دیزنی لند رز می افزاید: رنگ به پارک ها و باغ خانه بیش از حد

این هیچ راز که در دیزنی لند است برخی از زیبا ترین محوطه اطراف, اما آیا می دانید این خود افزایش یافت ؟

هنگامی که به پارک باز می شود تا دوباره شما می توانید سر به میدان شهر در نیواورلئان مربع مساحت در نزدیکی لبه رودخانه ها از امریکا به آنها مراجعه کنید. کسانی که مس-به-شکوفه های صورتی در بوته گل رز در واقع یک نوع خاص ویژه انتخاب شده در سال 2002 برای تبدیل شدن به خود نمونه ایجاد شده است. از آن پس آنها نیز در دسترس عموم و زینت باغ رز دوستداران و طرفداران دیزنی به طور یکسان.

Annika تعقیب دیزنی لند معاون ارشد رئیس جمهور, نسل سوم, باغ عاشق که پدربزرگ بود یک طراح چشم انداز از سوئد. او خریداری یک دیزنی لند رز بوش در سال 2003 طولانی نیست پس از آنها برای اولین بار در دسترس قرار گرفت اما تصمیم گرفت تا آن را به او بدهد مادر به گیاه در ارواین باغ.

“به نظر می رسید مانند یک راه فوق العاده برای ادغام احساسات من برای دیزنی و باغبانی” چیس گفت.

 • چراغ کنگره گنبد درخشش به عنوان قانونگذاران کار را در شب جمعه, اوت. 31, 2018 در ساکرامنتو, کالیفرنیا.(AP Photo/غنی Pedroncelli)

 • سوار منتظر اتوبوس در خط قرمز مترو ایستگاه در شمال هالیوود, CA پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است. Coronavirus بسته شده است, رستوران ها, فروشگاه های تئاتر و بسیاری از مسافران در حال حاضر کار از خانه. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • تنها نقاب حامی در Groundworks کافی شاپ در نزدیکی خط قرمز مترو ایستگاه در شمال هالیوود, CA پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است. Coronavirus بسته شده است, رستوران ها, فروشگاه های تئاتر و بسیاری از مسافران در حال حاضر کار از خانه. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • هالیوود بلوار پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است. Coronavirus بسته شده است, رستوران ها, فروشگاه های تئاتر و بسیاری از مسافران در حال حاضر کار از خانه. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • تنها فرد همراه هالیوود بلوار پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است. Coronavirus بسته شده است, رستوران ها, فروشگاه های تئاتر و بسیاری از مسافران در حال حاضر کار از خانه. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

در 2012, Disney parks blog گفت: داستان رز مبدا به گزارش کارن هجز از دیزنی لند توچال باغبانی تیم انجام جستجو ،

“من بازدید رز محاکمه صحرایی به دنبال در صدها اگر نه هزاران نفر از floribunda گل رز, که من پیدا کردم این نوع از گل رز به چشم انداز بسیار عالی برای استفاده از” هجز گفت: این وبلاگ. “این مهم است که گل رنگ منحصر به فرد بود و درختچه خود را از بیماری و مقاوم در برابر سهام پدر و مادر.”

در جکسون و پرکینز, Inc., بزرگترین افزایش رشد و تامین کننده مستقر در کارولینای جنوبی او در بر داشت که او چه می خواست.

“بزرگ خوشه گل با گلبرگ اعم از زردآلو و پرتقال به صورتی به نظر می رسید به یک انتخاب ایده آل,” هجز گفت:, و اضافه کرد که این گل تا به حال ظریف و ادویه و عطر. “این خاص افزایش یافت تا به حال بی عیب و نقص و نسب و آزمون زمان ایستاده.”

وس Harvell Jackson & پرکینز رز متخصص گفت که دیزنی می خواستم یک گل رز را که شکوفه در طول فصل و می تواند گرما را.

“امواج رنگ این گل رز منحصر به فرد” Harvell گفت. “این شروع می شود مس و سپس نوبت زردآلو و محو به صورتی است.”

دیزنی لند رز شده است فروشنده, او گفت:.

“برخی از ارقام را به خوبی فروش برای یک یا دو سال اول و سپس فروش پیتر را. این شده است در بازار برای 17 سال است و هنوز هم در من بالا 5 گل سال پس از سال” Harvell گفت.

در این سال Harvell گفت: دیزنی لند رز فروخته شده است ، فصل جدید این محصول در دسترس خواهد بود به منظور شروع در ماه دسامبر و کشتی در مه, او گفت:. قیمت همان است که شبیه گل رز گفت: حدود 25 دلار به $29 در بوش.

گل رز محبوب است به عنوان هدیه کریسمس به او گفت.

تنوع نیز بیماری مقاوم بوده و به خوبی رشد می کند در گلدان.

“داشتن یک دیزنی لند رز بسیار ویژه” چیس گفت. “این یک فرصت را به خانه کمی دیزنی سحر و جادو است.”

در اینجا برخی از حقایق در دیزنی لند رز ارائه شده توسط وس Harvell:

 • هیبرید توسط دکتر کیت زاری گل رز انحصاری Floribunda انواع.
 • رنگ آن مس, زردآلو, نارنجی, صورتی, با شاخ و برگ سبز تیره.
 • اندازه آن شامل طول ساقه از 10-14 اینچ و 3 و نیم اینچ اندازه شکوفه.
 • آن را به یک نور تند عطر
 • آن را به طور معمول دارای 25 هر گلبرگ رز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>