اردک ثبت نام جناح راست Troy تری به 3 سال $4.35 میلیون تمدید قرارداد

اردک امضا Troy تری به سه فصل $4.35 میلیون تمدید قرارداد پنج شنبه معامله بر مبنای پتانسیل و انتظارات از نتایج گذشته. او نشان داده چشمک می زند از این بازیکن او ممکن است یک روز تبدیل شده اما آمار به طور متوسط است.

تری یک 22 ساله جناح راست کرده و ثبت هشت گل و 20 پاس گل در 81 بازی بیش از قطعات از سه فصل با اردک. او همچنین دارای 23 اهداف و 34 پاس گل در 55 بازی بیش از دو فصل با این سن دیگو مرغان, اردک’ آمریکا هاکی تیم لیگ.

اردک مدیر کل باب موری امیدوار بود تمدید ماموریت با مرغان برای پایان دادن به 2019-20 فصل به طور منظم به علاوه یک پیش بینی عمیق اجرا در کالدر پلی آف جام را تسریع تری را افزایش منادی از چشم انداز به مولد NHL بازیکن.

موری برنامه های خنثی شد که اهل نجومی بود به حالت تعلیق در مارس 12 و در نهایت لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. تری نیز از دست رفته در مرغان’ حذفی اجرا به کنفرانس غرب نهایی فصل گذشته به خاطر پای شکسته.

اردک’ فصل 11 مارس به پایان رسید و آنها گنجانده نشده NHL بازگشت به بازی طرح به پایان رسید و در خارج از لیگ برتر با حضور 24 تیم. اردوگاه های آموزشی از روز دوشنبه شروع و بازی در حال برنامه ریزی برای از سرگیری Aug. 1 در مرکز شهرهای ادمونتون و تورنتو.

تری شد اردک’ پنجم-انتخاب دور در 2015 پیش نویس است. او امضا شده با اردک در مارس 27, 2018, پس از یک حرفه ای ستاره ای در دانشگاه دنور است که شامل مسابقات NCAA در سال 2017 پس از کمک به رهبری تیم ایالات متحده آمریکا به دنیا Junior قهرمانی.

تری همچنین در این بازی های المپیک زمستانی 2018 زمانی که بازیکنان NHL شرکت نمی کنند.

پیدا کردن مرتب کردن بر اساس همان موفقیت در NHL شده است دشوار است برای تری ،

“این فقط یک بازی متفاوت او گفت:” با گوشی از خود در offseason خانه در حومه دنور.

به ثمر رساند و تنها چهار گل با 11 پاس گل در 47 بازی با اردک در 2019-20 او گفت: “من فکر می کنم آن را تقریبا خوب است که من تلاش. من فکر می کنم حتی اگر من در بازی خوب است, اما من گرفتن پرش و چیزهایی که نمی خواهید من راه آن را خوب به رفتن را از طریق آن.”

موری پیام برای تری قبل از فرستادن او به سن دیگو در فوریه. 25 ساده بود: توان قاطعانه تر می شود یک رهبر همیشه تسلیم به هم تیمی های خود را.

در نظر آن را یک درس آموخته است.

تری تا به حال 16 امتیاز از جمله هفت گل در 14 بازی با مرغان.

“من زمان زیادی عکس های بیشتر,” او گفت:. “من مصرف آن را بیشتر به دست من. زمانی که آنها مرا فرستاده است به من صدمه دیده است اما من با افتخار از راه من در پاسخ به پایین وجود دارد. من در کار من وجود دارد. آن بخشی از دردهای در حال رشد, من حدس می زنم. وقتی که من رفتم به سن دیگو, من تا به حال بیشتر از یک نگرش است.”

اردک هنوز هم در نظر گرفته استنلی جام مدعی هنگامی که تری ساخته شده خود را NHL اولین اواخر در 2017-18 فصل است. آنها یک جانباز تحت سلطه تیم در راه به پیروزی متوالی آرام بخش عنوان و تامین یک ششم متوالی حذفی اسکله.

آن را در زمان زمان برای تری به درک که او فقط همراه برای سوار شدن اما که او یک ارزش و عضو مورد اعتماد فهرستی کسی بود که در شمارش به کمک در بازسازی پروژه که یک روز بازگرداندن اردک’ وضعیت به عنوان یک تیم نخبگان در NHL.

“هنگامی که شما کردم Ryan Getzlaf که برای رفتن به یک Hall of Famer و هنگامی که شما همه این بچه ها که بازیکنان باور نکردنی, شاید این فقط یک روانی, چیز, اما طول می کشد زمان به درک که شما یکی از بچه های تیم نیاز به موفقیت” تری گفت. “من شروع به دریافت کنید که در حال حاضر.

“اما در ابتدا آن را سخت به فکر می کنم که شما نیاز به اندازه تمام کسانی که بچه های دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>