مرکز شهر برلینگتون نقاشی دیواری به پوشش داده شده و یا حذف شده در ماه اوت پس از سالها واکنش شدید عمومی

بحث نقاشی دیواری در برلینگتون کلیسای خیابان بازار تنها چند ماه در مرکز شهر پس از شورای شهر رای دادند دوشنبه به حذف نقاشی توسط اوت.

“هر کسی دوست دارد یک رژه” تکمیل شده در سال 2012 موجب انتقاد از برخی از اعضای عمومی برای عدم انعکاس این شهر تنوع. آن تصویر از چهره های آشنا از جمله ورمونت سناتور برنی ساندرز و پاتریک لیهی بود تخریب چندین بار.

شورای شهر رای به حذف نقاشی دیواری قبل از اوت سال 2022 “با توجه به ادامه صدمه دیده است که نقاشی دیواری باعث شده است اعضای جامعه.”

بیشتر: Burlington دیواری خرابکاری: مردی که تصاویر ارسال شده از آسیب اتهامات عنوان شده علیه

“حتی اگر ما مشغول شورای, حتی اگر آن واقعا در اواخر شب من ادعا آن است که همیشه زمان مناسب برای انجام کار درست” گفت: عضو شورا برایان کاج P-بخش 3 یکی از حامیان مالی در این قطعنامه است. “و من امیدوارم که ما هم پیوستن امشب به تصویب این قطعنامه است.”

غلط?

عضو شورای Zoraya هایتاور P-بخش 1 گفت: پاسخ به این نقاشی دیواری به نظر می رسید تا حدودی گمراه کننده. هایتاور اول زن از رنگ انتخاب شده به شورا توضیح داده شده پست نفرت او دریافت کارگردانی نسبت به مسابقه. او نیز در نظر گرفته آن را مشکل ساز است که تنها نژاد موضوع آورده شده به او توسط مردم سفید به نظر می رسید به حول نقاشی دیواری.

“اگر من گرفتن سیل ایمیل از سفید مردمی همچنین صحبت کردن در مورد deaggregated داده و پرداخت شکاف و آموزش پلیس,” او گفت: “واقعا سخت سیستمیک مسائل من نمی تواند به نگرانی در مورد این که من هستم.”

هایتاور گفت که او تقریبا رفت و در برابر این قطعنامه اما پیوست 10 دیگر نمایندگان در رای دادن بله. عضو شورای جوآن شانون, D-South District, بازیگران تنها مخالف رای دادن.

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>