هواپیماهای بدون سرنشین پرواز بیش از مگان و هری Coldwater دره خانه را به پلیس گزارش

لس آنجلس متعدد هواپیماهای بدون سرنشین را به پرواز بیش از Coldwater دره خانه شاهزاده هری و همسرش مگان, the Duchess of Sussex, در حال زندگی در ظاهرا به گرفتن عکس از آنها و خود را پسر مورچه باعث آنها را به گزارش حریم خصوصی تهاجم به پلیس گزارش شد پنج شنبه.

حداقل پنج هواپیماهای بدون سرنشین-حوادث مرتبط در صفحه اصلی گزارش شده به اداره پلیس لس آنجلس در این ماه از سایت ” دیلی بیست گزارش داد اما افسر مایک لوپز از اداره پلیس لس آنجلس رسانه روابط بخش ابراز شک و تردید در مورد این مقاله را با دقت.

مرتبط با: Meghan و هری زنده فقط تا تپه از استودیو سیتی در خانه متعلق به Tyler Perry

  • در این پنج شنبه, مارس 5 سال 2020 عکس فایل بریتانیا پرنس هری, و Meghan دوک و دوشس ساسکس می رسند سالانه تلاش صندوق جوایز در لندن است. (AP Photo/کرستی Wigglesworth فایل)

  • در این جمعه 8 مه 2019 عکس فایل بریتانیا پرنس هری و مگان, Duchess of Sussex, در طول یک مخاطب با خود نوزاد پسر در سنت جورج هال در قلعه ویندزور Windsor جنوب انگلستان است. (Dominic Lipinski/استخر از طریق AP فایل)

  • در این روز شنبه, ژان. 7, 2020, فایل, عکس, بریتانیا پرنس هری و مگان, Duchess of Sussex ترک پس از بازدید از کانادا خانه در لندن است. (AP Photo/فرانک Augstein فایل)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • در این جمعه, اکتبر. 19, 2018 فایل عکس های بریتانیا پرنس هری و مگان, Duchess of Sussex ملاقات با یک گشت و گذار محلی گروه جامعه شناخته شده به عنوان OneWave بالا بردن آگاهی برای سلامت روان و تندرستی در راه سرگرم کننده و جذاب در Bondi ساحل در سیدنی استرالیا است. (Dominic Lipinski/استخر از طریق AP)

  • در این پنج شنبه, مارس 19 2018 فایل, عکس, بریتانیا پرنس هری, و Meghan Markle سوار در صدر حمل و نقل پس از مراسم عروسی در سنت جورج نمازخانه در قلعه ویندسور در ویندسور انگلستان است. (هارون مرحله تشکیل هلیوم وقتی/استخر عکس از طریق AP فایل)

  • در این شنبه 7 مارس سال 2020 عکس فایل بریتانیا پرنس هری و مگان, Duchess of Sussex می رسند در رویال آلبرت هال در لندن است. (سیمون داوسون/استخر از طریق AP فایل)

این پلها توسط هواپیماهای بدون سرنشین احتمالا توسط paparazzi به دنبال عکس خانواده گزارش شده در مارس 9, 19, 20, 21 و جمعه با توجه به Daily Beast.

“آنها این هواپیماهای بدون سرنشین در آینده در آنها حدس می زنم که آنها هستند که توسط عکاسان اما آنها فقط نمی تواند فرض کنیم که. Meghan دریافت نژادپرستانه و تهدید به مرگ در زمان عروسی خود را پس از ترور تهدید بسیار واقعی برای آنها” یکی از دوستان این زوج گفت: روزانه وحش.

لس آنجلس تایمز و دیگر رسانه ها گزارش داده اند که هری و مگان در حال زندگی در یک عمارت متعلق به پرکاری نویسنده/تهیه کننده/بازیگر Tyler Perry در بورلی ریج شهرکهای جامعه دردار در Coldwater دره منطقه شمال بورلی هیلز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de