روز زمین: طبیعت کم و صداهای

کوه های مرغزار و دریا که در اطراف ما نیمه جامعه روستایی هستند قدردانی در حال حاضر بیش از همیشه به طبیعت تنها فرار از COVID-19 موظف پناهگاه در محل. اما برای کسانی که نمی توانند خارج از, شما هنوز هم می توانید شریک شدن در طبیعت elixirs — تقریبا. وجود بی شمار طبیعت کم هر دو به صورت محلی و در سطح جهانی است که با ارائه زنده مشاهده از بالای قله کوه به عمق اقیانوس.

جزیره کانال خدمات پارک ملی دارای برخی از بهترین مشاهده (tinyurl.com/cinpswebcams). لحن خود را به اقیانوس مخفی و تماشای جنگل اشنه دریایی نوسان به جلو و عقب در یک مسحور دریا رقص به عنوان ماهی را گاه به گاه حضور مهمان. صدای روشن و گوش دادن به موسیقی از آب متلاطم و تان شدیدا به امواج تصادف بالا.


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


بود هیچ کس وجود دارد در سس دره bald eagle nest زمانی که من در peeked اما آن شگفت انگیز بود برای دیدن دنج مکان از بالا درخت باد سوت زدن از طریق بلندگو. این Anacapa جزیره Peregrine Falcon گیری نیز رپتور-رایگان لحظه ای که من عملا ظهور دور اما نمایش از خلیج و صدای مرغ دریایی بود lulling و دوست داشتنی است. این Anacapa یارو کم چهره به سمت شمال به سرزمین اصلی ساحل ارائه شده و آرامش به عنوان من تو را دیدم خورشید درخشش نارنجی-قرمز بیش از کوه ها و چراغ های شهر را به چشمک زدن و شنیده اژیر مه را درهنگام مخلوط با صدای ناهنجار و خشن از مرغ دریایی تماس.

عکس: حسن نیت ارائه میدهد

اگر شما ترجیح می دهند به سرمایه گذاری دورتر از سانتا باربارا explore.org (explore.org/livecams) اتحاد انبوه از جریان زندگی می کنند را انتخاب کنید از, از جمله یک خر انبار در ایپسویچ تاون ماساچوست; خروش امواج Ehukai ساحل در اوآهو در هاوایی; بچه عقاب در دکوراه آیووا; و چرای آهو در Tembe فیل پارک در Emangusi آفریقای جنوبی.

طبیعت soundscape شده است یک درمان برای یک ذهن آشفته. به این منظور پارک های ملی پایه و خدمات پارک های ملی همکاری برای ایجاد ParkTracks (tinyurl.com/parktracks) حیات وحش ضبط شده از خود را در پارک های مختلف. گرفته شده توسط آن صداهای طبیعی و آسمان شب را بدست آورد (tinyurl.com/npsnaturalsounds) های صوتی اجرا می شود بیش از 12 دقیقه و به عنوان دو جذب واسطه و یا بی سر و صدا پس زمینه برای تلفن های موبایل. وزش rustles پرندگان آواز خواندن و صدای بوق.

عکس: حسن نیت ارائه میدهد

نیز وجود دارد گزینه ای به شنیدن برای تلفن های موبایل خاص از خاص پارک با تشکر از دانشگاه ایالتی کلرادو گوش دادن آزمایشگاه (tinyurl.com/csuparksounds). با یک کلیک ماوس شنیدن غربی screech جغدها clacking صورتحساب خود را و کالیفرنیا Thrasher خود را به آواز خواندن آهنگ ارضی در سکویا و پادشاهان کانیون پارک; gurgling از حرارتی گل گلدان و زوزه گرگ در سپیده دم در پارک ملی یلوستون; یا یک بعد از ظهر باد و باران در پارک ملی کوه راکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>