Dinos ورزشکاران ویران’ با از دست دادن سقوط-ورزشی فصل

تیلور چاه پمپ می شود برای سال آخر خود را از تیم اول دانشگاه یا دانشکده فوتبال.

یک آخر پاییز از رفاقت با مشروع شات در یک سفر بازگشت به قهرمانی ملی.

لوگان Bandy احساس بسیار به همان شیوه در مورد سال چهارم خود را در فوتبال با دفاع از Vanier قهرمان جام کلگری Dinos.

مقدار زیادی به هیجان زده در مورد با وعده لامپ کم مصرف پیش نویس به آن کلاه.

اما پس از روز دوشنبه خبر که دیدم غرب کانادا لغو آن در پاییز-ورزشی فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس خلق و خوی همانطور که سال پیش رو — به طور چشمگیری تغییر کرده.

“این ویرانگر” گفت: چاه های او صدای ترک خوردگی هنگامی که در تلاش برای پیدا کردن کلمات برای بیان او از ناامیدی تلخ. “این بسیار عاطفی چون من فکر نمی کنم مردم به طور کامل درک چگونگی لغو این فصل را تحت تاثیر قرار ورزشکاران به خصوص کسانی که به عنوان پنجمین سال … مثل خودم.”

در واقع هافبک بود به عنوان او سال آخر از واجد شرایط بودن با فوتبال Dinos.

اما با فصل بودن پاک ناگهان تمام جهان و آینده — پرتاب شده به شک.

این همان شش همکار تیمی — سالمندان از Dinos زنان تیم ملی فوتبال — و یک تکه بزرگ از برخی از 300 همکار دانشگاه کلگری دانشجو-ورزشکاران از همه متاثر از غرب کانادا تصمیم.

“ما به پایان فصل در سال گذشته در بسیاری از ناامیدی با یک مدال نقره در اتباع — من که هنوز بیش از آن” گفت: چاه های فارغ التحصیل از کلگری E. P. اسکارلت دبیرستان. “من فقط تا آماده و خوش بینانه به پایان من varsity تجربه با عنوان ملی. در حال حاضر وجود دارد فقط یک مقدار زیادی از سست به پایان می رسد به زندگی حرفه ای من.”

مانند این که آیا او به شما امکان استفاده از U ورزشی تصمیم به هزینه آن در پاییز-ورزشی دانشجو-ورزشکاران — در فوتبال, فوتبال, راگبی و هاکی روی چمن — و بازگشت برای او نهایی سال 2021.

“من نمی دانم” گفت: Werklund مدرسه آموزش و پرورش/هنر دانش آموز که فارغ التحصیلان از U of C این ماه است. “همانطور که در حال حاضر زندگی در راه گرفتن. من صادقانه در مسیر شروع یک زندگی حرفه ای طولانی در حال حاضر است.”

بله وجود دارد متوسطه زندگی پس از مرگ را در نظر بگیرید.

و برای کسانی که بدون کمک هزینه تحصیلی کمک های بعدی سقوط یک بازگشت به تیم اول دانشگاه یا دانشکده فوتبال به معنی یک سال دیگر از امور مالی دانشگاه.

“شما در حال حاضر یک دوره کوچک از زندگی خود را به بازی تیم اول دانشگاه یا دانشکده ورزش” گفت: چاه 21. “به خصوص از دیدن این همه ورزش های دیگر باز به آن شده است بسیار دشوار است. بودن دینو شده است یکی از بزرگترین تجربه زندگی من به این فصل تا به طور ناگهانی و با جمله عدم قطعیت چیزی است که ما می تواند واقعا هرگز تصور است.

“من آرزو می کنم که غرب کانادا خواهد صبر کردم دیگر و به ما اجازه متعهد به ایمنی و به ما اجازه کمک به تصمیم گیری و به اشتراک گذاشتن تجارب ما به چقدر این به این معنی برای ما است.”

ولز سر مربی Troye Flannery می ریختن کمی نور چگونه در چند روز گذشته بازی کردن برای تیم خود.

