رای گیری زودهنگام برای ورمونت مقدماتی برای شروع ژوئن 26, دولت می بیند جهش بزرگ در پست الکترونیکی-در درخواست

رای گیری زودهنگام در Aug.11 ایالت ورمونت مقدماتی آغاز خواهد شد ژوئن 26, به گفته وزیر امور خارجه جیم آپارتمانهای.

نگرانی شده اند بالا در سراسر کشور در مورد انتخابات به عنوان رای گیری مکان دریافت خواهید کاهش می یابد, بحث بیش از ایمیل در رای گیری انجام و رای دهندگان باید نگرانی در مورد شلوغ مکان های عمومی مانند نظر سنجی. در ورمونت 45 روز آغاز این جمعه اجازه خواهد داد که هر Vermonter به درخواست یک ایمیل در انتخابات بدون ارائه یک دلیل.

“رای گیری اولیه از جمله هیچ بهانه ای رای گیری غایب از طریق پست فراهم می کند بحرانی دسترسی به صندوق های رای برای رای دهندگان قادر به رای دادن در فرد در پای صندوق های رای در روز انتخابات” آپارتمانهای در بیانیه ای گفت. “رای گیری زود هنگام و یا از طریق پست گرفته بر اهمیت افزایش طول COVID-19 بیماری همه گیر.”

بیشتر: رای گیری در جنوب برلینگتون در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

بیشتر: چگونه ما ورزش رای ما در طول همه گیر? اسکس جانکشن چهره این سوال

وزیر امور خارجه خواهد شد و ارسال به تمام رای دهندگان ثبت شده در ورمونت یک کارت پستال با اطلاعات مورد درخواست رای گیری از جمله پیش پرداخت و قبل از خطاب پاره کردن قطعه ای که رای دهندگان می تواند ارسال و در آن درخواست. آنها همچنین می توانید درخواست آنلاین از طریق تلفن, ایمیل, نوشتن و یا در فرد با خود Town Clerk.

دولت دیده می شود هفت بار تعداد ایمیل در انتخابات درخواست این چرخه انتخابات از این تاریخ تا سال 2018 است.

در ورمونت رای دهندگان لازم نیست به ثبت نام با یک حزب عمده برای شرکت در مقدماتی. برای ایمیل در آراء رای دهندگان دریافت دموکرات جمهوری خواه و مترقی برگه های رای در این پست با پر کردن یکی از آنها را انتخاب کنید و ایمیل برگشت دو نفر دیگر خالی رای گیری به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de