داجرز rookie گاوین لوکس ماندن مشغول در مسابقات بازی های ویدئویی در حالی که انتظار برای بازگشت به میدان

تا آنجا که گاوین لوکس با بهره گیری از وقت خود را در بازی های ویدئویی در MLB The Show مسابقات او را آماده برای بازگشت به چیزی واقعی است حتی اگر این بدان معناست که بازی در خالی استادیوم ها در گرمای سوزان در آریزونا و قرنطینه در زمانی که دور از در ballpark.

“در این مرحله” داجرز rookie گفت: “شما باید انجام آنچه شما باید انجام دهید, بنابراین من نمی خواهد در مورد آن شکایت.”

لوکس که تا به حال در 100 درجه حرارت به عنوان یک نوجوان در آریزونا Rookie لیگ بود با اشاره به چشم انداز بازی را از طریق گرما, اما او همچنین گفت که او نمی خواهد ذهن قرنطینه.

“من نمی باید هر گونه کودکان و نوجوانان و یا همسر و خواهم بود دور از خانواده من به هر حال برای من این یک معامله بزرگ” لوکس گفت. “من قطعا آن را انجام دهد.”

لوکس اما اذعان کرد که آن را نمی ممکن است بسیار آسان برای بازیکنان مسن تر.

“من به طور کامل درک اگر شما نمی خواهید برای انجام این کار و دور از بچه ها و همسر احتمالا چهار یا پنج ماه” او گفت:. “هر دو راه من را درک کنید. شما واقعا نمی تواند استدلال می کنند.”

آریزونا طرح که در لیگ اصلی بیس بال می خواهد ظهور از COVID-19 shutdown با داشتن تمام 30 تیم در آریزونا در حالی که اساسا quarantining بازیکنان یکی از ایده هایی که مطرح شده است.

لوکس گفت که او شنیده ام هیچ “اطلاعات محرمانه” در مورد آنچه در حالات دیگر به احتمال زیاد به این ورزش رفتن در این فصل است. او شده است در صفحه اصلی در ویسکانسین شنیدن همان شایعات به عنوان طرفداران در حالی که تلاش برای فشار تمرینات خود را در اطراف زمستان برف.

او گفت که او خرج می کند و حدود دو ساعت در روز کار کردن یا با دمبل او در خانه و یا با استفاده از یک دوست خالی ورزشگاه حدود 40 دقیقه دور. لوکس گفت: دوست خود را به او می دهد کلید و او را به جای خودش.

همانطور که برای بازی بیس بال, تمرینات, آب و هوا نیست همکاری زیادی برای او به خارج, اما زمانی که او می تواند او بازدید در این زمینه در مدرسه خود را بالا.

لوکس گفت: هنگامی که بازیکنان دریافت چراغ سبز برای شروع رسمی تمرینات آماده سازی برای یک فصل آن را نمی خواهد به او.

“در این مرحله من 15-20 در خفاش و من آماده رفتن به,” او گفت: اذعان که کوزه احتمالا نیاز به زمان بیشتری است.

در حالی که او در انتظار لوکس تا به حال این فرصت را به ساخت خود با نام تجاری و ارتباط برقرار کردن با طرفداران خود را از طریق کانال یوتیوب در علاوه بر این به بازی بازی های ویدئویی مسابقات با یک نماینده از هر تیم MLB.

“من می خواهم به بازی بازی های ویدئویی در شب به هر حال, بنابراین آن را نمی خواهد واقعا تغییر در زندگی روزمره” لوکس گفت. “این در واقع کار می کرد خیلی خوب است.”

لوکس به دست آورد نه از اول 12 بازی با هشت بازی های بیشتر برنامه ریزی شده برای روز دوشنبه و شب سه شنبه. بالای هشت بازیکن پیشرفت خواهد کرد و به پلی آف.

لوکس گفت: او بیشتر تحت تاثیر قرار با Toronto Blue Jays shortstop بو ❄ (9-3) تگزاس رنجرز outfielder جوی گالو (11-1) و Tampa Bay Rays پارچ بلیک اسنل (13-3).

“بو دودی من” لوکس گفت. “من نمی دانم او این بود که خوب در نشان می دهد. و جوی و بلیک در حال بدیهی است که واقعا خوب بیش از حد. من فکر می کنم آن را برای رفتن به سرگرم کننده بین ما چهار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>