فاصله مجموعه ای از قوانین برای فعالیت های خارج از منزل

اجتماعی سوريه موفق شده است در تراز وسط قرار دارد COVID-19 بیماری منحنی در شهرستان سانتا باربارا, اما این هیچ وقت برای استراحت مقامات هشدار می دهند. اگر مناطق تفریحی آنقدر به سر می برند که افراد بدون علامت می تواند انتقال بسیار مسری coronavirus دسترسی بسته خواهد شد. اما به بیشتر از رسانه های سنتی به فضای که در آن مردم جمع آوری با هم مانند کلیساها گلف باغ گیاه شناسی و ضروری کسب و کار, شهرستان, بهداشت عمومی افسر دکتر هنینگ Ansorg صادر کرده است یک اقامت خوب در صفحه اصلی به منظور روشن شدن نحوه امن در خارج از منزل و در داخل خانه.

شش پا فاصله هنوز هم باید حفظ شود بین مردم زندگی نمی کنند در همان خانواده است. توانایی بشویید و یا از ضد عفونی کردن دست ها باید وجود داشته باشد و با لمس سطوح باید به طور منظم تمیز. سیستم های پرداخت که جلوگیری از تماس بین خریدار و فروشنده باید اضافه شود در صورت امکان و یا تمام ادوات مورد استفاده برای پرداخت باید تمیز شود بعد از هر بار استفاده. در کسب و کار, نشانه باید دولت قوانین ایمنی در مورد فاصله نیست در آینده اگر بیمار اجتناب از تماس فیزیکی و امن عطسه و سرفه به یک بافت یا آرنج.

در بهار آخر هفته سانتا باربارا باغ گیاهی می تواند به عنوان میزبان 250 بازدید کنندگان بر اساس آن, اما این بسته یک هفته پس از فرماندار سفارش به دلیل عدم امکان اجتماعی فاصله گفت: مدیر استیو Windhager. این باغ پس از آن تا به حال به محصور محیط شمشیربازی زمانی که همسایگان و کوهنورد وارد برخی از نزدیک شدن به باغبان که می ترسید که می تواند به انتقال عفونت و آسیب های اعضای خانواده در خانه.

“ما در حال کار بر روی یک روش برای بازگشایی,” Windhager گفت: “که اجازه می دهد تا اجتماعی فاصله برای دسترسی به باغ اما هنوز هم نگه می دارد و بازدید کنندگان و کارکنان امن است.” آن می تواند چند هفته طول بکشد که برای دریافت نورد, او گفت:.

بسیاری از سانتا باربارا کلیساها در حال برگزاری خدمات از طریق ویدئو, اگر چه چند در اطراف کالیفرنیای جنوبی تصمیم گرفتند برای یک درایو در وزارت. در ماموریت شهرستان کلیسا در مسا جیک بارکر سرب کشیش ترجیح داده به نگه داشتن خدمات در زوم. “کالیفرنیا است که فوق العاده سخت کوش,” او گفت: “و ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال عاقلانه و نه تشویق رفتار ما نباید.” او دارای دو شنبه جلسات در ساعت 10 صبح و 6 بعد از ظهر و در اواسط هفته بحث و گفتگو قرار گرفتند. “ما در حال استفاده از هر ابزار ما می توانیم” او گفت:.

اقامت خوبی در خانه سفارش مشخص می کند که اگر درایو در خدمات برگزار شد هر کس باید باقی می ماند در وسیله نقلیه خود را اقامت شش فوت از هم جدا نمی انتقال اقلام بین اتومبیل و هیچ امکانات سرویس بهداشتی ساخته شده ممکن است در دسترس است. قوانین مشخص شده برای گلف و همچنین: یک نفر در یک سبد مجاز است چهار گلف بازان ممکن است تشکیل یک گروه و باید با آنها با گروه گروه باید اقامت 30 فوت از هم جدا فنجان معکوس شود برای جلوگیری از دست زدن به توپ و واشر و هیچ غذایی به جز تحویل مواد غذایی مجاز به خدمت گرفته شود. نرم افزار مغازه ها و قرار دادن سبزی نیز باید بسته باقی می ماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>