اکو علم ویژه: سعی کنید این بازی سرگرم کننده در مورد فشار هوا

حتی اگر آن را احساس نمی کند آن را مانند هوا در اطراف ما به طور مداوم به ما فشار را در هر جهت. من مطمئن هستم که شما متوجه است که شما هرگز گسترش مثل یک بادکنک یا کوچک کردن واقعا کوچک مناسب است ؟ به دلیل این که فشار هوا! فشار هوا وزن مولکول های هوا فشار بر روی زمین است. هر چیزی که بر روی زمین است که در معرض 14.7 پوند در هر اینچ مربع از فشار هوا در همه زمان ها. میزان تغییرات فشار هوا بسته به جایی که شما بر روی زمین است. در سطح دریا را تجربه خواهید کرد بیشترین فشار هوا. اما نگران نباشید! آن است که به طور مساوی پراکنده بیش از بدن خود را به شما حتی نمی خواهد متوجه آن است. چه اتفاقی می افتد به گوش خود را هنگامی که شما در حال سفر به یک کوه? و یا زمانی که شما را در پرواز یک هواپیما ؟ آنها را پاپ! گوش خود را پاپ چرا که آنها در حال تلاش به تساوی تفاوت در فشار از محل شما شروع به در به ارتفاع محل که در آن گوش خود را پاپ. وجود هوا کمتر و در نتیجه کمتر فشار هوا بالاتر تا شما بروید. اگر بدن خود را نمی انجام این کار و سپس گوش خود را خواهد پشت سر هم به جای. شما می توانید فشار هوا در بسیاری از راه های خودتان و یا از طریق آزمایش های مانند زیر.

مواد: 1 فنجان آب و یک تکه مقوا یا کاغذ ضخیم (به اندازه کافی گسترده به پوشش دهان فنجان) 1 سطل یا نزول.

جهت: پر کردن جام تمام راه را به بالا بسیار با آب. جای مقوا بر بالای این جام و نگه دارید و با دست های خود را. برعکس شیشه برگزاری بر روی مقوا. حذف دست خود را و توجه کنید که چگونه مقوا چوب به شیشه و آب نمی افتد!

چگونه کار می کند: درجه فشار از زیر مقوا به اندازه کافی قوی است برای متوقف کردن وزن آب از هل دادن مقوا پایین. از آنجا که این فشار هوا مقوا خواهد ماند بر روی شیشه و آب نمی خواهد نشت – حداقل نه حق دور!

می خواهید بیشتر ؟ تحقیقات آن! چگونه spacesuits کمک به فضانوردان غلبه بر فشار هوا چالش در حالی که در فضا ؟ ایمیل اکو در [email protected] به ما اطلاع دهید آنچه شما در پیدا کردن و شانس در حال برجسته در هفته آینده نسخه از برلینگتون مطبوعات و ما در Facebook صفحه! ما نگاه رو به جلو به یادگیری در مورد تحقیقات خود را.

بیشتر اکو علم ویژه:: سعی کنید این بازی سرگرم کننده انتشار آزمایش در خانه!

جورابهای رایت است آموزش و پرورش برنامه های هماهنگ در اکو Leahy مرکز دریاچه چاپلین. این مرکز که با این نسخهها کار به تعامل با خانواده ها در شادی کشف علمی همکاری با برلینگتون مطبوعات آزاد به انتشار این ویژگی.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>