دیزنی لند نصب COVID-19 متوسط چادر برای مرکز شهر دیزنی بازگشایی

دیزنی لند قرار دادن نکات تکمیلی در سلامت و ایمنی در ورودی به مرکز شهر دیزنی به عنوان آناهایم پارک آماده برای بازگشایی مرکز خرید در فضای باز در اواخر این هفته.

متوسط غربالگری چادر نصب شده در شرق و غرب ورودی قبل از امنیت قبل از مهمانان وارد مرکز شهر دیزنی منطقه با توجه به دیزنی لند مقامات.

خدمه کار را آغاز کرده اند که نصب سفید موقت در چادر فقط در خارج از شرق امنیتی ورود به دیزنی لند. یک راهرو تحت پوشش منجر به یک چادر بزرگ قابل مشاهده بود از بندر بلوار.

همچنین نگاه کنید به: چگونه دیزنی لند نگه داشتن طرفداران از گرفتن بیش از حد نزدیک به میکی موس ؟

مرکز شهر دیزنی است که مجموعه ای به بازگشایی در روز پنج شنبه, جولای 9 با سلامت اضافی و اقدامات ایمنی از جمله ماسک های صورت, درجه حرارت, چک, کاهش حضور اجتماعی فاصله و افزایش مایع. یک کارمند پیش از بازگشایی مرکز خرید در فضای باز برگزار خواهد شد در پنج شنبه, جولای 8.

مرکز شهر دیزنی همراه با دیزنی دو آناهایم پارک و سه هتل ها بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

همچنین نگاه کنید به: که دیزنی لند را نشان می دهد و جاذبه های بسته باقی خواهد ماند زمانی که پارک بازگشایی?

جدید دیزنی لند چادر به نظر می رسد شبیه به متوسط غربالگری چادر نصب شده در بازگشایی دیزنی پارک در چین و ژاپن و به زودی به بازگشایی پارک در فرانسه و فلوریدا.

متوسط غربالگری چادر راه اندازی در خارج از دروازه به دیزنی لند شانگهای و هنگ کنگ دیزنی لند مجاز پارک کارکنان به اسکن صدها نفر از بازدید کنندگان در هر دقیقه به عنوان طرفداران جریان از طریق سازه های موقت.

همچنین نگاه کنید به: چگونه دیزنی لند را اجرای اجباری ماسک قانون در هنگام بازگشایی پارک

جدید آبی نشانه های متصل به نور پست در ورود به دیزنی لند توصیه می شود بازدید کنندگان از سلامت و پروتکل های ایمنی الزامی ماسک صورت متوسط قراضه و اجتماعی فاصله. اضافی علائم هشدار داد بازدید کنندگان ذاتی خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 در حالی که بازدید از دیزنی لند توچال.

بازگشایی مرکز شهر دیزنی می آید بیش از شش هفته پس از دولت مجاز مراکز خرید در اورنج کانتی برای از سرگیری عملیات در اواخر ماه مه در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

پس از آن دیزنی لند اعلام کرده است و مجبور شده اند برای به تاخیر انداختن یک پیشنهاد تاریخ بازگشایی در حالی که دولت ابقاء ممنوعیت در داخل سالن ناهار خوری و reclosed میله در O. C. میان افزایش COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>