آیا به خود جلب کرد بی باک به پادشاهان میلیارد و 77 میلیون مشکل ؟

یک بازیکن بود که هنگامی که مسلما بیشترین نقد شدنی در بانک بنای پادشاهان’ شکوه سال در حال حاضر می تواند حداقل عنصر خاص خود را بازسازی.

Defenseman به خود جلب کرد بی باک – او از دو استنلی فنجان و دو مدال طلای المپیک – دیده است مشخص شده کاهش بیش از دو فصل گذشته در تعدادی از آماری دسته بندی های سنتی و پیشرفته.

که ممکن است به خصوص نگران با توجه به اینکه بی باک هشت سال $88 میلیون قرارداد باعث می شود او دومین-پرداخت defenseman در تاریخ NHL. او حساب خواهد شد برای $77 میلیون برابر حقوق و دستمزد کلاه بیش از هفت فصل به عنوان پادشاهان ادغام خود را به شدت تبلیغ و چشم انداز آینده بالا پیش نویس انتخاب را در سازمان خود.

بی باک, 30 برنده نوریس به عنوان جایزه لیگ برتر defenseman در سال 2016 و او یک فینالیست در سال 2015 و 2018. در یک بازیکن نظرسنجی در این فصل بی باک هنوز هم قرار داده شده چهارم در رای برای لیگ برتر defenseman.

“معمولا من دو یا سه صفحه است اما من حتی سه سال به طوری که یکی از من می خواهید که تنها (دسته) من مراقبت می شود در همه,” بی باک گفت: در فروردین تلفنی.

اما در روز پنج شنبه پادشاهان خود را اعلام کرد جوایز سالانه رای گیری توسط رسانه های محلی و بی باک بود و نه حتی نام defenseman در پادشاهان جایزه که رفت به مت روی در یک تیم است که تلاش کرده است دو فصل در یک ردیف.

بی باک به دست آورده بود که با افتخار در 10 گذشته 11 فصل است. ویلی Mitchell برنده این جایزه در سال 2012 زمانی که او با زوج بی باک. بی باک, برنده جایزه دو بار به عنوان بسیاری از بار به عنوان هر نوع دیگر پادشاهان defenseman. زمان مدیر کل Rob Blake رتبه دوم داشتن برنده جایزه پنج بار.

برای بی باک بخشی او گفت: در همان تماس بگیرید که روی یک سورپرایز شیرین و لذت بخش به او. در حالی که روی به حال شهرت به عنوان یک ثابت در عمق بازیکن بی باک گفت: Roy مدیریت به علاوه بازیکن در فهرست پادشاهان سرند با minuses و چشمک می زند از تهاجمی توانایی بیش از هر معقول و منطقی انتظارات.

“او واقعا مرا تحت تاثیر قرار داد. او یک مرد بزرگ و یک کارگر سخت. او می شود یک مرد است که ما می خواهید به نگه داشتن در اطراف در سازمان ما برای یک مدت زمان طولانی است.” بی باک گفت.

بی باک همچنین گفت که “اجرای و تفنگ” طبیعت از بازی امروز مناسب نیست او را به عنوان به خوبی به عنوان دقیق تر بازی ساخت که بیشتر رایج پیش از آن در بی باک حرفه ای. در عین حال او هنوز هم احترام به همسالان خود و حتی به عنوان او تا به حال برای انطباق با سبک نگارش و با وجود دیدن شماره خود را رها کردن.

بی باک, led NHL در نقطه دفاعی سهام در سال 2016 2017 و 2018 با مجموع بالاتر از 7 در هر فصل. اما او 2.9 فصل گذشته نشان داده شده است یک حرفه ای-بدترین شکل و 3.3 در این فصل بسته قبلی خود پایین از کوتاه 2013 فصل.

فصل گذشته خود را Corsi و فنویک درصد برای هر دو زیر 50 برای اولین بار در زندگی حرفه ای او و منفی-34 plus-minus رتبه شغلی بدترین.

