Dinos, خانمها بالغ باقی می ماند متعهد به آماده تیم در ماه ژانویه راه اندازی مجدد

پست ثانویه جامعه را لرزاند اوایل این هفته توسط اخبار دانشگاه آلبرتا خرس طلایی و پاندا را جست و خیز فصل آینده در سه خیمه های ورزشی — بازی بسکتبال, هاکی و والیبال — به دلایل مالی اما هر دو کلگری مبتنی بر نهادهای مجددا تعهد خود را به فیلدینگ تیم هر گاه عمل می شود در جریان است.

کلگری Dinos و مونت رویال ساله هنوز در حال برنامه ریزی برای بازی در 2021.

پست ثانویه جامعه را لرزاند اوایل این هفته توسط اخبار دانشگاه آلبرتا خرس طلایی و پاندا را جست و خیز فصل آینده در سه خیمه های ورزشی — بازی بسکتبال, هاکی و والیبال — به دلایل مالی اما هر دو کلگری مبتنی بر نهادهای مجددا تعهد خود را به فیلدینگ تیم هر گاه عمل می شود در جریان است.

اگر چه COVID-19 همه گیر را مجبور به لغو تمام مسابقات تیم و قهرمانی در ترم پاییز به غرب کانادا کنفرانس امیدوار است برای شروع یک کوتاه برنامه لیگ در ماه ژانویه است.

“آن را دلسرد کننده به شنیدن این که یکی از بزرگتر غرب کانادا موسسات است که در آن موقعیت که در آن آنها چپ لغو ورزشی این سال است. آن را قطعا اثرات زندگی تعداد قابل توجهی از دانشجویان ورزشکار و برگ یک بیت از عدم قطعیت” گفت: Jason Kerswill مدیر دو و میدانی در دانشگاه کلگری. “اما از U of C, دیدگاه, راست, در حال حاضر ما به طور کامل متعهد به در حال اجرا ما, والیبال, بسکتبال و هاکی برنامه های. امیدوارم ما قادر به شروع در ماه ژانویه است. و واقعا آنچه که من بوده ام به برقراری ارتباط با ما دانشجو-ورزشکاران و مربیان ما این است که ما باز به کاوش در تمام فرصت های رقابتی این سال است.”

که شاید می تواند شامل نمایشگاه اقدام علیه خرس طلایی/پانداها که مقصر استانی کاهش بودجه در روز چهارشنبه را اعلام. (که بیشتر به دنبال اخبار بد از اواخر ماه آوریل زمانی که دانشگاه لثبریج موشها از خود حذف مردان و زنان هاکی برنامه با توجه به محدودیت های مالی است.)

این دایناسور’ رقابت با ادمونتون مبتنی بر تو از یک راه می رود اما آنها نیز در حال عبور از شهر های دشمن پس از Mount Royal University, خانمها بالغ پیوست U ورزشی رتبه در سال 2012.

این Crowchild سری کلاسیک — برجسته سالانه هاکی قلاب در Scotiabank Saddledome — نیست در مورد محو شد هر چند وجود خواهد داشت هیچ فوتبال درگیری در این سال با توجه به لغو سقوط تیم رویدادها. (که همچنین اثرات فوتبال و هاکی راگبی 15s جوخه در C. U MRU نمی کند رقابت در این ورزش است.)

“مونت رویال متعهد به بسکتبال و هاکی و والیبال تیم اول دانشگاه یا دانشکده در ادامه به آماده شدن برای این فصل” تایید خانمها بالغ مدیر ورزشی Karla Karch. “وجود زندگی پس از COVID به اعتقاد من و در حال حاضر زندگی در اطراف ژانویه اما برنامه ما این است که هنوز هم به آموزش از طریق سقوط. تعهد ما این است که هنوز هم به آنها و به آموزش. آن را به تا حدودی متفاوت برای فوتبال برنامه اما ما هنوز به دنبال در یک فصل در حال حاضر برای سه نفر دیگر از ورزش است.”

Karch و Kerswill هر دو تاکید کرد که ایمنی دانشجو-ورزشکاران اولویت بالا است.

قطعا برنامه ای برای tipoffs و جن-قطره در ماه ژانویه به موضوع تغییر با توجه به همه گیر.

تصمیم گیرنده نهایی در غرب کانادا وعده داده است خواهد آمد توسط Oct. 8.

“من فرار سالن های شهر با همه ما دانشجو-ورزشکاران و همه ما مربیان در هفته گذشته پس از کانادا غرب و U ورزشی اعلام و سعی در اطمینان ما دانشجو-ورزشکاران که ما همه چیز را ما می تواند احتمالا به ارائه یک تجربه با ارزش برای آنها در این سال” Kerswill گفت. “هنوز هم وجود دارد تمرکز بر روی توسعه (در پاییز) و سپس برای کسانی که به دنبال رقابت های لیگ برتر و بازی شروع در ژانویه ما متعهد به حمایت از آنها و مطمئن شوید که تیم ما هستند که قادر به رقابت و رقابت برای قهرمانی.

“من فکر می کنم که آنچه آنها دنبال آن هستید و این چیزی است که ما قصد داریم به ارائه.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im