یکشنبه عید پاک تیراندازی در پونتا گوردا خیابان

سانتا باربارا پلیس بازداشت سه مرد در ارتباط با فوران تیراندازی قرار گرفت که در 1300 جلوگیری از پونتا گوردا خیابان در شهر Eastside این بعد از ظهر یکشنبه در مدت کوتاهی قبل از ساعت 2 بعد از ظهر

یک سخنگوی پلیس آنتونی واگنر گفت: پلیس وارد در عرض چند دقیقه از تماس اما هیچ قربانیان در صحنه است. واگنر گفت: کارآگاهان در بر داشت متعدد روده گلوله بر روی زمین است. او نمی خواهد فاش چه کالیبر تفنگ یا اسلحه — درگیر شدند و یا حتی چگونه بسیاری از اسلحه ممکن است استفاده شده است. نشانه های اولیه نشان می دهد که تیراندازی شد و قبل از آن توسط برخی از مرتب کردن بر اساس از درگیری, Wagner گفت.

پس از مدت ماموران اداره پلیس متوقف و خودرو در 1300 جلوگیری از سانتا باربارا خیابانی و بازداشت سه مرد — هیچ سنین و یا نام های ارائه شده — که محققان بر این باورند ممکن است درگیر شده اند با تیراندازی. واگنر کاهش یافته است به طبقه بندی این حادثه به عنوان باند مربوط به آن شد و زودرس به چنین اراده است.

شده است وجود دارد افزایش در باند خشونت بیش از چند هفته گذشته. دو هفته پیش دو نفر با ضربات چاقو در 300 بلوک از شمال میلپس خیابان در آنچه به نظر می رسد شده اند به یک باند مربوط به حمله. هیچ یک از این صدمات شد زندگی را تهدید. یک روز بعد وجود دارد غوغا در شهر Westside مربوط به بیس بال خفاش و crowbars. هیچ کس کشته شد اما دو گزارش مورد نیاز پزشکی. “این تحقیقات در حال تحول است و باقی می ماند بسیار مایع” واگنر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>