اکو علم ویژه: سعی کنید این بازی سرگرم کننده مورد آزمایش برنولی اصل!

اگر یک پرنده است که در یک درخت و تصمیم می گیرد برای رفتن به کاوش در جایی دیگر آن را طول می کشد خاموش و ظرافت مگس دور. اما اگر ما همان چیزی که ما نمی خواهد پرواز. ما را از سقوط مستقیم به زمین! پرندگان بال های ویژه طراحی شده است که کمک به آنها انجام پرواز چیزی است که بدن ما قادر به انجام نیست. با این بال و کمک از اصل برنولی, ما می توانید ببینید که چگونه کار می کنند! این اصل برنولی متحده که به عنوان حرکت هوا در اطراف یک جسم آن ایجاد فشارهای مختلف بر روی آن شی. سریع تر هوا به معنی فشار کمتر و کندتر هوا به معنی فشار بیشتر. پرنده بال منحنی هستند.با توجه به این انحنای هوا که می گذرد بیش از بالای بال نیاز به حرکت سریع تر. به عنوان برنولی متحده سریعتر حرکت هوا باعث خواهد شد که کمتر از فشار هوا است. آهسته تر حرکت هوا پایین بال باعث خواهد شد بیشتر فشار هوا. اگر بیشتر فشار هوا فشار از زیر بال پرنده می شود برداشته و آن را می توانید پرواز به دور! آیا شما می خواهید برای دیدن برنولی اصل در عمل ؟ سعی کنید این آسان آزمایش زیر.

مواد: کاغذ قیچی.

طرز تهیه: برش کاغذ به دو راه راه. اولین پیش بینی. فکر می کنید چه اتفاقی می افتد زمانی که شما بین دو تکه کاغذ ؟ در حال حاضر آن را امتحان کنید! یک تکه کاغذ در هر دست نگه داشتن لبه کوتاه و نگه داشتن آنها را به دهان خود را. هر تکه کاغذ را باید در لبه دهان خود را. رابطه جنسی بین دو تکه کاغذ. آنچه شما انتظار برای دیدن اتفاق می افتد ؟

چگونه کار می کند: اصل برنولی به ما آموخت که سریع هوا دارای فشار کمتر بر روی یک شی. با باد هوا را بین دو تکه کاغذ شما کاهش میزان فشار و هوا در خارج از کاغذ بود قادر به آن فشار داخل!

می خواهید بیشتر ؟ تحقیقات آن!: چگونه هواپیما در هوا باقی بماند تا زمانی که آنها در حال پرواز ؟ انجام برخی تحقیقات و اجازه دهید ما می دانیم آنچه شما در پیدا کردن! ایمیل [email protected] برای شانس به ویژه در هفته آینده برلینگتون مطبوعات و ما در facebook صفحه.

جورابهای رایت است آموزش و پرورش برنامه های هماهنگ در اکو Leahy مرکز دریاچه چاپلین. این مرکز که با این نسخهها کار به تعامل با خانواده ها در شادی کشف علمی همکاری با برلینگتون مطبوعات آزاد به انتشار این ویژگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>