دیزنی لند بازگشایی اعلام جرقه آنلاین درخواست برای برگزاری با توجه به کروناویروس

در ژوئن 10, دیزنی لند اعلام کرد قصد دارد به بازگشایی آن پارک هتل و مرکز شهر دیزنی منطقه در ماه ژوئیه پس از نزدیک به سه ماه از بسته شدن با توجه به گسترش رمان coronavirus.

بسیاری از طرفداران شاد در رسانه های اجتماعی در مورد شانس خود را برای بازگشت به معشوق پارک. برخی از یکی شکاک تر, به tweeting, که آیا آن را بیش از حد به زودی به صورت یک پارک برای باز کردن و تماس دیزنی لند غیر ضروری کسب و کار است که نباید عامل در جهانی همه گیر.

به عنوان اخبار گسترش مبهوت بازگشایی که شامل مرکز شهر دیزنی منطقه باز برای اولین بار در جولای 9, به دنبال دیزنی لند و دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی در جولای 17 و دیزنی هتل کالیفرنیا Hotel & Spa, تعطیلات دیزنی و دیزنی بهشت اسکله هتل در جولای 23, درخواست تدوین شد توسط یک گروه ناشناس در Change.org که بر نام شرکت والت دیزنی به تجدید نظر در برنامه و به تعویق بازگشایی. از بعد از ظهر پنجشنبه در این طومار بیش از 13,500 امضای دیجیتال است.

“همانطور که می دانید COVID-19 موارد در حال افزایش و نه کاهش یافته است” می خواند دادخواست. “بسیاری از مردم از دست عزیزان با توجه به این همه گیر و با بازگشایی پارک آنها به خطر انداختن اعضای بازیگران و مهمانان به معرض COVID-19.”

درخواست استدلال می کند که وجود دارد بیشتر مورد COVID-19 در حال حاضر نسبت به زمانی که این پارک در ابتدا بسته پشت در مارس 13 و مقامات بهداشتی باید پیش بینی موج دوم COVID-19 که می تواند بدتر از اول است. بازگشایی قبل از موج دوم آن کشورهای “غیر مسئولانه است و حریص است.”

“برای ما شهر ما باید اعتماد به نفس در دیزنی توانایی برای باز کردن با خیال راحت و مسئولانه” شهرستان آناهایم سخنگوی مایک Lyster گفت.

Lyster گفت: یک مثال خوب از دیزنی عملیات و جمعیت استراتژی مدیریت بود سال گذشته افتتاح Star Wars: کهکشان لبه و پارک را با استفاده از یک سیستم رزرو.

“که در واقع کنترل مقدار مردمی در آینده به یک نقطه که در آن برخی حتی ممکن است می گویند این کار را بیش از حد خوب به جایی که ما در واقع شاهد یک نور تابستان سال گذشته,” او گفت:, و اضافه کرد که این پارک نشان داده است توانایی خود را برای مدیریت یک سرریز جمعیت. “تخصص خود را در انجام این کار خواهد بود قادر به اعمال می شود به همه چیز که مورد نیاز خواهد بود که: یک کوچکتر ظرفیت نگه داشتن احزاب از هم جدا پوشش صورت و برخی از حداقل بهداشت را بررسی می کند.”

در آن بازگشایی اعلام دیزنی گفت: حضور در مدیریت خواهد شد از طریق یک تم جدید پارک رزرو سیستم که نیاز به مهمانان از جمله annual passholders, برای به دست آوردن یک رزرو برای ورود در پیشبرد.

Lyster گفت: این شهر با دریافت بازخورد از مردم نگران در مورد بازگشایی این پارک در میان جهانی همه گیر. این شهر همچنین شنیده می شود از طرفداران دیزنی و اطراف آن کسب و کار است که با تشویق بازگشایی اخبار. بسته شدن آسیب رسانده است کسب و کارهای محلی که بستگی گردشگران بازدید از پارک.

در ماه مه دیزنی پارک افسر ارشد پزشکی دکتر پاملا Hymel مطمئن باشید مهمانان از طریق رسمی دیزنی وبلاگ که پارک خواهد بازگشایی تنها زمانی که آن را امن برای انجام این کار.

پست گذاشته که دیزنی خواهد بازگشایی تدریجی در مراحل و آنها را به ادامه کار با محلی مقامات بهداشت و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) برای آخرین فیزیکی فاصله و ظرفیت اقدامات و همچنین بهداشت پروتکل نیاز به صورت پوشش و حصول اطمینان وجود دارد که با اضافه شدن شستن دست و بهداشتی ایستگاه های واقع در سراسر پارک. یکی دیگر از عناصر Hymel را بازگشایی پست بازیگران آموزش.

“تمرکز ما همچنان بر سلامت و ایمنی از کل دیزنی جامعه – از جمله رفاه اعضای بازیگران هستند که برای حمل و امنیت ما پارک و استراحتگاه در طول بسته شدن” پست بخوانید. “ما در حال حاضر به اجرا در تعدادی از پیشرفته ایمنی و بهداشت اقدامات مانند افزایش فرکانس از تمیز کردن و ضد عفونی در مناطق کار تنظیم شیوه برای ترویج فیزیکی فاصله و ارائه بازیگران با دسترسی های لازم برای PPE از جمله چهره پوشانده اند. ما همچنان به یادگیری از این تجربه و انجام خواهد داد این درس به بازگشایی و فراتر از آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im