Dinos دفاعی بازگشت ابراهیم-Webster هیجان زده در مورد پرش به لامپ کم مصرف

Treshaun ابراهیم-Webster ثابت اونا راست.

پس مودبانه فیلدینگ تعارف خود را در مورد زمین در آینده پس از یک standout از روی لئامت دادن و Vanier جام جشن با دانشگاه کلگری Dinos 23 ساله پشت دفاعی است که در حال حاضر جوانه خود را پس از شنیدن نام او نامیده می شود در سال 2020 لامپ کم مصرف پیش نویس است.

“فوتبال برای من آمد کمی دیر — من واقعا شروع به سقوط در عشق با این ورزش تا زمانی که من در مورد درجه 11” ابراهیم-Webster اعتراف کرد. “چه خنده دار است که بسیاری از مردم دیگر به من گفت که آنها فکر می کردند من می تواند انجام دهد همه چیز در فوتبال است و من واقعا نمی توان پیش بینی آن را برای خودم. من فقط سعی کردم به ماندن به عنوان فروتن به عنوان من می توانم و فقط کار به عنوان سخت به عنوان من می توانم.

“هنگامی که من پیدا کردم از من دعوت شده بود تا به ملی ترکیب بود که زمانی که همه چیز شروع به احساس واقعی مانند” من در واقع می توانید به لامپ کم مصرف.’ “

که سراغ ترکیب شد و در نهایت اوراق با توجه به COVID-19 بحران اما اتاوا Redblacks شد بدیهی است که تحت تاثیر قرار گرفته توسط ابراهیم-webster’s بازی-نوار.

2020 لامپ کم مصرف پیش نویس انجام شد پنجشنبه و آنها انتخاب مدافع همه کاره — در اصل از Pickering, Ont. — با باز کردن انتخاب کنید از دور پنجم.

“من حدس می زنم شاید سخت ترین قسمت آن فقط صبور بودن و فقط درک که همه چیز را که من تا به این نقطه خوب بود به اندازه کافی برای من به لامپ کم مصرف, و آن را فقط در مورد نگه داشتن که مثبت از طریق هر دور” ابراهیم-وبستر گفت. “و برای من بهترین احساس شد که تماس … فقط گرفتن که تماس تلفنی این زندگی در حال تغییر است.”

به Dinos معمولا محبوب در پیش نویس روز حتی پس از پیروزی یک عنوان ملی در 2019, آبراهامز-Webster شد, U of C, تنها انتخاب پنج شنبه.

دیگران مانند گیرنده ناتانیل Durkan و ضبط-تنظیم کارفرمایی آدم Sinagra بودند گذشت. این اولین بار پس از سال 2010 که وجود ندارد متعدد Dinos برداشت.

ابراهیم-Webster ثبت 25 تکل دو مجبور گیر میکنه و یکی مسدود ضربه این گذشته فصل چهارم — و امیدوارم final — کمپین در U ورزشی سطح.

او سعی خواهیم کرد برای به دست آوردن یک شغل تمام وقت با Redblacks در اردوگاه های آموزشی … هر زمان که که است.

“من فکر می کنم من آماده هستم” گفت: ابراهیم-Webster بود که با اعتبار یک جفت دنده در Vanier جام پیروزی. “آینده از نیروگاه مدرسه مثل کلگری است که تولید لامپ کم مصرف ترین ورزشکاران احتمالا در 20 سال گذشته من فکر می کنم آنها انجام یک کار آماده سازی من و واقعا شکل دادن به ذهنیت من و آنچه انتظار می رود, بنابراین من فکر می کنم من قصد دارم برای انجام خوب است. آن را به یک موضوع بدیهی است که سالم ماندن و تنظیم به یک دفاع جدید اما از یک ذهنیت نظر و رقابتی نظر من فکر می کنم من آماده برای رفتن.

“من فکر می کنم بزرگترین چیزی که من می تواند به برنامه من است تطبیق پذیری و دانش من از بازی” او ادامه داد. “اینها دو چیز است که تمایل به حمل یک بازیکن فوتبال. من فقط یک گوشه. من فقط یک هافبک. من فقط یک ایمنی رایگان. من می توانید تمام کسانی که در موقعیت. من راحت در آن موقعیت. و با من نیز آنها در حال رفتن به کسی که گرسنه است و می داند که چگونه به رقابت بپردازند. که از کلگری من شروع از روز 1. من تا به حال به نبرد و خرد کردن راه من پشت بسیاری از بچه ها که بازی در لامپ کم مصرف در حال حاضر آنها واقعا فقط به من نشان داد طناب و آنها به من آموخت که چگونه به رقابت بپردازند. من فکر می کنم این چیزی است که من واقعا می تواند به اتاوا.

“من می آورد که انرژی من می تواند به آن سطح از شدت و رقابت است که یک بازیکن نیاز به رشد در لامپ کم مصرف.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>