارس تمام تلاش برای کشف کردن خود و رویکرد به سلامت روزانه بررسی کنید به عنوان مثال است “نسبتا ناکارآمد” Tinney گفت. مدارس نیاز به پول اضافی که برای آن یک ایالت کمیسیون می تواند نظارت.

اعضای اتحادیه در این زمینه ترکیب از طریق سند و برنامه ای برای ارسال بازخورد به آژانس.

Tinney گفت که نیاز به کار خاص گروه موسیقی, مدیران, آزمایشگاه, معلمان حرفه و فن مدرسان و مناطق دیگر که باید مجزا نیاز دارد.

“ایمنی و سلامت’ را پوشش نمی دهد همه چیز,” او گفت: با توجه به عنوان سند. مسائل دیگر در سراسر آموزش و ارزیابی نیاز به حل و فصل شود.

“ریسک بیش از حد بالا نیست برای انجام این حق” Tinney گفت.

باند و گروه کر را مجبور به انطباق با

کلاس های موسیقی به شمار می رود نهفته مقررات جدید.

دستورالعمل ها را بخوانید:

فعالیت های گروه با پتانسیل برای تولید افزایش قطرات تنفسی و ذرات معلق در هوا باید اجتناب شود. این شامل فعالیت هایی مانند آواز (به عنوان مثال گروه کر glee club, a cappella گروه های موسیقی و تئاتر و غیره.) و موسیقی که شامل woodwind یا ابزار برنج.

برای اریک بوشی مدیر موسیقی بی کلام در دم رایگان آکادمی در سنت آلبنز دستورالعمل در نور ظهور و تحقیقات در مورد انتقال ذرات به عنوان جای تعجب ندارد. او نگران بود چه دانش آموزان و خانواده ها ممکن است فکر می کنم.

“این کلاس ها می رویم به اتفاق می افتد. ماندن در گروه کلاس ها لغو نمی شود” بود پیام خود را به خانواده های این که او همچنین نوشته شده در ورمونت موسیقی مربیان Facebook صفحه پس از تایید سقوط برنامه با سرپرست سابق گروه مدیر.

بوشی معتقد است به عنوان اعضای جامعه هنر و موسیقی و معلمان ویژه و مجهز برای خلاقیت و بداهه است. از آنچه او شنیده است از همکاران در سراسر ورمونت آنها در حال برنامه ریزی برای آمد تا با راه هایی برای پایبندی به دستورالعمل در حالی که در ادامه آموزش موسیقی.

گوش دادن موسیقی قدردانی و تاریخ تئوری موسیقی ترکیب و موسیقی درمانی تمام راه هایی برای تعامل در هنر, او گفت:. طول از راه دور آموزش بوشی تشکیل شده عملکرد قطعه از فردی اعضای گروه’ فیلم ویرایش شده با هم و برای یک زندگی مخاطبان آنلاین. او احساس می کند دانش آموزان هنوز هم می توانید بازی با هم و انجام برای دوستان و عزیزان حتی اگر فرد در کنسرت نمی تواند رخ دهد در سالن اجتماعات مدرسه در حال حاضر.

بسیاری از مدرسه گروه و گروه کر گروه بیش از 25 فرد محدود برای یک اتاق اما بوشی امیدوار است که آنها می توانید شروع با دوئت و تریو کار راه خود را تا به تمام گروه ها در برخی از نقطه در سال است.

هنر یک راه برای دانش آموزان خود را به بیان احساسات پیچیده که ممکن است مهم تر از همیشه است.

“این چیزی است که ما انجام می دهیم” بوشی گفت. “این چیزی است که من می خواهم به یک معلم موسیقی در وهله اول است.”

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>