مشتاق به سفر به خارج ورمونت? در اینجا چیزی است که شما می توانید انتظار در کشورهای همسایه

با آخر هفته روز یادبود سریع نزدیک شدن به محدودیت های مسافرتی در محل باقی می ماند در سراسر بسیاری از ایالات متحده با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

وضعیت برگ چند گزینه روشن برای Vermonters گزیدگی توسط اشکال سفر.

اما برای کسانی که کنجکاو در مورد خود را رضایت بخش سودای سفر به خارج خارش در هفته های آینده در اینجا خلاصه ای از دستورالعمل ها در کشورهای همسایه و استان از 20 مه. (اطلاعات جدید اضافه خواهد شد هنگامی که آن را در دسترس می شود.)

همچنین شایان ذکر است که هر کسی عبور به ورمونت به دلایل دیگر از روز ترافیک و یا مجاز کار منوط به اجباری 14 روز در قرنطینه به محض ورود. قرنطینه یعنی مردم نمی توانند خارج رفتن برای پیاده روی دوچرخه سواری یا افزایش و یا فروشگاه مواد غذایی و یا سایر موارد ضروری با توجه به دولت است.

بیشتر: سفر به ورمونت? در اینجا آنچه شما باید بدانید در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

نیوهمپشایر

نیوهمپشایر همچنان به تضعیف خارج از کشور بازدید کنندگان — هر کسی که در سفر و اقامت در گرانیت دولت برای یک دوره طولانی از زمان است که نیاز به قرنطینه به مدت دو هفته.

داخل پارک دولت و اردو و همچنین گلف باز به تنها ساکنان. ساحلی و مناطق تفریحی و باقی می ماند از حد.

محل سکونت عملیات باز تنها به کارگران ضروری. دولت به اطلاع عموم مرحله به مرحله بازگشایی برنامه.

بیشتر: Vermont اجازه خواهد داد که هتل به سر کسب و کار در اواخر ماه مه: در اینجا چیزی است که ما می دانیم.

نیویورک

نیویورک خواسته هتل ها و متل به آنها تلقی شده است ضروری زیرساخت ها است.

سواحل باز خواهد شد با محدودیت های خاصی در 22 مه با توجه به دولت در بخش توسعه اقتصادی است. اسکله و کم خطر فعالیت های تفریحی مانند پارک های رانندگی در تئاتر, تنیس, گلف و غیر موتوری شناور اجاره — مجاز هستند تا زمانی که اجتماعی فاصله و اقدامات بهداشتی در محل هستند.

اسب مسابقه آهنگ های ایالتی و واتکینز گلن بین المللی مسیر مسابقه را مجاز به باز کردن بدون طرفداران ژوئن 1. بلمونت استیکس سنتی گذشته پا اسب مسابقه را تاج سه گانه خواهد بود که برای اولین بار به رقابت در ژوئن 20, دو هفته بعد از اصل برنامه ریزی شده است.

مین

یک وضعیت اضطراری به منظور باقی می ماند در اثر طریق ژوئن 11.

بیابان اردوگاه و ورزشی اردوگاه در مناطق روستایی مین, شهرستان افتتاح شد مارس 18. اردو و پارک های RV باز خواهد شد به مین ساکنان تنها در 22 مه و محل سکونت عملیات را به دنبال خواهد داشت در ژوئن 1.

خارج از کشور مسافران در آینده به مین باید تکمیل 14 روز در قرنطینه به محض ورود. غیر-ساکنان می توانید دسترسی به مسکن اردو و پارک های RV آغاز ژوئن 1 اگر آنها را قرنطینه برای 14 روز.

رژیم صهیونیستی. جانت میلز’ دولت در حال توسعه است دستورالعمل برای گسترده تر بازگشایی — برای ساکنان و بازدید کنندگان در ژوئیه 1.

بیشتر: اطلاعات بیشتر در اینجا در دسترس هستند.

ماساچوست

در ورمونت در مرز جنوبی ماساچوست است که میله میله به شروع فاز اول آن چهار مرحله بازگشایی طرح در مه 25. هر فاز خواهد شد و حداقل سه هفته قبل از پیشرفت به بعد است.

همه مسافران به ماساچوست خواهد بود “خواست به خود قرنطینه برای 14 روز” حداقل تا مرحله 3. کسب و کار و تفریحی سفر نیز دلسرد تا آن زمان.

مسکن خواهد بود محدود به همه اما ضروری کارگران تا فاز 2 که در اوایل ژوئن 15.

کبک

مسافران به دنبال عبور از مرز به کبک باید صبر کنید حداقل تا ژوئن 22, وزارت امنیت داخلی اعلام کرد مارس 19.

که ایستاده منظور وجود دارد برای همه اما غیر ضروری ترافیک در سراسر ایالات متحده آمریکا هم مرز با کانادا و مکزیک که تحت محدودیت از اواسط ماه مارس. مرزی سفر محدود شده است و به مراقبت های بهداشتی کارگران شرکت هواپیمایی خدمه و رانندگان کامیون دومی تلقی بحرانی برای عرضه به فروشگاه های مواد غذایی و محصولات بهداشتی در هر دو جهت.

قبل از همه گیر به طور متوسط از 200 ، 000 نفر با عبور از آمریکا و کانادا مرز هر روز.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گسترش مرز تعطیلی به کانادا و مکزیک تا 22 ژوئن

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>