داجرز جعل عنوان coronavirus شیوع بیماری تهدید MLB فصل

یک هفته را به برنامه خود را MLB را با تاخیر و به صورت مختصر فصل است که در حال حاضر در معرض تهدید و حتی بیشتر.

شش تیم خواهد بود بیکار جمعه و برخی از longe – پس از شیوع مثبت coronavirus آزمون میان Miami Marlins فیلادلفیا فیلیز و سنت لوئیس کاردینالز مجبور به تعویق افتادن یا لغو 15 بازی و شمارش.

داجرز جعلی اند در نیمه راه از طریق یک nine-بازی سفر جاده ای و مدیر دیو رابرتز را به چالش کشیده است تیم خود را:

شود بهتر است.

“من فقط به حال یک گفتگو با جاستین (Turner, داجرز’ بازیکن نماینده اتحادیه) کمی قبل از این تماس و فقط نوع شناور این ایده که همه ما بچه ها باید باید با پوشیدن ماسک در ستاره شرق هنگامی که آنها در حال بازی نیست” رابرتز گفت. “اساسا باید که ماسک که چیزی رفتن بر روی گردن خود را به عنوان بخشی از تجهیزات خود را پس از آن دسترسی آسان برای قرار دادن در زمانی که شما در زمین بازی تلاش برای نگه داشتن اعداد در ستاره شرق. بنابراین ما قطعا در مورد آن صحبت.

“ما سخت کار می کرد برای رسیدن به این نقطه است. به طوری … ما فقط باید به انجام همه چیز ما می توانیم برای به حداقل رساندن گسترش یافته است.”

وجود دارد به گزارش روز شنبه بعد از ظهر که MLB کمیسر راب مانفرد را مطرح کرده و این امکان را به بازیکنان اتحادیه رئیس تونی کلارک از لغو و یا توقف فصل اگر بازیکنان پیروی نمی سلامت و پروتکل های ایمنی بیشتر از نزدیک. Marlins’ شیوع می تواند به بازیکنان در بازدید از نوار هتل در جاده ها و بازیکنان در سراسر لیگ دیده می شود می تواند بالا fiving, تف کردن و تجمع در ستاره شرق در طول بازی – همه ممنوع رفتارهای ظاهرا همه با ماسک غالبا نه در شواهد.

رابرتز و Astros مدیر گرد و خاکی بیکر منظم شد پس از تیم خود را به سمت چپ ستاره شرق و جمع در این زمینه طی یک حادثه روز سه شنبه در هوستون.

“مارلین وضعیت چیزی است که من فکر نمی کنم هر کسی برای امید یا انتظار می رود. این خوب است برای هر کسی” رابرتز گفت. “سنت لوئیس چیزی که من فکر می کنم چیزی است که شما آماده برای چیزهایی اتفاق می افتد. هیچ کس ایمنی بدن به این ویروس است. به همین دلیل ما باید 60 بچه ها به طور بالقوه به جلو از (در بازیکن استخر). ما باید تاکسی ،

“اما من فکر می کنم که هر کس نیاز به مسئولیت برای اقدامات خود را. من واقعا انجام دهد. شما در حال صحبت کردن در مورد که در زیر میکروسکوپ با CDC آمریکا جمعیت و چگونه ما در حال انجام همه چیز است و ما باید پاسخگو باشد. این که آیا آن بچه ها در نیمکت در ‘قلم دور از میدان همه این مسائل مهم است. ما آمده ایم تا کنون برای رسیدن به این نقطه و آن را تعطیل شود چرا که از مردم غیر مسئولانه بودن قطعا غیر قابل قبول است.”

رابرتز اذعان کمیساریای تهدید به توقف و یا لغو این فصل اما گفت او خوشبین است چیزهایی را ادامه دهید.

“شما شنیدن کمیسر قرار دادن هر کس در اطلاع” او گفت:. “بدیهی است که کمیسر دفتر اتحادیه بازیکنان همه با انگیزه به رفتن نگه دارید – طرفداران به عنوان به خوبی. اما مردم ایمنی و سلامت است مهم ترین چیز است. و آن را فقط صحبت می کند به ما به انجام آنچه که ما می توانید انجام دهید برای به حداقل رساندن آنجا که ما می توانیم. امیدوارم آن را دریافت نمی کند که هر چند.”

MLB متهم کرده است هر تیم با تعیین “coronavirus پروتکل پذیرش افسر” خواهد کرد که نگه داشتن بازیکنان و کارکنان در خط. داجرز داده اند کسانی که وظایف به Ron Porterfield این تیم مدیر از بازیکن سلامت.

Marlins’ وضعیت و عواقب آن را بدیهی است که یک نخست موضوع در میان داجرز بازیکنان. اما مسکن آدم Kolarek گفت: اجماع احساس “یک ضرب المثل قدیمی … کنترل آنچه که شما می توانید کنترل و این واضح است که راه برون رفت از دست ما است.”

“من فکر می کنم آن را سخت در کشور به عنوان یک کل در چند ماه گذشته – عدم اطمینان. منظورم این است که هر کس می خواهد به دانستن برنامه خود را و ما لذت بردن از برنامه ریزی ما روال روزانه, هفتگی ما روال” Kolarek گفت.

“تا آنجا که به بحث ما بود به من گفت: کمی که قبلا شما از شنیدن چیزهایی که شما هضم آن را به بهترین شما می توانید. اما من فقط انجام کار. وجود دارد 10 بچه ها کار کردن. وجود بچه در قفس در حال حاضر آماده برای امشب. که همه ما می توانید انجام دهید. … من فکر می کنم که همه ما واقعا می توانید در مورد فکر می کنم. این مایه تاسف است که هر کس در برخورد با این در سراسر جهان است. اما ما به عنوان یک تیم ما در مورد آن صحبت کردیم. ما بدیهی است که امید برای بهترین. اما همانطور که ما رفته ایم به این رشته هر روز آن را فقط full steam ahead.”

KERSHAW یکشنبه

Left-hander کلیتون Kershaw بیرون آمد از او اغل گاو یا حشم جلسه روز شنبه به خوبی احساس و خواهد آمد مجروح لیست برای شروع سری آخر یکشنبه در آریزونا.

Kershaw قرار داده شد در ایل به شروع فصل زمانی که او مجروح پشت خود را در طول تمرین. با وجود سابقه ای از پشت مسائل Kershaw به نام آسیب نیست “فوق العاده جدی” و پرتاب قبل از بازی فقط یک زن و شوهر روز بعد.

با Kershaw خورده به چرخش یکشنبه, واکر Buehler, Dustin مارس و در راس نورسته را هر پنج روز استراحت قبل از بعدی خود را شروع می شود با سه بازی از سری بازی های در سن دیگو آغاز و تا روز دوشنبه.

همچنین

مسکن جاش Sborz شد optioned است خاموش فعال فهرستی جمعه برای روشن شدن یک نقطه right-hander تونی Gonsolin که آغاز شده و در برابر دایاموند. Sborz رفت و به Camelback تگزاس که در آن او را از کار کردن به جای پیوستن به تاکسی تیم ملی. Left-hander Victor Gonzalez فعال شد از تاکسی تیم ملی پنج شنبه می روم یک جای خالی است. رابرتز گفت: right-hander Mitchell سفید است یک نامزد برای پیوستن به این تیم در سن دیگو به عنوان سومین عضو از تاکسی تیم ملی, همراه با Rocky گیل و ژاک McKinstry.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>