اقتصاددانان مخالف در اثربخشی منفی یک شبه رای

بانک مرکزی کانادا کاهش یک شبه رای دادن به 0.25 درصد در مارس 27, که انتظار می رود با 12 اقتصاددانان در یک Finder.com’s پنل.

از اعضا 92 درصد توافق با این بانک تصمیم استثنا بودن استاد اقتصاد در دانشگاه کونکوردیا موشه کاوشگر که در حالی که او مطمئن بود این بانک خواهد نگه دارید, فکر, بانک ها باید در کاهش نرخ.

این بانک گفت: در تاریخ 27 مارس که به 0.25 درصد بود موثر پایین به معنی کاهش بیشتر در حال برنامه ریزی شده است.

کاوشگر می گوید وجود دارد اتاق را برای این بانک به کاهش بیشتر شکستن سابقه با رفتن به منفی نرخ همانطور که دیگر کشورها در زمان بحران اقتصادی شدید.

“اگر بانک می خواهد برای به چالش کشیدن آن است که نظریه 0.25 درصد موثر است پایین تر محدود می توانید آن را غیر متعارف حرکت به پایین هدف یک شبه نرخ گفتن 10 واحد به جای معمول 25 اساس نقطه افزایش و ببینید که چگونه بازار واکنش نشان می دهند,” او می گوید.

یک Finders.com گزارش می گوید وجود یک اشتها در میان خود اعضا یک منفی برای نرخ بهره است. در حالی که 58 درصد معتقدند 0.25 درصد به عنوان کم به عنوان آن را باید به یک سوم می گویند که آنها مطمئن نیستید و هشت درصد آن را می گویند می تواند پایین تر است.

آلیشیا MacDonald, دانشیار مدیر پیش بینی های اقتصادی برای کنفرانس كانادا موافقت می کند که این نرخ نباید شیب کمتر از 0.25 درصد است.

“به عنوان نرخ بهره رویکرد صفر کاهش بیشتر نرخ کمتر stimulative تاثیر است. علاوه بر این منفی نرخ بهره را مخل تاثیر بر بازارهای مالی می گوید:” مک دونالد. “هنگامی که وزن کوچک stimulative سود در برابر امکان پذیر است هزینه زیادی را به بخش مالی وجود دارد نه یک مورد قوی برای کاهش بیشتر به یک شبه رای دادن در این نقطه است.”

Atif Kubursi رئیس تحقیقات اقتصادسنجی نیز شک و تردید در مورد اثربخشی بیشتر کاهش دهد.

“سیاست پولی به تنهایی نمی تواند در شمارش به دفع اقتصادی انقباضات ناشی از بسته شدن کسب و کار رستوران ها و صنایع. آن زمان برای فعال کردن سیاست های مالی به ساحل تقاضای کل می گوید:” Kubursi. “تنها نگرانی من در اینجا محدود اثربخشی سیاست های مدیریت تقاضا در برخورد با عرضه شوک. آخرین بار ما با استفاده از تقاضا تقویت سیاست برای مقابله با شوک عرضه شد و در سال 1970 زیر قیمت نفت شوک. آنچه که ما رکود تورمی.”

برایان DePratto ارشد اقتصاد در TD مطمئن نیستید.

“شواهد از اثر منفی نرخ مخلوط است بنابراین منطقی است که ابزارهای دیگر گرفته شود خاموش قفسه قبل از حرکت به قلمرو منفی می گوید:” DePratto. “اما آنها بخشی از ابزار و در صورتی که همه چیز خیلی بدتر هیچ ابزار باید حکومت به طور کامل.”

این ممکن است زمان به سعی کنید آن را می گوید آنجلو Melino استاد دانشگاه تورنتو است.

“اثربخشی کاهش نرخ کاهش می یابد به عنوان رویکرد ما از صفر پایین تر محدود و استرس در سیستم بانکی را افزایش می دهد می گوید:” Melino. “اما ما هرگز آن را سعی در کانادا و معناداری وجود دارد عدم اطمینان در مورد چگونه صفر و منفی, نرخ, حداقل برای چند ماه کار در کانادا است.”

بانک آینده نرخ اعلام ژوئن 3.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>