دیزنی لند به تعویق انداختن جولای 17 پارک بازگشایی تا اطلاع ثانوی

دیزنی لند مجبور شده است برای به تعویق انداختن ارائه شده جولای 17 بازگشایی آن آناهایم پارک و تاخیر برنامه ریزی شده در جولای 23 بازگشایی دو دیزنی لند توچال هتل ها در حالی که آن را در انتظار پارک بازگشایی دستورالعمل از دولت است.

“ایالت کالیفرنیا در حال حاضر نشان داد که آن را نمی خواهد موضوع پارک بازگشایی دستورالعمل تا مدتی پس از ژوئیه 4” با توجه به بیانیه ای از دیزنی لند. “با توجه به زمان مورد نیاز برای ما به ارمغان بیاورد هزاران نفر از اعضای بازیگران بازگشت به کار و راه اندازی مجدد کسب و کار ما, ما هیچ چاره ای جز به تاخیر بازگشایی ما پارک و هتل رفت و آمد مکرر تا زمانی که ما دریافت تایید از مقامات دولتی.”

همچنین نگاه کنید به: چه جدید دیزنی پارک عبور سیستم رزرو می تواند برای Disneyland annual passholders

دیزنی لند بسته بوده است اواسط ماه مارس با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. دیزنی پیشنهاد کرده بود بازگشایی دیزنی لند و Disney California Adventure, پارک, در جولای 17 در انتظار موافقت دولت. دیزنی بزرگ کالیفرنیا و دیزنی بهشت اسکله هتل ها برنامه ریزی شده بود به بازگشایی در جولای 23.

تاخیر در اصل بازده دیزنی لند به آن قبلی بازگشایی وضعیت: تا اطلاع ثانوی بسته.

“هنگامی که ما درک واضح تری از زمانی که دستورالعمل منتشر خواهد شد ما انتظار داریم که قادر به برقراری ارتباط بازگشایی تاریخ” با توجه به بیانیه ای از دیزنی لند.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند خواهد بود آخرین دیزنی پارک به بازگشایی در سراسر جهان

تاخیر دولت در صدور پارک دستورالعمل بازگشایی خواهد شد و همچنین به تعویق انداختن 1 جولای بازگشایی تاریخ پیشنهاد شده توسط Universal Studios Hollywood, Six Flags Magic Mountain, سی ورلد سن دیگو و Legoland California. Knott را بری مزرعه تنها عمده کالیفرنیای جنوبی پارک که تا به حال پیشنهاد تاریخ بازگشایی.

مرکز شهر دیزنی هنوز بازگشایی به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 9 با COVID-19 سلامت و پروتکل های ایمنی در محل همانطور که قبلا اعلام شد.

“باز از ما مرکز شهر دیزنی منطقه قبلا تایید شده در خط با رستوران ها و خرده فروشی دهانه در سراسر کالیفرنیا” با توجه به بیانیه ای از دیزنی لند.

یک ائتلاف از اتحادیه های کارگری به نمایندگی از 17,000 دیزنی لند بازیگران, اعضای, بود, با ارسال نامه ای خواستار کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom توقف دیزنی آناهایم پارک از بازگشایی در تاریخ 17 ژوئیه از سر نگرانی برای ایمنی کارکنان.

همچنین نگاه کنید به: خواهد دیزنی لند تعلیق FastPasses تک سوار خطوط و پارک رقص?

دیزنی لند برنامه را به یک چند جانبه رویکرد به بازگشایی پس از چهار ماه coronavirus بسته شدن با یک مجموعه جدید از COVID-19 سلامت و ایمنی پروتکل های طراحی شده برای آن را امن تر برای بازدید از دیزنی آناهایم پارک.

جدید دیزنی لند COVID-19 سلامت و پروتکل های ایمنی برای بازدید کنندگان عبارتند از:

 • کاهش ظرفیت در پارک ها
 • مورد نیاز پوشش صورت برای بازدید کنندگان 2 سال به بالا
 • متوسط چک برای بازدید کنندگان قبل از ورود به پارک
 • فیزیکی فاصله سراسر پارک ها
 • افزایش تمیز کردن و ضد عفونی به خصوص در مناطق پر ترافیک
 • اضافی دست شستن و ضد عفونی کننده دست مکان
 • پرداخت تماس در مغازه ها و رستوران ها

سلامت و دستورالعمل های ایمنی برای کارکنان دیزنی خواهد شد عبارتند از:

 • مورد نیاز پوشش صورت و متوسط چک
 • تنظیم شیوه کار به ترویج فیزیکی فاصله
 • افزایش تمیز کردن در مناطق
 • تشویق به ماندن در خانه هنگامی که بیمار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de