آموزش و پرورش ممکن است هرگز همان خواهد بود — از راه دور یادگیری الهام بخش راه های جدید برای ارائه آموزش

دو ماه پیش ورمونت مدارس درهای خود را بسته و دانش آموزان افتتاح لپ تاپ خود را.

وجود هوا از وحشت در مورد نحوه ارائه آموزش از راه دور به هزاران نفر از دانش آموزان هوازدگی COVID-19 همه گیر در خانه.

معلمان و دانش آموزان به سرعت تبدیل شد ماهر در ناآشنا با استفاده از فن آوری و پیدا کردن راه های خلاق برای اتصال و به اشتراک گذاری کار و یا ایده.

مدارس می گویند که نوآوری هایی را ساخته اند آنها را قوی تر و برنامه ریزی برای ترکیب آنها به دوره های جدید آموزش و پرورش در هر شکل آن طول می کشد.

تکنولوژی

بزرگترین منحنی یادگیری برای تحصیل دیجیتال شده است, فن آوری است. معلمان باید گسترش استفاده از محصولات مانند گوگل کلاس درس به عنوان یک مرکز برای تکالیف لینک کلیک کنید, چت, برنامه و یادآوری است. معلمان و مدیران باید پیدا گوگل کلاس درس را به یک ابزار ارزشمند و امید به استفاده از آن بیشتر حتی زمانی که فرد تحصیل رزومه.

پیدا کردن کلاس درس گوگل به خصوص مفید در ابتدایی بالا جو Resteghini اصلی چاپلین مدرسه ابتدایی در برلینگتون امیدوار به شروع درس تکنولوژی حتی زودتر صدور Chromebooks و آموزش گوگل کلاس درس مهد کودک و دانش آموزان کلاس اول.

معلمان از جوانترین نمرات با استفاده از Flipgrid و بالا و پایین رفتن برای ارسال فیلم کوتاه توضیح مفهومی مثل ریاضی که یک کودک می توانید بارها و بارها.

“ما تا به حال هرگز شنیده از بالا و پایین رفتن و Flipgrid,” Resteghini گفت. “اما در حال حاضر آن را فقط بخشی از روال ما و من تصور می کنم که ما باید اضافه کرد که ما به طور منظم برنامه درسی به عنوان ما است.”

ارتباطات

دوری از یکدیگر پرورش است سطح جدیدی از ارتباطات که بث کاب سرپرست اسکس وستفورد مدارس معتقد است تقویت روابط خود با دانش آموزان و خانواده ها است.

کاب به نظر می رسد برای “لنت نقره ای” در طول این زمان به چالش کشیدن و پیدا کرده هفتگی نظرسنجی از خانواده ها و دیدن پدر و مادر در زوم خواستار افزایش اجتماعی-عاطفی اوراق قرضه انتقادی به فرایند یادگیری است.

“من دوست دارم مشکل حل” کاب گفت.

کاب می بیند گسترش منطقه را استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان یک ابزار برای ارائه کار دانشجویی و همچنین همکاری معلم است که مکرر در طول آموزش از راه دور.

دفتر ساعت اجرا شده است توسط بسیاری از معلمان که اجازه می دهد تا دانش آموزان و یا پدر و مادر به پاپ در از طریق یک زوم یا گوگل ملاقات تصویری.

Resteghini گفت: کنفرانس های ویدئویی را می دهد بچه ها یک فرصت به یک سوال بپرسید که آنها ممکن است در غیر این صورت انجام می شود در کلاس. او پیش بینی یک مدل ترکیبی است که می تواند یک ویدئو و یا تماس تلفنی و یا یک زمان باز قبل یا بعد از روز در مدرسه و یا در طول ناهار.

کتاب خواندن با صدای بلند در Facebook livestreams ایجاد کرده اند تجربیات به اشتراک گذاشته شده است که به دانش آموزان فرصت را به شرکت از طریق نظرات.

ساختار

راه یادگیری ساختار رفتن به جلو می تواند نگاه های مختلف بر اساس آنچه آموخته شده است در طول این زمان از هم جدا.

دانش آموزان دبیرستانی که به کار و یا کارآموزی می تواند به نفع از ثبت درس و توانایی یادگیری خود به خود برنامه کاب گفت.

به دلیل شرایط خانواده شده اند wildly مختلف از یک دیگر معلمان باید صرف زمان قابل توجهی در حال توسعه فردی یادگیری برنامه را دیده اند و ارزش با تمرکز بر نیازهای فردی.

Resteghini گفت: دانش آموزان شرکت بهتر است زمانی که این ماده چیزی است که آنها علاقه مند هستند در پروژه های مبتنی بر کار و پسوند است که پس از ساخت ماده شناخته شده تبدیل شده اند مهم است. این نوع از واگذاری نیز ترویج مهارت مبتنی بر یادگیری که ورمونت مدارس برای اولین بار به تصویب رسید این مدرسه در سال است.

توانایی دسترسی به دروس از خانه بدان معنی است که یادگیری می تواند محل حتی زمانی که از مدرسه خارج کاب گفت. “روز برف می تواند نگاه کاملا متفاوت است.”

صرف نظر از آنچه که در آینده نگه می دارد Resteghini گفت: اول منظور از کسب و کار هنگامی که به طور منظم در کلاس های رزومه به تقویت پیوندهای اجتماعی از جامعه مدرسه و به او گفت: “آنچه که ما انجام بهترین بودن با دانش آموزان است.”

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>