رویای داشتن یک خانه تاریخی در ورمونت? یک 1796 اسکاتلندی خانه رعیتی آماده است تا ذخیره شود

آیا شما شده است به رویای زندگی در یک مزرعه و حوالی ان در بارنت در یک خانه ساخته شده در 1700s? هزاران نفر از مردم دیگر بیش از حد از Kitchel تپه مزرعه خانه به اشتراک گذاشته شده در این هفته به محبوب Instagram account ارزان خانه های قدیمی که نوشته های ارزان قیمت خانه های قدیمی در سراسر کشور به دنبال صاحبان جدید.

این Kitchel مزرعه خانه ساخته شده بود در سال 1796 و اضافه شد به ثبت ملی اماکن تاریخی در سال 1992. خانه رعیتی ساخته شده توسط مهاجر اسکاتلندی ویلیام Gilkerson برای عروس Agnes سامر و ساخته شده است از محلی استخراج سنگ.

خانه ای که ساخته شده است در کیپ Cod سبک نشان دهنده اسکاتلندی میراث از آن اولین ساکنان و یکی از تنها چهار سبک اسکاتلندی خانه در این منطقه است. در میان آنها این است که بهترین حفظ شود.

خانه رعیتی نشسته در اموال بزرگتر از Gilkerson مزرعه و حوالی ان 60 هکتار مزرعه در نزدیکی رودخانه کنتیکت است.

خانه برای فروش برای $449,000 در 19.7 هکتار ملک. آن را دارای پنج اتاق خواب و دستشویی و حمام. املاک و مستغلات مثال با شروع ملک همکاران می گوید که در خانه است “در انتظار بلند پروازانه صاحب خانه که می خواهد برای بازگرداندن آن به حالت اصلی خود قد و قامت.”

تماس با رایلی مدیره در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>