“من درک می کنم که در آن غرب کانادا از آینده است, اگر چه من آن را دوست ندارم و من می خواهم برخی از نظرات در مورد جایگزین با توجه به زمان بندی” Flannery گفت. “من فوق العاده نگران ما دانشجو-ورزشکاران است. این بچه ها بدون در نظر گرفتن ورزش کنید و به اندازه کافی اعتبار برای آنچه انجام می دهند در جامعه استانداردهای آنها در کلاس درس و استانداردهای آنها در زمینه بازی.

“من فکر نمی کنم این چیزی است که من تا به حال فراموش کرده ام فقط به دنبال که در آن زوم صفحه نمایش و دیدن فقط به نظر می رسد در چهره این زنان جوان (زمانی که ما به آنها گفتم در مورد فصل لغو شدن). ما فوق العاده هیجان زده در مورد رفتن از شماره 2 به طور بالقوه شماره 1 این سال است.

“ویران برای آنها است.”

در ضمن برای Bandy و دیگر فوتبالیست عنوان را در پیش نویس سال وجود دارد ویرانی نیز وجود دارد اما به موقع تصمیم گیری ساخته شده در پی لغو شد.

آیا آنها را به پرش به تاریخ فوتبال خود را به قرار گرفتن در معرض در شرایطی بود که فوق العاده مهم غرب کانادا مبارزات انتخاباتی ؟

و یا انجام آنها را به استفاده از تاخیر سال از واجد شرایط بودن خود را به بازی بیشتر-فیلم CFL برای تیم?

بسیاری ممکن است بستگی دارد که آیا لامپ کم مصرف خود را تغییر قوانین واجد شرایط با توجه به U ورزش چشم انداز.

“ما واقعا مطمئن نیستید که چگونه این در حال رفتن به تحت تاثیر قرار CFL پیش نویس اگر در همه” گفت: Bandy شروع مقابله با چپ رفتن به سال چهارم خود را با Dinos. “من می توانید بازی را دو سال دیگر با Dinos, بنابراین من نمی دانم اگر من پیش نویس سال باقی می ماند همان و یا به عقب رانده. این لامپ کم مصرف واقعا نشده پاک است که برای ما نشده است. برخی ارشد بچه ها اگر نیاز توسط لامپ کم مصرف نمی توانید تغییر ممکن است به دنبال بازی تاریخ فوتبال به جای آنچه که می تواند خود را در فصل گذشته.

“اگر لامپ کم مصرف به می گویند که ما برای ورود به این پیش نویس بسیاری از کسانی که NCAA بچه ها در حال رفتن به فیلم از این فصل و ما نمی خواهد” ادامه داد Bandy یک 21 ساله گراد از کلگری سنت فرانسیس دبیرستان و U C حرکت شناسی ، “من احساس می کنم مثل تو ورزش کانادا بازیکنان در حال رفتن به مجبور به رفتن که مایل اضافی به سعی کنید به گرفتن برخی از تمرینات و برخی از فیلم به CFL تیم از آنجا که ما لازم نیست که فرصت را به برخی از فیلم تازه از این فصل است. که فقط یکی از معایب.

“اما شما واقعا نمی تواند با استفاده از آن به عنوان بهانه ای. ما هنوز فیلم از دو سال گذشته است. اگر وجود ندارد یک فصل شما هنوز هم می تواند ارسال فیلم از تمرینات است. اگر شما می خواهید که فرصت شما هنوز هم می توانید بیرون بروید و آن را.”

بدون در نظر گرفتن Bandy و دایناسور باقی می ماند Vanier جام شانزه برای حداقل یک سال دیگر.

“این دلخراش هر چند به خصوص پس از فصل ما تا به حال قادر به دنبال که تا” اضافه شده Bandy که قرار بود به نمایش گذاشتن استعدادهای خود را همراه با شش همکار Dinos در U ورزشی شرق و غرب کاسه تا همه ستاره امر هم لغو شد توسط COVID-19 بحران است.

“اگر من فرصت بازی در سطح بعدی من می خواهم آن را در یک ضربان قلب. اما اگر همه می رود که راه من نمی خواهد بازی با دایناسور دوباره که بسیار سخت به فکر می کنم.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>