Dube غالب شعله های آتش’ اولین مرحله با بهبود طرز فکر

برای اولین بار و شاید آخرین بار — دیلون Dube جشن تولد خود را با لیگ ملی هاکی بگیرید و یاد دهید در Scotiabank Saddledome اسکیت در طول یک روز دیگر از اردوگاه های آموزشی.

شعله کلگری رو به جلو تبدیل شده 22 روز دوشنبه — شاید آن را کوه-مرد ریش یا شاید آن واقع او برنامه ریزی شده در جشن روز خود را از طریق آرام, آرامش بخش, شام با پدر و مادر خود را — اما او قطعا به نظر می رسد بسیار قدیمی تر از کسی که در اوایل 20s.

اما در سن و تجربه Dube است که هنوز هم بسیار بازیکن جوان با تنها 70 به طور منظم فصل بازی NHL زیر کمربند خود را. 45 نفر از کسانی که در 2019-20.

آن چیزی است که شعله های آتش را به خود یادآوری می کنند حتی زمانی که او مسلط اولین اردوگاه آموزشی داد و بیداد — که او یکشنبه شب با به ثمر رساندن دو گل برای تیم قرمز — پس از نگه داشته شدن یخ برای هفته اول شیوه با توجه به شرایط این تیم نمی استادانه درست شده است.

“وجود دارد هیچ سوال او NHL, بازیکن, منظورم این است که بیش از آشکار” بخش گفت. “پس این یک نکته مثبت است. او به آن تعلق دارد در لیگ و من فکر می کنم او اعتماد به نفس بازی در لیگ. بزرگترین چیزی که با او در حال حاضر او را به یاد داشته باشید که همه چیز نیاز به بیرون آمدن از سخت او چگونه کار می کند. وجود دارد که در آن شب او ما سخت ترین کارگر و وجود شب او را انجام دهد خیلی افتضاح از کار در یک forecheck و او به شما اجازه یک defenceman پاپ جن توسط نوسانی کردن آن است. پس آن کسانی که چیزهای کمی در بازی خود را در حال حاضر است که او نیاز به ایجاد ثبات در.”

کسانی که همه چیز کمی بخش ادامه توضیح شامل استفاده از سرعت خود را به رویکرد بازیکنان و ساخت با جن هنگامی که او آن را بدست می آوریم. اخلاق کار خود را. عادات خود را.

و ثبات در خود-مشاهده دانستن او یک بازیکن تهاجمی در NHL.

“من فکر می کنم گاهی اوقات به عنوان یک بازیکن جوان شما تمایل به تسلیم به بازیکنان مسن در اطراف شما” بخش گفت. “و او را با یک زن و شوهر از کهنه بچه. من فکر می کنم خوب برای ما (یکشنبه) شب تماشای او داد و بیداد, او یک تیرانداز اول. زمانی که او می شود یک فرصت برای ایجاد آن نقش و او آنها را به او بسیار متفاوت بازیکن. زمانی که او رانندگی خود را که در راه زمانی که اخلاق کاری است که وجود دارد زمانی که رقابت در سطح وجود دارد زمانی که او را از توجه به جزئیات و عادات او را بسیار موثر تر بازیکن. که هنگامی که شما مهارت های خود را شروع به بیرون آمدن. اینها چیزهایی هستند که ما نیاز به ادامه به فشار با او.”


Calgary Flames دیلون Dube جنگ علیه شان موناهان در طول یک درون بازی تیم ملی در Saddledome در کلگری در روز یکشنبه 19 ژوئیه سال 2020 است. شعله های آتش را در وینیپگ جتز در سال 2020 آف جام استنلی شروع August 1st. Al Charest / Postmedia

Al Charest / Al Charest

Dube قطعا گیری از یک ستاره در لیگ نمایش چشمک می زند که در این فصل قبل از COVID-19 pandemic مجبور NHL مکث — و به خصوص در نیمه دوم بازی با میلان Lucic و درک رایان. او شش گل به ثمر رساند و 10 پاس گل در 45 بازی ها پس از گفت به بسته کیسه های خود برای استاکتون گرما پس از آخرین سقوط اردوگاه آموزش و شروع مبارزات انتخاباتی. به یاد می آورد در ماه نوامبر است و با این باشگاه تا کنون از.

با رایان هنوز هم “نا مناسب به شرکت” در اردوگاه آموزشی روز یکشنبه داد و بیداد دیدم سام بنت در مرکز موقعیت در سه. هر سه بازیکنان ایستاده در راه خود را.

که به نوبه خود ساخته شده آن را آسان تر برای Dube او اشاره کرد در روز دوشنبه و پس از این تیم سریع بعد از ظهر اسکیت.