هر چند او مدت طولانی است که شناخته شده به عنوان دو راه defenseman به جای جرم-اولین rearguard, بی باک به ثمر رساند و تولید نیز آغشته به خصوص در حتی قدرت است. در 2018, بی باک به ثمر رساند حرفه ای-بهترین 39 امتیاز در حتی قدرت است اما بریده فقط 40 امتیاز (از جمله صرف سه گل) پنج در و پنج در مجموع بیش از دو فصل گذشته.

که کاهش است و موجب بحث در میان تحلیلگران به خصوص کسانی که با تمرکز بر آمار پیشرفته. اندرو برکشایر گذراند دفاع از بی باک در Sportsnet بود که توسط غرب از بی باک به قلم دو تحلیلگران از جمله سابق تورنتو Marlies دستیار مربی جک هان.

برکشایر نگاه بی باک تعداد بیش از گذشته پنج فصل است. او استدلال کرد که با وجود برخی از آماری پسرفت و برخی از اساسی کاهش خود را به ثمر رساند و گذار بازی بی باک باقی مانده نخبگان defenseman. بهترین کیفیت شده اند و قابلیت اطمینان است که با او منتقل جن و توانایی های بی نظیر برای شکستن خارج از منطقه دفاعی که هر دو باقی مانده در سطح نخبگان و حتی در دو فصل گذشته برکشایر نوشت.

بی باک بوده و بسیار با دوام در زندگی حرفه ای خود گم شده و فقط در 19 بازی پس از اولین بازی خود را در سال 2008. او شده است به صورت ثابت در نزدیکی بالای زمان بر روی یخ آنلاین. او بازی های برگزار شده است دشوار دقیقه با سختی matchups مقدار زیادی از دفاعی-منطقه شروع می شود (او در دو فصل گذشته اش را دیده اند بالاترین درصد از d-منطقه faceoffs) و مجموعه ای از دفاع شرکای — او تا به حال 10 متفاوت از آنهایی که در این فصل به تنهایی با تقریبا هر پادشاهان defenseman.

اما تحلیلگر JFresh استدلال کرد که بی باک تبدیل به بدترین بازیکن در لیگ با این سطح از مسئولیت و مقدار دقیقه است.

نقد او اشاره می کند که در حالی که بی باک می کند بازی در برابر رقابت بالا – تنها در اتاوا توماس Chabot به حجم کار سنگین تر در برابر شدیدتر مخالفان – حتی تنظیم شماره برای عواملی مانند رقابت و دفاعی مسئولیت بی باک نمی باید قوی مبارزات انتخاباتی در هر دو طرف از جن در طول این فصل است. پنج-در-پنج جرم قرار داده شده در ردیف پایین از لیگ. دفاعی کاستی های خود را به نظر می رسد سخت به پین در دفاع از خود همکاران و یا پادشاهان’ سیستم به عنوان آنها بالاتر از حد متوسط در حتی قدرت دفاعی فصل را به پایان.

هان در زمان نگاهی به بازی, فیلم, بررسی بی باک را با یادداشت ها که پیشنهاد کرد که در حالی که بی باک تکنیک و مهارت و استعداد باقی می ماند فوق العاده قوی تلاش ممکن است همیشه وجود داشته باشد از بی باک. عدم ضرورت عدم وجود شدت تمایل به کار به باز کردن و تمایل به نیروی نمایشنامه به جای اسکیت به موقعیت بودند همه در هان اظهارات. بنابراین بیش از حد شد و چشمک می زند از عالی آگاهی در هر دو طرف از جن و صدا عبور به ایجاد جرم در بازی قدرت و برخی از جامد فیزیکی بازی.

تمام تجزیه و تحلیل, اما, پیشنهاد بی باک می تواند کرایه بهتر است در یک وضعیت که بیشتر و رقابتی که در آن او بهتر پشتیبانی می کند.

به طوری که واقعی به خود جلب کرد بی باک? برای پادشاهان است که یک $77 میلیون سوال و پاسخ به آن می تواند شناور یا اژدر خود را بازسازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>