سردبیر ستون: چه بهتر که به فکر کردن در مورد بازسازی امریکا از انگلستان

چه بهتر از زمان به فکر کردن در مورد بازسازی های جدید ما در دنیای جدید از quadricentennial – دقیقا 400 سال پس از پیر دنیای جدید خطور?

بدون شک چالش های ما در سال 2020 به عنوان ما اینچ راه ما بازگشت به حالت عادی به دور از هر چیزی آلهای پدران و اجداد ما در این خاک می تواند fathomed. در عین حال زمانی که زائران وارد سواحل ما در 1620 سفر آنها مواجه بود که از یکی از همه ما خیره به پایین در این لحظه.

از چپ به دستگاه های خود را, آن را روشن است که مهاجران نمی توانست جان سالم به در برد تلخ جدید انگلستان زمستان و یا دیگر سخت جدید جهان واقعیت. آنها در آن همراه با زمین بومی مردم – Wampanoag. و فقط به عنوان زائران هدایت می شدند Wampanoag – مردم از نور اول – که چراغ رهبری درخشش در جوامع ما امروز.

ما باید برن شاهد به زائران از انواع مختلف: اولین پاسخ دهندگان از انواع بی شمار. کارکنان مراقبت های بهداشتی. معلمان. کارکنان رستوران. کارگران پستی. کامیونداران. فروشگاه مواد غذایی کارمندان. داروخانه کارکنان. ایستگاه های گاز و فروشگاه پرداختند. و در و در. همه آنها جعل مسیرهای جدید قرار دادن گردن خود را و فرو بردن انگشتان خود را در و بدانند چه خواهد شد و نمی خواهد کار برای اکثریت قریب به اتفاق بقیه از ما. آنها از ما محافظت نگه داشتن ما شناور ساخت جوامع ما قوی تر و پایدار ما تا زمانی که ما می توانید پیوستن به آنها را در خط مقدم و پس از خط مقدم عقب رفتن به یک موقعیت امن تر.

رستوران بازگشایی: “ما می خواستم برای به دست آوردن غذا در خارج’: ورمونت, زن و شوهر basks در فضای باز ناهار خوری

که عجیب و غریب دنیای جدید ما در حال آماده به رها کردن لنگر در غیر قابل پیش بینی و بی ثبات و در عین حال مملو از فرصت و امید است. و ما طراحی شده بازسازی امریکا به عنوان lodestar به ما کمک کند حرکت به عنوان ما شروع سفر ما.

در نسخه امروز ما وارد یک ثروت از اطلاعات در مورد این لحظه در زمان – آنچه که در آینده ممکن است مانند نگاه در سراسر جوامع ما منطقه ما و ملت ما است. شما هرگز دوباره قادر به گرم و نرم به یار خود را در گوشه ای میاره ؟ چگونه آموزش مجازی پشته به فرد ، آیا خرید ماشین جدید من آنلاین و چه در مورد انواع دیگر از سفر ؟ در حال عرق جدید ، خواهد هر چیزی همیشه همان احساس دوباره؟!

سفر دوباره: مشتاق به سفر به خارج ورمونت? در اینجا چیزی است که شما می توانید انتظار در کشورهای همسایه

امن شرط که یکی از آخرین است که ما را در رسیدن به جدید ما عادی و فقط به عنوان ما به شما نگه داشته مطلع سرگرم تا به سرعت و انجام کسب و کار به عنوان همه گیر باز شدن ما به اشتراک گذاری بینش امروز و فراتر از آن. به شرط سالم است که جوامع ما را ارتجاعی – پیدا کردن راه های جدید برای دوام بیاورد جعل اوراق قرضه جدید شاید حتی hearkening چهار قرن به عقب به منظور جلب قدرت از ما شدید یانکی میراث.

پول ما را در همه ما است.

لیزا Strattan

معاون رئیس جمهور | اخبار

گانت جدید انگلستان

پل کشيش

معاون رئیس جمهور | تبلیغات

LocaliQ جدید انگلستان

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>