“من فکر می کنم من linemates به من خیلی کمک کرد فقط در نقطه سمت راست و ساخت آن را آسان تر را مطبوع و برگشت به بازی شکل زمانی که شما linemates در نقطه سمت راست و خواندن هر یک از دیگر و کار با هم,” او گفت:. “من فکر می کنم که من یک مقدار زیادی (یکشنبه).

“این بازی خسته کننده, خوب بود این چیزی بود که ما نیاز داریم.”

وجود دارد برخی از علامت سوال اما اطراف Dube برای تمامیت هفته گذشته به عنوان او و دوستان رابینسون بودند هیچ جا دیده می شود. NHL مقررات, البته, اجازه غیاب او به طور مشخص به عنوان “نا مناسب شرکت کنند.”

صرف نظر از دلیل او از دست رفته در وقت با ارزش با شعله های آتش به آنها skated از چهار ماه از زنگ زدگی و شروع به گرفتن احساس برای جن بازگشت.

مانند بخش علاقه مند به دیدن چگونه خود را مطبوع خواهد نگه دارید تا در یک داد و بیداد فرمت — گم شده و پس از یک هفته از یخ بار — و گفته بود به رسانه ها زیر پنج شنبه صبح اسکیت که شعله های آتش’-دور دوم انتخاب از سال 2016 خواهد رسیدگی به حالات بازی.

Dube در آغوش فشار و رونق است.

“ما تا به حال یک چت قبل از” گفت: Dube از گفتگو با رئیس. “من فکر می کنم من می دانستم که در آینده من می دانستم که من نیاز به آماده برای رفتن. من از دست رفته برخی از چیزهایی که از دست رفته است که در هفته اما ما رفت و بیش از برخی از ویدیو و من به اندازه کافی خوش شانس خط من بود و به من کمک کرد از بسیاری. برای من در حال حاضر آن را گرفتن جزئیات 100 درصد وجود دارد و برخی از درهم و برهم پخش شد که در پایان من از فقط از خسته کردن وجود دارد.

“من احساس می کنم مثل برگشت به 100 درصد خواهد بود وقتی که می آید برای تمیز کردن آن مناطق.”


Calgary Flames دیلون Dube اسکیت جن تا یخ در برابر Juuso Valimaki در طول یک درون بازی تیم ملی در Saddledome در کلگری در روز یکشنبه 19 ژوئیه سال 2020 است. شعله های آتش را در وینیپگ جتز در سال 2020 آف جام استنلی شروع August 1st. Al Charest / Postmedia

Al Charest / Al Charest

یک دلیل خوب است که به دلیل کار خود قرار داده و در زمانی که شعله های آتش راه جداگانه خود را رفت در مارس 12, و یخ بار و داوطلبانه تمرینات او قادر به شرکت در طول فاز 2.

“از تمام گزارش های من این بود که او فقط پرواز و بازی واقعا خوبی در فاز 2” بخش گفت. “من عصبی من فکر کردم اخراج در ابتدای فاز 3 بود و مضر برای او. اما من فکر می کنم او ساخته شده یک بیانیه (یکشنبه) شب آینده.

“من فکر می کنم احتمالا شکل او خود را به از طریق فاز 2 و از طریق بخش اولیه از این بیماری همه گیر احتمالا ایستاد واقعی به خوبی توسط او به او بود به عنوان خوب به عنوان او شب گذشته بود.”

OK, OK, ما آن را دریافت کنید — اینها فقط intrasquad scrimmages. چیزی که واقعی شروع نمی کند برای یک هفته به عنوان شعله های آتش دنده تا برای نمایشگاه خود را در برابر Edmonton Oilers در جولای 28 و بهترین آنها از پنج بازی در سری برابر Winnipeg Jets. سپس شاید پس از فصل.

این یک چیز را به ایستادگی کردن در یک مرحله — کاملا متفاوت سناریو برای ایستادگی در هاکی بالاترین مرحله با کمترین ریسک.

اما اخراج او گفت: خوب بود برای پوشش سر خود را در اطراف همه چیز او را در حال حاضر انجام شده در این فصل و که در آن او می خواهد برای رفتن.

“من فکر می کنم برای من رفتن به پلی آف را همان سال اما این در حالی است خاموش و شما باید مقدار زیادی از زمان به تأمل و فکر می کنم در مورد آن” Dube گفت. “این تقریبا مانند سال جدید تا بدن شما بهبود است و شما احساس خوبی در مورد خودتان دوباره … این یک چیز بزرگ را که بار خاموش و قادر به منعکس کننده بر روی آن و با بهبود طرز فکر.”

[email protected]
www.twitter.com/KDotAnderson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net